Аутор Тема: Varvari !!!!!!  (Прочитано 642 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Varvari !!!!!!
« послато: новембар 20, 2014, 20:12:01 поподне »
Pošto ste igricu upropastili sa ovim varvarima predlažem da je još više uništite na sledeći način:
1. Da imaju varvari koji će imati i dijamante kao nagradu.
2. Da se mi ne bi mučili da pravimo vojsku da imaju varvari gde će moći da se preuzme vojska.
3. Da ako nam se dopadne general varvara, platimo odredjen iznos i predje na naš dvor.
4. Da na svakih uništenih 3 varvara dobijemo po jedan gratis.
5. Da se na kraju ere organizuje takmičenje #Ubica varvara# gde će se bodovati koliko će koji savez uništiti varvare.
To je za sada ali ću smisliti još koji predlog.
Zahvaljujem se sa nadom da će te uzeti ove predloge u razmatranje. >:(
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Varvari !!!!!!
« Одговор #1 послато: новембар 24, 2014, 21:08:14 поподне »
Pošto ste igricu upropastili sa ovim varvarima predlažem da je još više uništite na sledeći način:
1. Da imaju varvari koji će imati i dijamante kao nagradu.
2. Da se mi ne bi mučili da pravimo vojsku da imaju varvari gde će moći da se preuzme vojska.
3. Da ako nam se dopadne general varvara, platimo odredjen iznos i predje na naš dvor.
4. Da na svakih uništenih 3 varvara dobijemo po jedan gratis.
5. Da se na kraju ere organizuje takmičenje #Ubica varvara# gde će se bodovati koliko će koji savez uništiti varvare.
To je za sada ali ću smisliti još koji predlog.
Zahvaljujem se sa nadom da će te uzeti ove predloge u razmatranje. >:(

Ја могу да се сложим са појединим играчима да у В6 верзији има ствари које треба променити, али увођење варварских кмапова је нешто што само помаже бржем развоју играча јер са тим камповима, као да ти неко "поклања" масу ресурса.... Зато, ако си активан играч и први уништиш по један камп сваког нивоа, добићеш брука много ресурса... Е, сад, на кампове се жале углавном они који су своју игру заснивали на томе, да противника "гурају" у минус... Тачно је да таква врста игре више није могућа... зато, хватајте те противнике у контрама... :)

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Varvari !!!!!!
« Одговор #2 послато: новембар 25, 2014, 20:14:16 поподне »
Slažem se sa Vama da varvari pomažu bržem razvoju igrača. imam 1.5m vojske. Elitu svu, a koju sam mogao da sanjam predhodnih era (ako dođem do gardista, super) ali sad svi jure varvare, ratovi nemaju smisla. Kontre se teško izvode zbog vojnih stanica. Igrač ako je malo pametan nikada neće biti u minusu. Može da se oporavi veoma brzo i ako mu uništiš vojsku. Zlato i resursi se više ne drže po tvrdjavama. U 22.55 otvoriš sve i posle 23 otvoriš ponovo sve i možeš da istražiš šta hoćeš i da radiš šta hoćeš.  *cry*
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Varvari !!!!!!
« Одговор #3 послато: новембар 26, 2014, 14:58:56 поподне »
Slažem se sa Vama da varvari pomažu bržem razvoju igrača. imam 1.5m vojske. Elitu svu, a koju sam mogao da sanjam predhodnih era (ako dođem do gardista, super) ali sad svi jure varvare, ratovi nemaju smisla. Kontre se teško izvode zbog vojnih stanica. Igrač ako je malo pametan nikada neće biti u minusu. Može da se oporavi veoma brzo i ako mu uništiš vojsku. Zlato i resursi se više ne drže po tvrdjavama. U 22.55 otvoriš sve i posle 23 otvoriš ponovo sve i možeš da istražiš šta hoćeš i da radiš šta hoćeš.  *cry*

Па ето... Сам кажеш да ти је био проблем да дођеш до гарде... Сада можеш и до паладина... Да будем у потпуности искрен, као што сам у осталом и увек, мени се свиђају те промене баш због тога... Сада В6 добија свој прави смисао, почевши од појачања фортова, морала, трговачких станица... војних станица које можеш правити далеко од царства развијањем војне администрације и тако, неприметно, прићи свом противнику... Што се тиче опоравка војске противника, то баш и није у потпуности тачно јер ако "преко њега прође возић" тај се неће нити лако нити брзо опоравити, ма колико дијаманата имао...