Аутор Тема: Zaključavanje tema!?  (Прочитано 1037 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Zaključavanje tema!?
« послато: јун 16, 2015, 15:50:26 поподне »
Vidim da su katanci na svakoj drugoj temi.Da li je to baš nužno? Kako da se razvije dijalog i zdrava rasprava ako se katanac stavlja na prvi "oblačić"  :(

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #1 послато: јун 16, 2015, 15:54:47 поподне »
Уколико је тема исцрпљена, дискусија се затвара а иста закључава.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #2 послато: јун 16, 2015, 16:16:16 поподне »
U nekim temama je bilo još mesta dijalogu...posebno mislim na onu temu o ratu koju je Lav Imperija pokrenuo. Ratovi su izgubili smisla,naročito na hr rs 8 svetu,na drugim "siromašnijim" svetovima ima smisla ratovati ali opet nije to to! Mislim da je to problem koji trebamo rešiti,ako njegov predlog nije prihvatljiv u celini možemo li kroz razgovor doći do predloga koji ima smisla i svima (većini) je u interesu...ili jednostavno ukinimo ratove.Platimo ogromnu sumu zlata da bi ratovali protiv nekog ko samo beži i sklanja vojsku,saveznici ne uskaču u besplatne jer ne vide interes,pojedinci pljačkaju sami sebe sa minimumom vojske(uz "pomoć" prijatelja)-nikoga i ne zanima pobeda u ratu. Bitniji je varvar 10 lvl jer donosi više prihoda. Ranije je svaki iole ozbiljan igrač jedva čekao rat da bi pravio vojsku od potencijalnog ratnog plena  :-\

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #3 послато: јун 16, 2015, 16:26:04 поподне »
Svaka ti je ka Njegoseva!!!!! Rat je izgubio smisao i ko se seca ranijeg igranja moze da zali. Bilo bi dobro da naprave jedan svet bez varvara, mracne tvrdjave i poklona. Experimentalno nek probaju, a ja bih ga rado igrao, znam jos dosta igraca koji bi se takodje prikljucili. Mozda to oduzim vise vremena od sadasnje igre ali je zanimljivije.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #4 послато: јун 16, 2015, 16:34:51 поподне »
Pa uporedi osećaj dok nekom loviš vojsku u ratu iz kontre i keziš mu se u pp a on vrišti moli i kune sa lovom na varvara(bilo kog levela)  ;D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #5 послато: јун 16, 2015, 16:37:35 поподне »
Ваше препоруке су важне за развој игре. Ваш предлог ће бити прослеђен тиму Империје Онлајн и биће размотрен.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #6 послато: јун 16, 2015, 17:04:02 поподне »
Pa uporedi osećaj dok nekom loviš vojsku u ratu iz kontre i keziš mu se u pp a on vrišti moli i kune sa lovom na varvara(bilo kog levela)  ;D

Добар осећај. :D :D

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #7 послато: јун 16, 2015, 22:08:16 поподне »
Pa uporedi osećaj dok nekom loviš vojsku u ratu iz kontre i keziš mu se u pp a on vrišti moli i kune sa lovom na varvara(bilo kog levela)  ;D
Jos bolji je kada ga hvata u kontri jos 4-5 igraca. Ako se secas one ere kad smo pregazili onog Albanca sto trosi brdo dija. Ti si bio u drugom savezu,  dok si stigao zadnji,  njemu ostalo 2-3k vojske (mislim da ga je uhvatilo  8 igraca). Hahaha, imao je na kraju ere 400 poraza u odbrani a sad pali mapu na blicu. Moras priznati da nije bilo jaceg saveza za ratove od Kosturevog na blicu, i sam si bio deo tog saveza.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Zaključavanje tema!?
« Одговор #8 послато: јун 17, 2015, 00:53:16 пре подне »
Nznm,meni je Yugoslavija ostavila ružan ukus u ustima,mnogi ih cene ali meni je trulo da se otima zamak od Armagedona ("naš" savez) a saveznu vojsku pakuje turčin....osetio sam se tako janičarski i izašao sam (pre toga,na početku igranja me dalibor izbacio jer sam zaspao u ratu sa vojskom u garnizonu :D ) ...tako da nisam u tom savezu ukupno sastavio ni 3 dana  :o A za ratovanje je Sindikat maika ...odrali smo sve što se micalo po blicu,return of jedi smo odrali 2-3x u roku od 4 dana ... ali sam ja onda napravio ogromne greške sa nekim kadrovskim rešenjima i sve otišlo k'vragu. Kad se setim da su svi slikali saldo sa ratovima-"evo u ovoj eri nismo izgubili ni jedan rat,u ovoj samo dva..." kod nas se to podrazumevalo  8) ili ovo http://prntscr.com/7hsmfa ;) ...vreme kad se za 2m eko trebalo žestoko pomučiti a kad je 1m ubijenih vojnika bio pojam