ИО II: Доба Освајања > Питања

da li je ovo normalno na IO

(1/3) > >>

Trynda:
u ratu smo sa jednim savezom,,, kontriram igracu bez mogucnosti da pobegne,,, izadje iz saveza da nebi uracunali poene, a zatim se vrati u isti taj savez,,, da li je ovo uredu ja sam poslala napad dok je bio u savezu, a posto je pred napad izasao nema poena

Normal:
Moguce je druze , to svi koriste, ako izadje iz saveza ili ga izbace pre nego sto se odradi bitka , vojni bodovi koje si zaradio nece biti uracunati u bitke rata .... nazalost to dosta ljudi koristi. Ali zato isti igrac se moze samo dva puta pridruziti istom savezu....ako ga opet izbace vise mu povratka u taj savez nema .

Trynda:
pa to je smesno, zar nije uracunato da sam ga ja napala dok je bio u tom savezu

Normal:
Na zalost i tvoju i moju i ko zna koliko jos njih nije .... racunaju se samo same bitke, a tvoja bitka se odigrala kada je on bio van saveza  :(

Trynda:
s razlogom ljudi polako odlaze sa ove igre, toliko nepravilnosti sve se vise koriste bagovi a sve manje pamet i taktiziranje, zao mi je sto sam ikad pocinjala da igram ovu igru, briga njih za mene i mnoge poput mene, ovde postaje vazno da igrac pazari par hiljade dijamanata, stea ali bas velika steta toliko izgubljenog vremena zbog jedne igre

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију