Империја Онлајн - Великани > Предлози и идеје

Rat.

(1/1)

ivica-:
Predlažem da se ukine opcija kojom može igrač pod napadom da napusti savez.
Naime, dešavalo mi se da nas više igrača napadnemo u kontri nekog igrača koji je u savezu sa kojim ratujemo i on kada vidi da ne može da skloni vojsku, jednostavno napusti savez. Kada naša vojska udari njegovu mi gubimo čast zbog napada na igrača ispod x2 a pri tome ne računaju se vojni bodovi itd.

Normal:

--- Цитат: ivica-  октобар 05, 2014, 13:50:22 поподне ---Predlažem da se ukine opcija kojom može igrač pod napadom da napusti savez.
Naime, dešavalo mi se da nas više igrača napadnemo u kontri nekog igrača koji je u savezu sa kojim ratujemo i on kada vidi da ne može da skloni vojsku, jednostavno napusti savez. Kada naša vojska udari njegovu mi gubimo čast zbog napada na igrača ispod x2 a pri tome ne računaju se vojni bodovi itd.

--- Крај цитата ---

Више пута предлагано, али на велику жалост није предлог наишао на одобравање од стране администрације .

Perica83:
Ja predlazem da se u ratu racunaju vojni bodovi i za ubijene spijune, ipak je i to deo vojske, i za njih trosim rese kao i za istrazivanja, pa neka bude vojnih i za njih.

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију