ИО II: Доба Освајања > Свет HR/RS 3(R116) [x2]

Kradja naloga ----gerilac---

<< < (3/7) > >>

mmablagoje:
Ma da on je kao neki sreckovica pa da lupanjem sifri provali 10 profila u jednom svjetu ?????

stevas:

--- Цитат: mmablagoje  јул 05, 2013, 15:00:15 поподне ---Jutros je doslo do  hakovanja naloga  ----gerilac---  izbacen je iz saveza  DreamTeam   ubacen je u savez OniKojiNeznaju  donirana je skorro sva njegova vojska u vrijednosti od oko 5M ekonomskih bodova . plus mu aktiviran odmorni modul i -pre nego sto su nalog ----gerilac---  prebacilu u savez OniKojiNeznaju    sa toga naloga su slali napade savezne vojske saveza  DreamTeam na saveznu vojsku saveza PraviLavovi . Molim da se ovo sve prosljedi adminstratorima i da se istrazi posto nema smilsa jer ce vecina ljudi napustiti da igra svet srbcro3 i pored ovoga bilo je hakovanja naloga Bataja plus je hvatana vojska od Bataja koja je poslana na of na koloniju od ----gerilac--- 

--- Крај цитата ---
pa nije moguce, nije valjda neko uspeo i dreamteam za..... bati , tj tvog vodju vrapca. Sve se u zivotu vraca , svaka mu cast ko god da je. Svi koji su igrali u cs3 znaju kako je dreemteam i veliki vodja vraabac uzeo medalju u prvoj eri . Kad se igra prljavo uvek se i zavrsi u toj prljavstvini , djavo uvek dodje po svoje .  :D :D :D :D :D

mmablagoje:
Da uspe je neko zajebat i vrapca :D , samo sto on nije moj vodja ;)  I mi smo 2 razlicita saveza. Ne volim nepravdu i prijavio bi ova da je bilo ko uradio ..

stevas:
niste u istom savezu , pa onda sta se nerviras. Ne volim ni ja nepravdu , ali u ovom slucaju mi je drago, bas drago, da znam ko im je unistio saveznu vojsku i na veceru bi ga vodio  ;) jel sta su radili vrabac i ekipa od par clanova ovo je sitnica.

mmablagoje:
xexexexexe evo dacu ti ja imena potencijalnih igraca za tvoju veceru :D :D :D http://prntscr.com/1dp6a2   a ako odvedes gis86 na veceru neces se pokajat tj neces pogrjesit posto je on sigurno ;)  to sve uradio i ovaj psihopata tanjiras sto prelazi citavu eru iz saveza u savez :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију