Аутор Тема: zahtevam objašnjenje!!!  (Прочитано 1888 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #15 послато: мај 06, 2013, 01:33:50 пре подне »
Не брини дошао си на право место, сви су прочитали буди сигуран  ;D Желим ти да решиш тај свој проблем и да купиш тај кожни сако брате који толико дуго планираш да купиш.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #16 послато: мај 06, 2013, 01:34:31 пре подне »
ma da to sam se nameračio još pre nekoliko godina pa sve nešto iskrsne... kupio bih onaj od jelenske kože model i sportski i elegantni...  ;D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #17 послато: мај 06, 2013, 01:36:01 пре подне »
aaa :D
ja mislio onaj betmenov :D :D

znas onaj sto nose oni darkeri :D

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #18 послато: мај 06, 2013, 01:39:10 пре подне »
neću ja više dolaziti na ovaj forum,sad da čekam nekoga da se vrati sa odmora baš i nisam toliki fanatik... neka im je alal što kažu  one poturice  ja i onako prestajem da igram ovu igricu,, ostavio sam još jedan svet da završim i tu me pokradoše na rođene oči...  PS:Kožni sako je bilo samo figurativno poređenje,kupiću ja njega i bez ova bedna četiri dijamanata,,,  pozdrvaljam sve dobra vam noć..  ;) ;)

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #19 послато: мај 06, 2013, 03:34:17 пре подне »
Pisi na mail neka provere tvoj log pa nek vide gde si potrosio dijamante, kazem ti jer je sa tvog naloga mozda je neko drugi bio na njemu. I da dodam 3 dijamanta mozes da potrosis na poklone kad he happy hour, a 4 dijamanta na hram kad otvoris prvi put drugo otvaranje je 4 dije.

I jos jedna stvar reko si da si proverio da nemas nijedno proucavanje koje kosta 4 dijamanta ili gradjenje spomenuo si centru od 9 dijamanata. Pa i ne mozes da vidis kad kliknes da se instant zavrsi.
« Последња измена: мај 06, 2013, 03:40:15 пре подне fish. »
by fish.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #20 послато: мај 06, 2013, 07:05:10 пре подне »
mozda si ti instant kozni sako za 4 dijamanta :D :D ajde normal otwori kasu i chasti momka :D :D makar nas je nasmijao :D :D :D ne wadi se sad na foru kao ne mosh ti to :D :D :D :D

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #21 послато: мај 06, 2013, 08:08:01 пре подне »
uhvatili ste se za taj kožni sako ko da ga nema svako u ormaru...  ;D :o  nego zaboravih sinoć Hristos vaskrse :)  i uzgred poslao sam poruku na onaj mail što ste mi dali.. i još jedan uzgred-video sam hram i mislim da sam sigurno SLUČAJNO uzeo još jedan poklon u vrednosti od 4 dijamanata... sad me je malo i sramota što sam digao da izvinete toliku frku ni oko čega..  :-\ :-\ bezveze ako je tako ali od bezveze i nema veze ipak je ovo samo igra i sa tim dijamantima nikada neću moći kupiti kožni sako tako da je bolje da se držim s oproštenjem za svoj kožni metak on me makar još nije izdao i ne bi nikada mogao da potroši mojih četiri dijamanata jer nema mozga... hahahahahahaha....  ipak ako sam vas i nečim zasmejao onda sigurno zaslužujem da neko sredi za MuFtE nekoliko dijamanata,značilo bi mi.. ako ne opet dobro..  ----igrajte igru ne dozvolite da igra igra Vas---  pozdrav svima. :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #22 послато: мај 06, 2013, 10:53:08 пре подне »
ma dat ce ti normal :D :D :D dobar je on :D :D :D :D :D :D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #23 послато: мај 06, 2013, 12:16:32 поподне »
uhvatili ste se za taj kožni sako ko da ga nema svako u ormaru...  ;D :o  nego zaboravih sinoć Hristos vaskrse :)  i uzgred poslao sam poruku na onaj mail što ste mi dali.. i još jedan uzgred-video sam hram i mislim da sam sigurno SLUČAJNO uzeo još jedan poklon u vrednosti od 4 dijamanata... sad me je malo i sramota što sam digao da izvinete toliku frku ni oko čega..  :-\ :-\ bezveze ako je tako ali od bezveze i nema veze ipak je ovo samo igra i sa tim dijamantima nikada neću moći kupiti kožni sako tako da je bolje da se držim s oproštenjem za svoj kožni metak on me makar još nije izdao i ne bi nikada mogao da potroši mojih četiri dijamanata jer nema mozga... hahahahahahaha....  ipak ako sam vas i nečim zasmejao onda sigurno zaslužujem da neko sredi za MuFtE nekoliko dijamanata,značilo bi mi.. ako ne opet dobro..  ----igrajte igru ne dozvolite da igra igra Vas---  pozdrav svima. :)


С обзиром да си решио проблем ( ипак су дијаманти случајно отишли у храму ), а и да се тема не претвори у модну дискусију о кожном сакоу  ;D , тема се закључава. Срећно butros у игри.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator