Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 22

<< < (3/4) > >>

SrpskiVitez007:
Шта је тајна коммонеровог успеха.Да није можда то што није купио карте за цецин концерт па није деконцетрисан.Или је можда ипак купио али није хтео да каже.Ко ће га знати.Вероватно само он.Било како било поуздано се зна да он није отишао на цецин концерт.Коммонер је јуче припремао напад сто га није имао времена да оде до благајне да их купи.Ta издржљивост да не оде да купи карте га није скупо коштало.Већ напротив! Имао је много успеха у нападу! Многи су очекивали да  ће он славити због победа али није.Био је тужан.Питате се зашто? Па отишао је на концерт али га нису примили јер како сам рекао раније,није купио карту. Поробио је многе сељаке.Али шта би било да су и ти сељаци отишли на концерт? Онда би било много лакше нашим храбрим ратницима јер би имали више радне снаге да се припрепреме за последњи,велики,23. талас! Срећно свима сутра!!!  ;D

d.rose:
 Док ја држим сигурно место у топ 15 борба око вође се захуктава (ако се тако пише немам појма  ;D ;D ) чак њих пар претендира за тим титзулом... Прошао и 22 талас још свега 3 удара..боранија...боље бригу на весеље  :D :D знам из ове квалификационе групе...аман па скоро њих 10...све алкоси као неки радници билдери ово оно...земун најјачи  ;D ;D а пфф  :D оће ту да ми играју за репрезентацију а прече им куцка ишетати на посао отићи а да не помињем неке што им је мерак на аду циганлију отићи и ноге умочити или ти дићи пар кила тегова у теретану и изгрлити се са пајтосима знојавим  afro срамота  ;D ријешио сам да испуним душу своју алкохолом ако већ не могу њиховим топлим ријечима  :D и овом приликом апелујем на њих да се ману тих работа  ;D ;D
 а стање на ранг листи у квалификацијама за репрезентацију Србије је следеће

 

Srdjan012:
Још један талас напада номадких хорди је иза нас, поново пљачке на три провинције, номадски војсковођа “Commoner” однео је 58054 победа и убио 640 658 202 недужних сељака.
На ранг листи нема битнијих померања након овог напада, првих 10 финалиста је већ мање више познато, око још 5 места за улазак у топ15 биће неизвесно изгледа до самог краја. Нови напад који иде на све четири провинције можда ће донети расплет и око ових пар места на ранг листи.
Тренутно станје на ранг листи: http://prntscr.com/1ckpp0

majstorinho87:
Commoner је свом стилу извршио три пљачке, солидан напад због бројности Катафракта
али и даље водећи играчи нису имали већих проблема.
Тренутно је сваки бод битан, закувало се како на врху тако и од 12-ог па до 18-ог места.
stons18 покушава да направи поново већу бодовну разлику али ту су и остали.
Док још већа неизвеснот влада ко ће заузети 12-о, 13-о, 14-о и 15-о место јер су врло близу играчи који заузимају 16-о, 17-о и 18-о место.
Тренутно стање.

M038:
"Commoner"  и није направио неку пометњу у врху ранг листе.
Напад му је био лукав и потрудио се да ухвати брањенике у тренутку непажње међутим тога није било.
У сваком случају извојевао је много победа међу слабијим такмичарима који су престали и да се труде да одбране своја краљевства

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију