Аутор Тема: gadafi15  (Прочитано 246 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
gadafi15
« послато: фебруар 07, 2014, 19:50:14 поподне »
Pozdrav. Kao sto vec verovatno znas jer su mnogi vec pisali na ovu temu mi i dalje imamo problema sa igracem pod imenom gadafi15. U pocetku je to bilo neko provociranje na koje su clanovi moga saveza odgovarali, nakon toga receno je svima da mu vise ne odgovaraju nista jer covek ocigledno pati od neke psihicke bolesti. On je i dalje nastavljao da vredja pa smo mi poceli te poruke da prijavljujemo. Medjutim, on ili je poceo da pravi os naloga ili ulazi na tudje naloge i i dalje psuje i vredja sve redom. Ovo zaista postaje uzasno, pa vas molim da ako je ikako moguce ovog lika banujete ili barem prebacite u neki drugi svet da ne bi smetao nama, mirnim igracima. Evo dole jedna slika na kojoj se jasno vidi da se predstavlja kao gadafi i gde vredja adiministratore.. Jos jednom velikik pozdrav
 
http://prntscr.com/2qcbch

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: gadafi15
« Одговор #1 послато: фебруар 07, 2014, 21:19:58 поподне »
Није могуће да га пребацимо у други свет,,,,све увредљиве поруке пријављујте и уколико има основа играч ће бити санкционисан. Уколико сумњате да неко има више налога у том случају пријавите исте у складу са правилима за пријаву играча.


Правила која се односе на пријаву играча можете прочитати у овој теми

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=61.0

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: gadafi15
« Одговор #2 послато: фебруар 08, 2014, 09:25:45 пре подне »
Ali ovaj covek je preterao.. Evo upravo sam prijavio jos 3 poruke, i sta, dobije zabranu slanja privatnih najvise na 2-3 dana, dokle vise, zaista nije u redu.. Preti da ce nekoga da prebije, psuje majku svakome od nas! Od kad je pocela era prijavili smo najmanje 50 njegovih uvredljivih poruka, a on je kaznjen do 11.02.2014. zaista vise nije u redu.

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: gadafi15
« Одговор #3 послато: фебруар 08, 2014, 09:37:50 пре подне »
Zasto ne radite svoj posao ako su vas vec postavili za administratore! Sramota je to sto neki imaju protekciju! Ja kad sam jednom poslao uvredljivu poruku bio sam kaznjen 2 dana, a on posalje 50 dnevno i kaznjen isto koliko i ja!

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: gadafi15
« Одговор #4 послато: фебруар 08, 2014, 12:03:07 поподне »
Немојте причати напамет, играч ког сте пријавили је санкционисан на дуже , тачније на 168 сати забране слања порука, када му истекне забрана уколико вам опет пошаље увредљиву поруку и ви га пријавите биће санкционисан на још дужи период.... тако да стварно не разумем на шта ви конкретно имате овде примедбу??? Када год сте пријавили неку увредљиву поруку, играч који вам је послао је био санкционисан, на једини начин који је могућ и прописан, према томе сигурно тај gadafi15 нема протекције.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator