Аутор Тема: CS6 - problem  (Прочитано 436 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
CS6 - problem
« послато: септембар 29, 2013, 12:37:39 поподне »
Nisam mnogo svracala na forumu u poslednje vreme i ne znam da li je neko imao slicnih problema, ali bas sada saveznik i ja diskutujemo, vec 2 - 3 dana porezi nam se sami od sebe menjaju. Ja, na primer, drzim porez 5 u glavnoj provinciji, dodjem za 5 minuta on se promenio na 3, sam od sebe, niko nije ulazio na racun. Sinoc sam imala par nezgoda da me sam od sebe izbaci, moji cuvari tada nisu ulazili na moj racun, jedan moj saigrac kaze da i pored konstantnog menjanja sifre njega igrica sama od sebe izbacuje... Malo postaje iritantno ovo. Zlato koje inace slupim za 10 sati sada skupim za 25 jer ne mogu konstantno da pratim kada ce mi se porezi promeniti. O cemu se radi?

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: CS6 - problem
« Одговор #1 послато: септембар 29, 2013, 23:58:27 поподне »
Неких је багова било када је кренула верзија 6 са радом, али нико се није јављао са проблемом који је сличан твом, ако настави да ти се дешава иста ствар обрати се Мартини приватном поруком овде на форуму или на  имејл адресу support_rs@imperialsupport.org  па нека провере твој налог уколико желиш.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: CS6 - problem
« Одговор #2 послато: септембар 30, 2013, 10:18:48 пре подне »
Неких је багова било када је кренула верзија 6 са радом, али нико се није јављао са проблемом који је сличан твом, ако настави да ти се дешава иста ствар обрати се Мартини приватном поруком овде на форуму или на  имејл адресу support_rs@imperialsupport.org  па нека провере твој налог уколико желиш.

OK, hvala na odgovoru! :)