Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13962 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #225 послато: децембар 29, 2012, 16:20:28 поподне »
rstdalibor  ko je omakao onda mozes reci,kad neko ulazi na taj naog!!??! Mora biti onda ak udjes ne mozes ga napasti zar ne!I ti ricas a sam si lagao iceu i on ti je vjerovao i mene ubjedjivao u to svadjao se sa mnm oko toga danima!Sad oces ajde zavadicemo ih a cem da vladamo razmisli,da imas tako nesto nalijeio bi ovdje ga  vec odavno i sakrio ime ali da se zaitaju svi zasto nisi......jedni tvrde niko nije usao a ti sad govoris da je neko od vas usao i omjerio vojsku,e a to ti je dokaz dovljan kakvi ste,zao mi je sto varate ove druge da vam vjeruju i da izvlace deblji kraj i udruzuju se sa vama da vam drze stranu kad ni sami izmedju sebe ne mozete da se dogovorite sta da lazete!!!!

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #226 послато: децембар 29, 2012, 16:21:12 поподне »
martina je na odmoru do 2. i taj dan cu da postavim tu poruku u kome je poslata sifra a do tada administratori imaju vremena da isprave svoju gresku da se ne sramote po youtube-u jer ce na kraju da izadje prigodan video pa ce imati jako lepu reklamu kako nesposobne administratore imaju i sta oni svrstaju pod hackovan nalog...

- a sto se tice balista, na neposten su nacin stecene kroz ona dva rata , i sam taj vas kolega je napisao da nam daje sifru da se uniste te baliste jer ga je stid kako su stecene... i da ne diramo ostalu vojsku... i mi je nismo ni dirali a sto se jos neko ukljucio pa se branio to je druga stvar... to jutro da se neko nije pravio pametan samo bi Vam baliste stradale...

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #227 послато: децембар 29, 2012, 16:24:15 поподне »
Recite mi kad se zavrsava taj svet moram poceti tamo da igram posto vidim da je bas zabava tamo hahahah ... i da li je brzine X4?

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #228 послато: децембар 29, 2012, 16:25:15 поподне »
sagittarius82 necu da trosim zivot na takve poremecenike kao sto si ti ti si sigurno neko ko je ometen u razvoju i zalim te , i ovo je zadnja moja poruka na forumu i nikada vise necu pisati a vi plasirajte neistine i lazi a vidim da cutis o slikama samo komentarises ono sto ti odgovara , pozdrav i svaku medalju koju ste osvojili na ovaj nacin zavucite tamo gde sunce ne sija , ja imam medalje ali svaka je osvojena postenom borbom , i MO38  postujem ja sva ta pravila i samo te molim da mi odgovoris na jedno pitanje  , AKO SU OBILICI NAPUSTILI IGRU A NJIHOVE ACC PREUZELI IGRACI IZ DRUGIH REALMA (DA IH NE NABRAJAMO JER SE ONI SAMI JAVLJAJU OVDE ) DALI JE TO KRSENJE PRAVILA IGRE ? I NJIHOV VODJA MI (PRAVIH OBILICA) MI PISAO PRE NEKOG DANA OD DVA NALOGA  U ISTO VREME DOGOVARALI SMO VIDJANJE KADA DODJE ZA NIS < SAMO CEKAM OVAJ ODGOVOR I NIKADA SE VISE NECU UKJUCITI NA OVU STRANU FORUMA

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #229 послато: децембар 29, 2012, 16:26:04 поподне »
i evo jos nesto taj mikac je juce potavio sliku kako je napadao neke rudnike :D i u 2 napada se vidi maltene ista nosivost 28m drva i jos tu celika i kamena ..i ajde mi reci koji je to rudnik bio ? ili je bila namestena farma :)) ja sam plav ali nisam glup takve stvari se desavaju svuda ali niko ne kaznjava...a i niko to nije proverio

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #230 послато: децембар 29, 2012, 16:27:02 поподне »
ja samo citavo vreme tvrdim da vam nalog nije hackovan, sto i nije. ako nalog nije hackovan nema razloga da vam se vracaju baliste ( jesam li u pravu ) svaki normalan administrator koji zna svoj posao trebao bi da zna sta znaci hackovanje naloga i da u to ne spada logovanje sa sifrom.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #231 послато: децембар 29, 2012, 16:28:17 поподне »
sagittarius82 necu da trosim zivot na takve poremecenike kao sto si ti ti si sigurno neko ko je ometen u razvoju i zalim te , i ovo je zadnja moja poruka na forumu i nikada vise necu pisati a vi plasirajte neistine i lazi a vidim da cutis o slikama samo komentarises ono sto ti odgovara , pozdrav i svaku medalju koju ste osvojili na ovaj nacin zavucite tamo gde sunce ne sija , ja imam medalje ali svaka je osvojena postenom borbom , i MO38  postujem ja sva ta pravila i samo te molim da mi odgovoris na jedno pitanje  , AKO SU OBILICI NAPUSTILI IGRU A NJIHOVE ACC PREUZELI IGRACI IZ DRUGIH REALMA (DA IH NE NABRAJAMO JER SE ONI SAMI JAVLJAJU OVDE ) DALI JE TO KRSENJE PRAVILA IGRE ? I NJIHOV VODJA MI (PRAVIH OBILICA) MI PISAO PRE NEKOG DANA OD DVA NALOGA  U ISTO VREME DOGOVARALI SMO VIDJANJE KADA DODJE ZA NIS < SAMO CEKAM OVAJ ODGOVOR I NIKADA SE VISE NECU UKJUCITI NA OVU STRANU FORUMA

Necu da se spustam na tvoj  retardirani nivo,idi ori njivu i pasi travu za bolje i nisi!!!

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #232 послато: децембар 29, 2012, 16:29:11 поподне »
Ledeni nisam ja dobio od tebe odgovor na pitanje koje sam ti postavio tako da stvarno ne želim ni ja da dogovorim na tvoje

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #233 послато: децембар 29, 2012, 16:32:53 поподне »
Nije brzina x4 vec x2 :) ako oces dodji odma,ovdje svi pricaju kako se podizem sa bodovima a oni se ne sjecaju kad su zadnji napad posali,mozda kad su mene napadali kad odem u off,pa su onda meni slali milion gluosti o srskom savezu koji su oni sad kao naravii,a nisu htjeli niko od njih da dodje u srbiju i zato smo je i unistili,to znaju oni samo se prave pametni i sad su otisli u obilice koji vise nisu tu,i kvare to ime koje svi ovi ovde ne zasluzuju,i postavi to da bas vidimo ko je oslao sifru i kako je poslao interesuje me posto ste usli na jos jedan profil tako je zar ne ;)A bas cu da zovem ove i vidim sta to imate u r93 jeli tako!??!?

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #234 послато: децембар 29, 2012, 16:33:38 поподне »
http://prntscr.com/nj123
http://prntscr.com/nj13q
http://prntscr.com/nj167
evo pazljivo gledajtre mozda naucite nesto iz ovoga , trazite da mi zabrane i goldere

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #235 послато: децембар 29, 2012, 16:37:14 поподне »
MO38 daj to pitanje , izvini nisam ga video ,
A TI DALIBORE BAS BIH VOLEO DA SE VIDIMO OCI U OCI I DA MI KAZES TO DOK ME GLEDAS U LICE (NE ZBOG NASILJA ) SAMO ZELIM DA VIDIM GDE BI TI LUTAO POGLED DOK ME LAZES , VEROVAO SAM TI KAO ZADNJI KRETEN A TI SADA SVOJIM POSTUPCIMA POKAZUJES DA SI PAO NA DNO , I POZURITE STIM SCREENSHOTOM DO DRUGOG JANUARA NECETE IMATI NI VOJSKE NI DVORAC 

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #236 послато: децембар 29, 2012, 16:38:13 поподне »
http://prntscr.com/nj1js  ledeni ovi su im poznatji vjerovatno nemoj goldere posto ovi ce meni da ostave sigurno rese ;)

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #237 послато: децембар 29, 2012, 16:39:31 поподне »
sta kako je poslano? pa kako saljes poruke u igri... sifra je poslana sa tog acc. nikzo sada dali je poslao njegov pravi vlasnik ili neko treci to je nebitno i to ja neznam ali ko god znao sifru to je za mene vlasnik naloga jer da mu ne veruje nebi ni davao sifru, jednostavno necu u to ulaziti. sliku ce te dobiti kao sto sam i rekao. e da zaboravio sam reci: sifra je poslana kada su se pocele praviti baliste od ratnih prihoda i taj covek je lepo rekao da se ne slaze sa vama zbog namestenih ratova i stancanja 250-300k balista za 2 dana od toga ( neznam sada napamet tacan broj iz poruke ) i coveka ste izrevoltirali i poslao nam je sifru kada je video da administratori nece nista uraditi po pitanju namestenih ratova....

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #238 послато: децембар 29, 2012, 16:41:06 поподне »
Videcu da udjem u taj svet nece mi uzimati mnogo vremena i onako igram samo 53 ...

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #239 послато: децембар 29, 2012, 16:44:35 поподне »
http://prntscr.com/nj123
http://prntscr.com/nj13q
http://prntscr.com/nj167
evo pazljivo gledajtre mozda naucite nesto iz ovoga , trazite da mi zabrane i goldere

aj sad jedno pitanje a ti golderi - rudnici se sami pune i cekaju tebe da pokupis ili???? hahhaha pa ovo je jasno ko dan cim se ne prazni da ti neko namesta ress na tom nalogu bre :D ajde da si ga jednom napao i odneo 10m zlata 20m drva itd itd nego ti si 5 puta udario i odneo zlato hahhahha i gomilu resa :))) pa ovo samo idiot moze da kaze da nije vasa farma