Аутор Тема: Ратни приход у последњем таласу квалификација!  (Прочитано 660 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Ратни приход у последњем таласу квалификација!
« послато: октобар 18, 2014, 15:22:06 поподне »
Због техничке грешке, играчи који су успели да победе у обе провинције у последњем таласу квалификација, добили су ратни приход само за победу у једној провинцији. Тим Империје Онлајн се извињава због насталих неугодности и омогућава играчима да приме свој ратни приход данас до 18:30 сати по времену сервера (ВПГ+2), из менија ''Ратни приход''.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже marko.bangalic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +3/-2
    • Погледај профил
Одг: Ратни приход у последњем таласу квалификација!
« Одговор #1 послато: октобар 18, 2014, 18:41:12 поподне »
Ovo vremensko ograničenje za podizanje ratnog prihoda koji je zakasnio greškom tima imperije online nije pošteno za igrače koji u tom vremenskom intervalu nisu bili na mreži te nisu uzeli ratni prihod i on im je propao. trebalo bi tim imperije online malo da se pozabavi ovim što sam rekao i igračima kojima je njihovom greškom propao ratni prihod nadoknadi štetu.

Ван мреже OTACMAKARIJE014

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +3/-1
    • Погледај профил
Одг: Ратни приход у последњем таласу квалификација!
« Одговор #2 послато: октобар 18, 2014, 18:42:29 поподне »
E,tesko da jos kompezuju nesto..meni u cs5 nestala cela vojska njihovim bagom ,ja morao da uzmem odmor..i nisu mi nadoknadili tih 10 dija...