Светско првенство > Генерална дискусија

Генерална дискусија

<< < (4/76) > >>

d.rose:
i josh neshto :D :D to u wezi dijamanata ...lako mi je za was iz srbije :) imate preko telefona da kupujete...aj sad wadit cete se na foru skupo..ne isplati se :D...dodushe i da..ne isplati se..ali pratite malo promocije nekix mobilnix operatera da ne reklamiram sad :D :D gde ima ono dopunish i uplata ti se utrostruchi :) tako da je 20e (a ako si prawi ljubljenik imperije i ocesh da se takmichish i budesh pri wrxu) ne predstawlja mnogo mjesechno (smanjish cigare :D ne izadjesh jednom u grad,ne puknesh na tikete za jedan wikend itd ) ...a ja nesreca moram da se motam do grada da trazim banku i poshte i chekam u red :D tako da wam zawidim  >:(

serbiankiller:
 :D :D ko kaze da se svadjamo mi se samo spremamo za prvenstvo ;D

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: d.rose  октобар 08, 2012, 05:53:41 пре подне --- tako da je 20e (a ako si prawi ljubljenik imperije i ocesh da se takmichish i budesh pri wrxu)

--- Крај цитата ---

На интернационалним серверима више ни 20е месечно не може да те закрпи, од када постоји овај храм странци уплаћују далеко више :)

d.rose:
pa dobro :D pochnesh sa 20e :D pa se zarazish i skrpit cesh josh 20e :D :D :D pa onda josh :D i na kraju cesh kredit da dizesh :D :D:D
ali kazem wam prowjerite malo promocije wash mobilnix operatera :) x3 to je 60e :)

wi3ard:
auu ljudii sto nagrdise one ikonice  j.... ih otac ludi!! nemogu s snadjem az bog tih njihovih za........ija moj drug danas izgubi silu vojske jer simulator nije pokazao tacno stanje napadajuce vojske vec samo deo i sta sad!!?? nikom nista ceo dan server koci umesto to da srede oni samo jos vise nagrdise izgled nekom je dosadno ocigledno pa nema pametnija posla : >:( >:( >:(

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију