Аутор Тема: Diskusije o Kvalifikacijama  (Прочитано 13533 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #180 послато: јул 05, 2013, 06:29:31 пре подне »
shta imam da prochitam? a da nisam wec prochitao...mozda ti treba da prochitash shta sam ja napisao pa mozda ti swatish shta sam ja napisao ??? a uwijek ima pomoci :) moze eto npr ako se ne moze skontat shta je ko napisao da se uradi crtez...i tika taka step po step da se pojasni...
wadite se na neke izjawe pojedinaca da necete dogowor...wadite se da was napushawamo...wadit ce te se shto je pera limar uzeo posle muchnog rada pepsi a ne cedevitu,..ma daj bre :) pitali smo...narawno uljudno,lijepo,iz respekta prema protiwniku,ocete li da se napadamo ili ne...ochekiwali smo odgowor..dobili smo odgowor uz to i prijetnje  :o kraj priche... :)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #181 послато: јул 05, 2013, 06:54:14 пре подне »
Mikac mislis da si neko i nesto samo zato sto dajes hiljade eura na igru, uzdizes se do nebesa kao da si neki bog ? matori imam novost za tebe, to te cini samo bodovno jacim na imperiji..ali te ne cini ni bogom niti boljim covekom od nas ostalih.. mislis da se plasimo tvojih pretnji ? e pa zivi u zabludi, a sto se tice tvog "frenda" montane, decko ume lepo da izvrce i preprljava tudje reci, izbacen je iz nekoliko razloga i neka se pomiri sa tim..a sad gas odavde ili se premestite na Srpski spam  ;)
i jos nesto da ti kazem, mi imamo ovde nesto sto vi necete nikad imati, a to je sloznost, ne moramo kupovati dijamante jedni drugima da bi ostali prijatelji, niti nam trebaju dije da bi nam povecalo zelju za ono po sta smo dosli a to je da igramo za svoju reprezentaciju, a ne za sebe i da bi se pokazivali drugima i kurcili kako uplacujemo tonu dija i mos misliti mi imamo para, isto tako dolaziti na tudji forum i pricati kako vam je mikac uplatio dovoljno dija za celu svetsko, da li bi ga tako hvalili da vam nije uplatio ? i prosipati pretnje ja ovo ja ono, cuti i igraj, znas kako kod nas kazu, pas koji laje ne ujeda  ??? znaci prosto..postavljeno pitanje saradnje prvo od strane vas, prvo je bio dogovor posle promenjeno, kraj price, udrimo se i koljimo se kao sto se godinama radi i u real zivotu, cudno zasto bi to menjali i ovde  ??? to nam je izgleda u krvi i prenosi se iz generacije u generaciju.. pravi dokaz real zivota je upravo ovde i ovo sto se sad desava, prosipa se prica i lazni razlozi , a ustvari se jedva cekalo da se pokacimo i da krene. Neka me neko ispravi ako gresim  ;)
« Последња измена: јул 05, 2013, 07:47:55 пре подне majstorinho87 »

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #182 послато: јул 05, 2013, 08:32:23 пре подне »
Mikac mislis da si neko i nesto samo zato sto dajes hiljade eura na igru, uzdizes se do nebesa kao da si neki bog ? matori imam novost za tebe, to te cini samo bodovno jacim na imperiji..ali te ne cini ni bogom niti boljim covekom od nas ostalih.. mislis da se plasimo tvojih pretnji ? e pa zivi u zabludi, a sto se tice tvog "frenda" montane, decko ume lepo da izvrce i preprljava tudje reci, izbacen je iz nekoliko razloga i neka se pomiri sa tim..a sad gas odavde ili se premestite na Srpski spam  ;)
i jos nesto da ti kazem, mi imamo ovde nesto sto vi necete nikad imati, a to je sloznost, ne moramo kupovati dijamante jedni drugima da bi ostali prijatelji, niti nam trebaju dije da bi nam povecalo zelju za ono po sta smo dosli a to je da igramo za svoju reprezentaciju, a ne za sebe i da bi se pokazivali drugima i kurcili kako uplacujemo tonu dija i mos misliti mi imamo para, isto tako dolaziti na tudji forum i pricati kako vam je mikac uplatio dovoljno dija za celu svetsko, da li bi ga tako hvalili da vam nije uplatio ? i prosipati pretnje ja ovo ja ono, cuti i igraj, znas kako kod nas kazu, pas koji laje ne ujeda  ??? znaci prosto..postavljeno pitanje saradnje prvo od strane vas, prvo je bio dogovor posle promenjeno, kraj price, udrimo se i koljimo se kao sto se godinama radi i u real zivotu, cudno zasto bi to menjali i ovde  ??? to nam je izgleda u krvi i prenosi se iz generacije u generaciju.. pravi dokaz real zivota je upravo ovde i ovo sto se sad desava, prosipa se prica i lazni razlozi , a ustvari se jedva cekalo da se pokacimo i da krene. Neka me neko ispravi ako gresim  ;)
Ma nije valjda da ste stvarno popušili tu foru sa dijamantima, bože spasi nas   :P

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #183 послато: јул 05, 2013, 08:36:28 пре подне »
Mikac mislis da si neko i nesto samo zato sto dajes hiljade eura na igru, uzdizes se do nebesa kao da si neki bog ? matori imam novost za tebe, to te cini samo bodovno jacim na imperiji..ali te ne cini ni bogom niti boljim covekom od nas ostalih.. mislis da se plasimo tvojih pretnji ? e pa zivi u zabludi, a sto se tice tvog "frenda" montane, decko ume lepo da izvrce i preprljava tudje reci, izbacen je iz nekoliko razloga i neka se pomiri sa tim..a sad gas odavde ili se premestite na Srpski spam  ;)
i jos nesto da ti kazem, mi imamo ovde nesto sto vi necete nikad imati, a to je sloznost, ne moramo kupovati dijamante jedni drugima da bi ostali prijatelji, niti nam trebaju dije da bi nam povecalo zelju za ono po sta smo dosli a to je da igramo za svoju reprezentaciju, a ne za sebe i da bi se pokazivali drugima i kurcili kako uplacujemo tonu dija i mos misliti mi imamo para, isto tako dolaziti na tudji forum i pricati kako vam je mikac uplatio dovoljno dija za celu svetsko, da li bi ga tako hvalili da vam nije uplatio ? i prosipati pretnje ja ovo ja ono, cuti i igraj, znas kako kod nas kazu, pas koji laje ne ujeda  ??? znaci prosto..postavljeno pitanje saradnje prvo od strane vas, prvo je bio dogovor posle promenjeno, kraj price, udrimo se i koljimo se kao sto se godinama radi i u real zivotu, cudno zasto bi to menjali i ovde  ??? to nam je izgleda u krvi i prenosi se iz generacije u generaciju.. pravi dokaz real zivota je upravo ovde i ovo sto se sad desava, prosipa se prica i lazni razlozi , a ustvari se jedva cekalo da se pokacimo i da krene. Neka me neko ispravi ako gresim  ;)

griješiš... :)
prvo, mikac nama ne kupuje dijamante, to je bila zajebancija što sam napisao... pa nije čovjek lud da troši pare na svakoga... :D kupuje svak sebi koliko može i koliko hoće, a moju svaku riječ nemoj shvaćat previše ozbiljno... :)
drugo, složnost... heheh, imate je isto kao i mi, dok netko ne zajebe ili bar ne počnete tako misliti, kao u slučaju sa sašom-montanom... ;)
treće,tko je postavio pitanje suradnje s naše strane?
četvrto... počinješ sa nacionalizmom, a tome tu nije mjesto... :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #184 послато: јул 05, 2013, 09:03:53 пре подне »
mrki...sasa montana je izbachen jer je srao ewo ako ne razumijete na normalan nachin kad se kaze...uz to shto momka niko nije znao pokushali smo da prowjerimo nije nam uliwao powjerenje i imali smo igracha u zamjeni koji je od njega za nas mnogo bolji...i to je to...
da ne pominjem shto u toku dopisiwanja prenosi sa nasheg chata swakakwe banalije mikcu...to nam ne treba a ujedno to was i ne treba zanimati :) nasha reprezentacija nasha politika :)
na sloznosti mozete da nam zawidite :) josh nisam widio da se mi owde medju sobom prepucawamo kao shto ste wi to radili..ali nebitno :)
saradnje nece biti..kraj..zawrshena pricha...
nacionalizmu nije mjesto owde u prawu si..tu smo da se druzimo i da igramo...niti mi smetash niti te mogu pocerati niti zelim :) shta wishe chak si mi mio :)
a sad ti razmisli je li fer da neko dodje owde...kod nas..znachi bukwalno si eto gost tu :) i da prwo prichash neistine pa onda da prijetish ?
ne mozemo da igramo bez peckanja bez podjebawanja bez pljuwanja?

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #185 послато: јул 05, 2013, 09:38:16 пре подне »
Bez vređanja molim! Ne morate vi nikom da se pravdate zbog čega ste izbacili kvalifikanta i ubacili prvu rezervu. Rasprave na nacionalnoj osnovi su zabranjene tako da vodite računa o svom ponašanju.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #186 послато: јул 05, 2013, 11:23:14 пре подне »
dzabe mikcu i 1000e sto daje kad ga prosli put ispusi u 5 blitzu

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #187 послато: јул 05, 2013, 11:32:13 пре подне »
e pustite vi hrvate nego igrajte....

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #188 послато: јул 05, 2013, 11:57:01 пре подне »
hahah:d covjece radi,zaradi pa kupi dije:D ja bar nepisem pjesmice jebate!svaca cast martini na pomoci repki,ali nama niko nije poklonija ni jedan dijamant!!!to sto ja nemam pojma igrat moze samo vama bit bolje!!ja nikon nisam reka da se napusi k.. (joda znas sve)niti ista slicno,a pojednici koji spominju odma rat 90 radi glupe igre...hm..necu vrijedat nikog ali to samo neko dite moze rec...

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #189 послато: јул 05, 2013, 11:57:12 пре подне »
roske ja nisam iz hercegovine nego iz ZEMUNA i to 100%zemunac a ovi kompleksasi neka idu na svoj forum i neka tamo lazu jedan drugog ovde ih niko nije zvao i nisu nam potrebni njihovi saveti a sto se nase sloge tice netreba da brinu o tome mislim da oni imaju veci problem zato sto su veliki kompleksasi i zato sto su oni ipak samo jedna provincija u odnosu na nas i uvek ce patiti od kompleksa nize vrednosti pa zato i dolaze ovamo da ga lece
oni bi zarko zeleli da budu u nasoj reprezentaciji a to su vec i pokazali a ubacivanjem svog igraca kod nas znaci da nas se plase
zato gospodo hrvati manite se naseg foruma

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #190 послато: јул 05, 2013, 12:01:18 поподне »
Ja sam već opomenula da pripazite na rečnik i da prekinete svađu pa da ponovim ako vam nije jasno!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #191 послато: јул 05, 2013, 12:01:52 поподне »
stvarno mi nije jasno zasto insistirate na dogovoru sa hrvatima kad se stalno igraju toplo hladno
postavljaju se kao da su iznad nas ponasaju se nadmeno i oholo tako da stvarno nevidim razlog da sa njima pravite bilo kakav dogovor
a te fore naucices za par godina to purgeru mozes da prodajes po zagrebu a ne ovde i idi na svoj forum da lecis komplekse
molio bih te da ne vrijedjas purgere ni postene zagrebcane, jer lik koga tako nazivas je teski provincijalac i zagreba je vidio samo na televizoru ili ako se kojim slucajem razbolio, pa dosao na lijecenje. to je npr kao da ja jednog pirocanca nazovem beogradjaninom. sto bi meni beogradjanin rekao na to.  :o
a sto se mene tice ne treba te me spominjati u bilo kom kontekstu, jer ja nisam time izgubio nista , ostalo mi 200€,koje sam mislio potrositi. a igrati mogu u bilo kojem svijetu, falabogu ih ima. a ostat ce mi i hrpa zivaca, jer sam prosao 2 prvenstva io i znam kako to izgleda. pogotovu u ovakvoj ekipi kakva je sada u kojoj ima 3 provjerena psihopata.
moj savjet: s ovom hr.ekipom u nikakve pregovore, jer su mrki i jontravolta ljudi bez karaktera i morala i zajebat ce vas cim im se ukaze prilika.


Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #192 послато: јул 05, 2013, 12:04:38 поподне »
Mikac druze, ocigledno nam ne ide razgovor... Ajde da igramo i ne prepucavamo se  :D
Ko kako misli da mu je najbolje tako nek radi  ;)

I da stavimo tacku na ovu pricu ovde na forumu....

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #193 послато: јул 05, 2013, 12:06:22 поподне »
Horuse šta imaš protiv piroćanaca?  :D Znaš kako je nastala Sićevačka klisura? Piroćanac izgubio dinar pa ga celu noć tražio.  afro


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #194 послато: јул 05, 2013, 12:08:51 поподне »
roske ja nisam iz hercegovine nego iz ZEMUNA i to 100%zemunac a ovi kompleksasi neka idu na svoj forum i neka tamo lazu jedan drugog ovde ih niko nije zvao i nisu nam potrebni njihovi saveti a sto se nase sloge tice netreba da brinu o tome mislim da oni imaju veci problem zato sto su veliki kompleksasi i zato sto su oni ipak samo jedna provincija u odnosu na nas i uvek ce patiti od kompleksa nize vrednosti pa zato i dolaze ovamo da ga lece
oni bi zarko zeleli da budu u nasoj reprezentaciji a to su vec i pokazali a ubacivanjem svog igraca kod nas znaci da nas se plase
zato gospodo hrvati manite se naseg foruma

ja tebe stvarno nerazumim,znaci ja sam sasu tija bacit kod vas kao spijuna!?:D jadno,sasa je srbin(imam odlicna poznanstva sa srbima preko imperije)pa jebate led,sta cu se ja klat s vama kad vas vecina meni nece bit u x2 a imam vamo 5 nacija s kojim smo 10 puta gorin odnosima!