Аутор Тема: Obican Kovceg  (Прочитано 458 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Obican Kovceg
« послато: фебруар 11, 2015, 04:34:29 пре подне »
Dobio sam nagradni kovceg , jer sam kamp varvara unistio i stoji mi u zalihama , a nece da prihvati uzimanje sirovina cekao sam ceo dan da se promeni to ali i dalje je isto, nece.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #1 послато: фебруар 11, 2015, 10:26:17 пре подне »
Dobio sam nagradni kovceg , jer sam kamp varvara unistio i stoji mi u zalihama , a nece da prihvati uzimanje sirovina cekao sam ceo dan da se promeni to ali i dalje je isto, nece.
Три различита Варварска племена: Разарачи, Освајачи и Трговци робљем, свако са својим јединственим карактеристикама.

- Награде: уколико успете да уништите Варварски камп, добићете свој плен у Залихама, где ће бити безбедан од канџи ваших непријатеља. Примите своје награде одједном, или их чувајте за прави тренутак.

Мало више детаља о различитим племенима на која можете наићи:

- Разарачи: ови дивљаци попут олује пустоше земљу, спаљују и пљачкају све на свом путу. Они су неустрашиви и лукави, њихове војске су добро балансиране за испуњене сваког циља. Награда коју добијате уништењем Кампа Разарача је у сировинама.

- Освајачи: ова племена нападају слабије, убијају их и насељавају се на пепелу њиховог царства. Њихове војске су специјализоване за преузимање градова, тако да имају само мале одреде коњице, у замену за огромну пешадију. Награда за уништавање Освајачког кампа су сировине.

- Трговци робљем: немилосрдни номади, који ће ловити и заробити беспомоћне обичне људе, како би их користили као робове или продали још немилосрднијим "цивилизованим" трговцима. Њихове војске врше брзе и изненадне нападе па су због тога састављене скоро искључиво од коњице. Награда за уништавање кампа Трговаца робљем добија се у сировинама и ослобођеном становништву.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #2 послато: фебруар 11, 2015, 19:44:58 поподне »
4 kovcega imam dobijenih zbog napada varvara, ali nijedan ne mogu da otvorim da dboijem sirovine koje su u njemu , zasto pitam se . ?

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #3 послато: фебруар 11, 2015, 20:09:11 поподне »
I dalje ne mogu da otvorim kovcege sto sam dobio od napada varvara , hitno su mi potrebne sirovine pozurite sa odg mao hvala

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #4 послато: фебруар 11, 2015, 20:11:31 поподне »
Pise mi da samo jedan mogu da otvorim dnevno a ja 4 imam , i imacu jos dosta i nikad necu sve otvoriti onda ... :)

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #5 послато: фебруар 11, 2015, 20:42:43 поподне »
Можете отворити од сваког нивоа кампа по 1 дневно + по један од сваког нивоа трговаца робљем.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Obican Kovceg
« Одговор #6 послато: фебруар 12, 2015, 03:54:41 пре подне »
Da li je moguce poraditi na tome da Federacija izmedju sebe moze resurse da deli bilo bi pravedno a i korisno svima jer bi opravdalo samo rec :)