Инвазија Номада > Квалификације за СП 2014

kako je ovo moguce

<< < (3/3)

majstorinho87:

--- Цитат: marko.bangalic  октобар 18, 2014, 10:31:03 пре подне ---Očigledno da majstorinho87 ne igra kvalifikacije i ne zna kako je do sad računat ratni prihod. Malo da ti razjasnim. Do sada su računali ekvivalentni gubitak protivničke vojske sabran(drvo i gvožđe) i podeljen podjednako na drva i gvožđe koje je igrač dobio kao ratni prihod.Primer: ako je ekvivalentni gubitak napadajuće vojske 1.8M drva i 0.8M gvožđa igrač bi dobio ratni prihod u iznosu 1.3M drva i 1.3M gvožđa. Čega se nisu držali u zadnjoj bitci.Po tome svi igraču su dosta oštećeni i zamolio bih moderatore da ispitaju o čemu se radi i da nam u što kraćem vremenskom roku daju povratnu informaciju da bi znali šta nas očekuje u daljoj igri.

--- Крај цитата ---
lepo sam rekao da nisam siguran, jer spram resa koje sam dobio i koje ste vi izlozili ta racunica mi je jedno pala na pamet.
Za tvoju informaciju kvalifikacije igram ali se ne opterecujem mnogo njima jer mi je dovoljno i da budem 30i...a na svetskom cu ti pokazati da to sto pricas nema veze ko je kakav igrac i da li igra  ;)

OTACMAKARIJE014:
samo opusteno..idemo dalje..ispravili smo gresku i propust i nadamo se da ih nece biti vise

Ivan-dark:

--- Цитат: OTACMAKARIJE014  октобар 18, 2014, 18:32:30 поподне ---samo opusteno..idemo dalje..ispravili smo gresku i propust i nadamo se da ih nece biti vise

--- Крај цитата ---
;) ;) ;) ;) ;)

marko.bangalic:

--- Цитат: majstorinho87  октобар 18, 2014, 18:18:35 поподне ---lepo sam rekao da nisam siguran, jer spram resa koje sam dobio i koje ste vi izlozili ta racunica mi je jedno pala na pamet.
Za tvoju informaciju kvalifikacije igram ali se ne opterecujem mnogo njima jer mi je dovoljno i da budem 30i...a na svetskom cu ti pokazati da to sto pricas nema veze ko je kakav igrac i da li igra  ;)

--- Крај цитата ---


Ako već igraš kako ti nije bilo čudno to da si dobio manji ratni prihod? A što se ti če svetskog prvenstva, ja i ako se budem plasirao neću ga sigurno igrati tako da nećeš imati prilike da mi pokažeš to što si naumio.  ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију