ИО II: Доба Освајања > Свет 85

POMOC!

<< < (2/3) > >>

Crvena.Zvezda:
За почетак одма да престанеш са таквим понашањем, ја тебе не вређам, нећеш ни ти мене!
Друга ствар, када војску пошаљеш на пут из колоније и неко ти сруши ту колонију ПРЕ него што војска стигне до циља, она аутоматски креће назад, не наставља до циља, самим тим, нема извештаја да ти је војска ударила у напуштено царство/другог играча или где си је већ послао... Даље, када војска не стигне до циља а врати се, нема извештаја ни да се вратила, пробај да пошаљеш војску у било који напад, и након пар минута врати напад, и када ти се војска врати, види да ли има извештаја да се вратила...

klisa89:
Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

Martina:

--- Цитат: klisa89  фебруар 25, 2013, 05:12:13 пре подне ---Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

--- Крај цитата ---

Napišite svoje korisničko ime i broj sveta i detaljno obrazložite problem meni u privatnoj poruci.

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: klisa89  фебруар 25, 2013, 05:12:13 пре подне ---Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

--- Крај цитата ---

Немам довољно података да ти тачно дам доказе у минут, али кажем ти ако ти неко сруши колонију док је војска на путу она аутоматски креће назад ка царству и то је цела филозофија... Мени само није јасно шта теби конкретно није јасно и због чега мислиш да си оштећен? :o

klisa89:
Ограничен приступ игри
[23.02.2013 11:18:27]
Због техничких проблема у инфраструктури интернет провајдера Империје Онлајн приступ свим корисничким налозима у свим световима је био ограничен овог јутра између 4:30 и 5 сати и између 5:30 и 6:15 сати након поноћи по времену сервера (ВПГ+2). Тим Империје Онлајн се извињава због насталих неугодности и ради на спречавању будућих проблема.

Zbog ovog mislim da mi se vojska nekako sama vratila ili sta se vec desilo..da ga jebem ne znam...a nekim ljudima iz mog saveza se vratila po 1-2h pre vremena.nego sto su je poslali...

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију