ИО II: Доба Освајања > Свет 5 [x4]

Блокира игра

<< < (3/3)

Normal:

--- Цитат: zorasin  март 15, 2013, 17:43:05 поподне ---Hvala, stvarno ste brzi!!! :) :) :)

--- Крај цитата ---

Радно време CM-a је до 16.30 сати . Ја не знам колико је пута написано и овде и у самој игри да се за сваки проблем можете обратити захтевом на support_rs@imperialsupport.org или Мартини у приватној поруци и да ће проблем бити решен у најкраћем могућем року ако се утрврди да постоји проблем. Овде нико не седи 24 сата и чека када ће се неко појавити са проблемом тако да нема потребе за ироничним порукама било какве врсте.

bojana84:

--- Цитат: normal  март 15, 2013, 21:37:47 поподне ---Радно време CM-a је до 16.30 сати . Ја не знам колико је пута написано и овде и у самој игри да се за сваки проблем можете обратити захтевом на support_rs@imperialsupport.org или Мартини у приватној поруци и да ће проблем бити решен у најкраћем могућем року ако се утрврди да постоји проблем. Овде нико не седи 24 сата и чека када ће се неко појавити са проблемом тако да нема потребе за ироничним порукама било какве врсте.

--- Крај цитата ---


kako ne sedi ja kad god se prijavim normal tu :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Normal:
Изгледа да се то случајно погоди у исто време...  ;D ;D ;D

bojana84:
vide sad ga nema  ;D ;D ;D ;D

Normal:

--- Цитат: bojana84  март 18, 2013, 12:07:31 поподне ---vide sad ga nema  ;D ;D ;D ;D

--- Крај цитата ---

Ево ме, критиковала си ме да седим овде нон стоп па сам те узео за озбиљно  ;D ;D ;D ;D ;D

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију