ИО II: Доба Освајања > Препоруке

Imperijan

<< < (2/3) > >>

JaSamZIR:
To je moj brat  ;D

d.rose:
жиро  :D ја не знам како си ти дошао до закључка да се номад развија брже од импера и то још економски  :o ова игра је осмишљена да обје расе буду једнаке по јачини и сад наравно зависи која коме одгора  :) сад кажеш импер има 3к бодова а номад 10к бодова...може,ал не мора бит  ;D шалим се  :) запитај се је ли тај номад користи дијаманте па ето има толико више бодова од импера..и наравно колико дијаманата користи тај импер  :) као што вероватно знаш игра је претворена ко ће колико потрошити а не ко ће колико пута напасти независну провинцију и да ли ће му се пре или касније припунити него другој раси  :)

што се војске тиче...апсолутно се не слажем са тобом  :) комбинација фаланги са остатком имперске војске је смрт за номадску војску...а колико кошта одржавање фаланги а колико ето номадске војске која се највише користи у биткама  :)

слажемо се у једном  :) наравно ако играш без дијаманата...да је код импера почетак тежи него код номада...али средином игре све дође на своје мјесто...исто тако је номадима крај тежи (одржавање војске) као што је империма почетак тежи...

имаш тему за предлоге  :) http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?board=166.0
овде можеш видјети све досадашње предлоге као и наравно написати своје...  :)

acafaca:
Читам и неверујем (добро нисам прочитао баш све, нисам толико беспослен  ;D). Оволики текст о томе да ли су јачи ови или они :o Ако је то толики проблем онда ми немамо проблема. Да дођеш ти код мене на градилиште па лопату у руке буразеру, па ћу да те питам ко је јачи лопата или ашов.

SerbiaMaster:

--- Цитат: acafaca  септембар 03, 2013, 12:33:57 поподне ---Читам и неверујем (добро нисам прочитао баш све, нисам толико беспослен  ;D). Оволики текст о томе да ли су јачи ови или они :o Ако је то толики проблем онда ми немамо проблема. Да дођеш ти код мене на градилиште па лопату у руке буразеру, па ћу да те питам ко је јачи лопата или ашов.

--- Крај цитата ---
bager

JaSamZIR:
Da dodjes ti kod mene na farmu pa da ti dam ja lopatu da rines g**** pa cu te pitam dal mirise.  ;D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију