Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 17

<< < (2/5) > >>

starca:
17 талас, а старчи се јако спава, али репортажа се мора написати, јер имамо агресивну селекторку...
Дакле, 17-ти талас....

1 Дан на квалификацијама:
Све је супер, убедио сам их све да играју!

2 Дан на квалификацијама:
Кренули смо да играмо, појавио се први напад, надам се да ћу се одбранити

3 Дан на квалификацијама:
Баш се лепо развијам, све је супер

4 Дан на квалификацијама:
Победио сам до сад у свим нападима, напади се настављају, и бас ми лепо иде

5 Дан на квалификацијама:
Напољу киса пада, а мени је бас лепо кући, и играм ове занимљиве квалификације

6 Дан на квалификацијама:
6-ти напад иде, сви побеђујемо, биће ово занимљивих месец дана

7 Дан на квалификацијама:
Мартина нам убацује нове дијаманте, имаћу опет да се баханалишем

8 Дан на квалификацијама
врућина ми је, и боли ме глава од компа

9 Дан на квалификацијама
Номади, номади.... сморили су висе

10 Дан на квалификацијама
Па нормално... опет напад.. цео дан нешто кликћем овде а не знам ни ја шта радим

11 Дан квалификација
Уфффф ко ме натера да играм ово

12 Дан квалификација:
Јаоооо морам репортажу да пишем, а сад чекам овај ретардирани напад који стиже тек у 2 ујутру

13 Дан квалификација
Ја не могу више.....7

14 Дан квалификација
па ово није нормално... замислите опет напад, и то опет онај смешни са по 30 000 војника

15 Дан квалификација:
Тог дана је 40 степени напоље било, сунце уједа... А ја као нешто играм, а онај номад опет напоада... и опет са по 30 000 војника, ја не знам шта ћу са војском више да радим

16 Талас:
бла бла бла,

17 Талас
ево 2 сата после поноћи је, појма немам зашто не спавам, играм као квалификације, сад су ови номади прешли на по 3 напада, што је најгоре још ће и да ме налупају...

d.rose:
 пијем већ смлакало пиво чачкам калкулатор да видим како смањит губитке ииии ето дође мени шеф..... и вели ми "ајмо нешто да радимо".. :) (од ува до ува) (гром њега урадио одма ја у себе јер та множина "радимо" преко главе ми је више)..(манијак) псујем даље...(умјесто да ми купи нешто против комараца који ме искасапише из ноћи у ноћ све више и више,уф сунце их попржило,он ми доноси глупе сијалице да мијењамо...у шкртог ли мрча велим ја...преселили ти се у собу ове аждаје и свог те испљаскале јадо јадни..пушти ме)...."ааа оће бит лијепе,љепше но ове старе"..оће оће шефе ка ово сидро што је сад љепше...(цигани ти га однијели и у жељезару истопили,колико ме измалтретира са њим) опет :) (од ува до ува)...висим са 3 метра стављам задњу...(шеф не гледа у мене оћу ли да се проспем него гледа је ли свака сијалица како треба) пушта струју (увце га забоље што ја и даље висим и зној низ мене цури а прашина се слијепила ка нека крема) ....ааааааааааааааааааа јесам ја добар са мојим идејама...па вазда ли их имам и увек испану феномена...нисам залуд ишао на менаџмент по сарајеву и београду..."брао нам га како ово одрадисмо" .... :) (више на силу...скупљам ону прашину у уста и мислим се дал да га пљунем да га слијепим доље....)....ооооо Darina...памтит ћу те...сањат ћу те...уфф...

 Заврши и Darina свој талас..било је много крваво...позиције у топ 15 су се промијениле...ситуација је следећа :



 18и талас по реду предводи flinstoun..опет напади на 3 провинције..овај пут опсада....
 
 репортер D.Rose

Crvena.Zvezda:
Прође и први напад на 3 провинције, генерално колико сам видео угрубо, сви су се одбранили позитивно. Нема великих промена на табели... Следећи напад је до сада најјачи, иде опсада тврђаве на 3 провинције, али војска бројчано до сада најјача, напад није наиван, али исто тако, није ни да треба нека нуклеарно физичко математичка формула да би се израчунала позитивна одбрана...
Овде сада више није питање, ко ће успети да издржи до краја да се брани, већ ко ће психички издржати да не одустане до краја...
Срећно свима, и поручујем вам, не одустајте!

ЦЗ

kalunga:
Darina је опет била успешна и може се са правом рећи да је најбољи номадски ратник.
Статистика са њеног ппрофила све говори, част је у плусу, билас поеда и пораза и тај вонји чин МАРШАЛ који многи играчи који су играли ове квалификације никад нису имали.

Војни бодови    1 437 137
Војни чин    Маршал
Победе у одбрани    1
Порази у одбрани    14
Победе у нападу    52 622
Порази у нападу    3 010
Непријатељских војника убио    15 393 075
Својих војника изгубио    61 637 898

Вечерас долази flinstoun у опсаде престонице и две споредне провинције.

Сретно свима

Swaba:
Прошао је удар Дарине,три провинције су биле под нападом...
Статистика њеног напада је следећа :
-Победе у нападу    52 622
-Порази у нападу    3 010
-Непријатељских војника убио    15 393 075
-Својих војника изгубио    61 637 898
-Опљачкано становништво    118 975 085
-Број пљачки   32 210
Следећи напад предводи ,,flinstoun,,
Иду три напада,сва три на опсаду тврђаве.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију