Аутор Тема: Problem sa potvrdom naloga???  (Прочитано 187 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже boris89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Problem sa potvrdom naloga???
« послато: март 26, 2014, 22:33:26 поподне »
poz, imam problem, nisam dobio poruku za potvrdu e mail adrese...korisnicko ime mi je VozdBoris  igram u  v6 193 svetu,a londongunners@live.com mi je adresa...  afro
hvala na odg....

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Problem sa potvrdom naloga???
« Одговор #1 послато: март 26, 2014, 22:44:31 поподне »
poz, imam problem, nisam dobio poruku za potvrdu e mail adrese...korisnicko ime mi je VozdBoris  igram u  v6 193 svetu,a londongunners@live.com mi je adresa...  afro
hvala na odg....
Потврдите е маил на корисничком налогу у подешавањима одете преко гоогле на г маил ,,londongunners@live.com,,и тамо активирали линк у поруци.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa potvrdom naloga???
« Одговор #2 послато: март 27, 2014, 09:42:33 пре подне »
poz, imam problem, nisam dobio poruku za potvrdu e mail adrese...korisnicko ime mi je VozdBoris  igram u  v6 193 svetu,a londongunners@live.com mi je adresa...  afro
hvala na odg....

Не можете да потврдите е-пошту због тога што сте регистровани на live.com домену с којим имамо проблема па не добијате поруку која садржи линк за потврду. У току дана е-пошта ће Вам бити ручно потврђена.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org