ИО II: Доба Освајања > Свет HR/RS 3(R116) [x2]

Kradja naloga ----gerilac---

<< < (6/7) > >>

pana:
M038 vec je receno da nije samo jedan profil hakovan,nisi u toku...i citaj malo

mmablagoje:
To je sramota , ja se nadam da nece proci ne kaznjeno... Ako je vec dokazano da je bio upad na tudji nalog , sto covjeku ne vrate sve sto mu je ukradeno , Ne moraju kaznjavat krvce ako vec ne mogu da otkriju ko su (mada se zna ko su ) Neka lijepo vrate covjeku dije i vojsku.. to mogu da urade.. i svima koji su osteceni neka se vrati ono sto im je ukradeno ...

d.rose:
chekajte do sutra danas je wikend :)

M038:

--- Цитат: mmablagoje  јул 05, 2013, 15:00:15 поподне ---Jutros je doslo do  hakovanja naloga  ----gerilac---  izbacen je iz saveza  DreamTeam   ubacen je u savez OniKojiNeznaju  donirana je skorro sva njegova vojska u vrijednosti od oko 5M ekonomskih bodova . plus mu aktiviran odmorni modul i -pre nego sto su nalog ----gerilac---  prebacilu u savez OniKojiNeznaju    sa toga naloga su slali napade savezne vojske saveza  DreamTeam na saveznu vojsku saveza PraviLavovi . Molim da se ovo sve prosljedi adminstratorima i da se istrazi posto nema smilsa jer ce vecina ljudi napustiti da igra svet srbcro3 i pored ovoga bilo je hakovanja naloga Bataja plus je hvatana vojska od Bataja koja je poslana na of na koloniju od ----gerilac--- 

--- Крај цитата ---

ok gerilac i bataja... a gde su još 4-5 u ovom tekstu???

mmablagoje:
to su ljudi sto ja znam sigurno ali sam cuo da je hakovano pola igraca iz SOH.. tj savez se potpuno raspao. A bataji je u vise navrata hakovan profil sreca pa je bataja brzo povratio sifru preko email adrese .

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију