Рат за превласт > Генерална дискусија

Da li je realno ?

<< < (2/3) > >>

Sofronijevic:

--- Цитат: Igor_...  август 31, 2015, 23:50:21 поподне ---mislim da ona slika i video s njihovog profila sve govore :d

--- Крај цитата ---

Video je dobar :D ali praviti video za 3k vojnih  :D omg, pa onda je trebalo da napravimo filmski festival za nasih  55k u jednom ratu xD haha :D ali dobar je video :D

T-IMBE:

--- Цитат: Sofronijevic  септембар 01, 2015, 00:29:30 пре подне ---Fora je u tome sto bi realnije bilo da se gleda po tome klk je vojnih steceno u ratu... ali ok kako god, tacnije tako su mi rekli na pocetku, a posle sam procitao drugacije ali ok ... sta je tu je :D :D

--- Крај цитата ---
pa nije u redu ni da neko pokupi medalje na jednu bitku-što je prilično realno. ako su vojni bitni onda alhinzoj može da objavi 2 rata i da nahvata dve savezne vojske a tebi onda ne vrede ni 116 rata. najrealnije je da se gleda procenat uspešnosti. 10 rata i 10 pobede više vrede od 46 rata sa 8 poraza. ratovi sa malo vojnih bodova mogu i da znače da nema uspavanih lepotica i da je rezultat 516:521 vredniji ponekad od 10896:2099 jer u prvi mogu da budu upotrebljene 20-ak pljački na obe strane a u drugi samo jedna bitka

No.1:
Slažem se da vojni bodovi ne mogu da budu merodavni za ratnički savez na ovom turniru. Ipak je uspeh kao što reče ALEXXX da pobediš u toliko ratova a da imaš isvakakve igrače. Jednostavno to je taktika koja je ispala dobra. Oni su jurili tu medalju i nagradu. Vi ste u svakom slučaju bili odlični u ratu. Da li zbog zlata ili pogrešne informacije, taktički niste odigrali dobro za medalju.  ;)

Igor_...:

SrpskiVitez007:
Dajte okacite taj video za nas koji neigramo da vidimo xD

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију