Аутор Тема: Prijava dva racuna na istoj IP adresi  (Прочитано 1438 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #15 послато: јул 21, 2013, 01:49:10 пре подне »
Serlok Holmse, bice ti bas veselo traziti jer nisam na isti nacin upisana, zahvali mom bratu na tome, ali i meni se svidja, ljudi sa foruma ne znaju ko sam u igri i obrnuto. :D

Imam 10. Nisam ni ja rudnik za eksploatisanje zenskih osoba, ako te to zanima idi vidi sa makroima ili sa kriminalcima koji trafikuju ljudsku zenskopolnu robu.

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #16 послато: јул 21, 2013, 03:21:24 пре подне »
MK110 ...slobodno igrajte i ti i decko sa istog kompa...ne mogu da vas kazne zbog toga... :D


http://prntscr.com/1gljin   evo i dokaz...mozda ja nisam bas najbolje shvatio al cisto sumnjam...Martina zna kako objasniti... :)

Normal...jesam li u pravu...? :D


Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #17 послато: јул 21, 2013, 12:18:27 поподне »
Gise, pogresno si razumeo. Ja sam pitala da li moze ne N racunaru da se koriste X i Y nalog, a ne da na N i M racunara su igra samo na X nalogu. :)

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #18 послато: јул 21, 2013, 13:05:07 поподне »
Gise, pogresno si razumeo. Ja sam pitala da li moze ne N racunaru da se koriste X i Y nalog, a ne da na N i M racunara su igra samo na X nalogu. :)

WTF!!
N + M + X - y  :D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #19 послато: јул 21, 2013, 13:08:22 поподне »
Haha, volela bih da njega gledam kako iskazuje emocije, vidis da je k'o od armiranog betona napravljen. :D (ima da dobijem po piksli za ovo, necu vise da ga zezam, jednom sam naucila da to ne valja raditi, ne pravim dva puta istu gresku, izvinjavam se, dragi! :-*)

Ma imam i ja budala vecih od mene, ali zaista moram da probam da to organizujem, ali sa 40 ljudi, da, dobro vidis brojku, bice malo nezgodno to ostvariti. :D Eto ako si na najpropalijem srpsko-hrvatskom serveru, ti se javi, naci cu mesta i za tebe. :D

Samo ti razmisljaj o brojnim mogucnostima, ne ljutim se ja, i da, brze malo kucaj. :D Ja moram da nabadam tastaturu, ali sam sama za to kriva. Da me vidis, k'o one matore daktilografkinje iz komedija sam, slovo po slovo kucam, tri minuta po redu mi treba :D Ti valjda ne moras tako da kucas, osim ako nisi gitarista ili ne volis dzambo dzet nokte. :D


 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
carica :D "osim ako nisi gitarista ili ne volis dzambo dzet nokte"
auuuu jowke brate moj napaceni, ti si mi jos i najbolji :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #20 послато: јул 21, 2013, 13:56:02 поподне »
WTF!!
N + M + X - y  :D

Nesto nije jasno, je li!? :D Kako mozes da ne razumes, pa pogledaj kako sam sve lepo napisala, padezi su mi na mesto, broj i lice takodje, pa kako moze da ti ne bude jasno? :O

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #21 послато: јул 21, 2013, 15:49:04 поподне »
Gise, pogresno si razumeo. Ja sam pitala da li moze ne N racunaru da se koriste X i Y nalog, a ne da na N i M racunara su igra samo na X nalogu. :)


Nisam...ja ti kazem da sa jednog racunara mozes igrati na 30 profila :D jer kao sto pise da ne kaznjavaju igrace koji ulaze drugim igracima na profile preko pasworda...iako je ista IP adresa jer u tom slucaju bi kaznili vise od pola servera :D sem ako taj profil ne zloupotrebis...naravno... procitaj malo bolje odgovor :D Veruj mi da se razumem u to :D :D :D

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #22 послато: јул 21, 2013, 15:52:26 поподне »
Ili ovako ako ti je jasnije... na N racunaru mozes da igras sa X i Y profilima i ne mogu te kazniti sve dok ne dodje do napada izmedju X i Y profila :D:D:D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #23 послато: јул 21, 2013, 15:56:32 поподне »
Хаха, али гледај, то што кажеш није баш најлогичније. Ако ја улазим на рачун на којем ми игра пријатељ то није коришћење више рачуна него се ми можда договоримо да га причувам или шта год, али види се да он и даље игра, али када ја имам два рачуна на којима играм ја (или мој момак и ја, није ни битно) то свакако јесте мулти рачун јер се налази на истој ИП адреси, а на пример ја могу бити у једном савезу а он у неком другом. Замисли да ја имам 30 налога и да се сваки налази у неком другом савезу и да ја са својим мулти рачунима шпијунирам пола света... Нема смисла...

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #24 послато: јул 21, 2013, 16:03:59 поподне »
Хаха, али гледај, то што кажеш није баш најлогичније. Ако ја улазим на рачун на којем ми игра пријатељ то није коришћење више рачуна него се ми можда договоримо да га причувам или шта год, али види се да он и даље игра, али када ја имам два рачуна на којима играм ја (или мој момак и ја, није ни битно) то свакако јесте мулти рачун јер се налази на истој ИП адреси, а на пример ја могу бити у једном савезу а он у неком другом. Замисли да ја имам 30 налога и да се сваки налази у неком другом савезу и да ја са својим мулти рачунима шпијунирам пола света... Нема смисла...


Ahahahahahahahah majko mila ...... Ako ti udjes na racun na kojem ti igra prijatelj...u tom trenutku i tvoj i njegov profil dele istu IP adresu...kontas?
Ali ti ne krsis pravilo o sticanju resursa na taj nacin i sve je cisto... kako ne shvatas... :O

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #25 послато: јул 21, 2013, 16:07:17 поподне »
Heheheheh ne smem da ti kazem sad ovde kako to znam  ;)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #26 послато: јул 21, 2013, 16:31:49 поподне »
Ти и ја смо дефинитивно лева и десна хемисфера, не разумемо се уопште.  ;D

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #27 послато: јул 21, 2013, 16:44:33 поподне »
Ти и ја смо дефинитивно лева и десна хемисфера, не разумемо се уопште.  ;D


hahahaha majko mila...odoh da se upucam... zasto ja i komentarisem uopste ovo...odoh obici svoje profile :D

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #28 послато: јул 21, 2013, 16:45:51 поподне »
bar vam nije dosadno , ako nista drugo  :)

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #29 послато: јул 21, 2013, 16:51:24 поподне »
evo ga i stevas...sad cu ja tebi objasniti MK jednostavno...proslu eru sam igrao sa stevasovim profilom jedno 3 meseca sigurno...heheh stevas ti znas da si ostavio svoj profil i znas i kome :D znaci sa istog kompa sam igrao na mom i na njegovom profilu sto znaci da su non stop delila istu IP adresu...i nisu nas kaznili iako sam bio prijavljivan i te kako jer je stvarno posluzio :D