Аутор Тема: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања  (Прочитано 1539 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #30 послато: мај 18, 2014, 00:56:24 пре подне »
Kapiramo mi ali nece da uvedu zastitu. Jedino u hr/rs svetovima je MOZDA moglo da.se uvede ali izgleda da nece ni tu. Moramo to da prihvatimo. Ni u jednom trenitku nismo rekli da nam je igra vaznija od ljudi. Naprotiv, rekli smo da je bolje da ti propadne jedna era u imperiji nego ceo zivot.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Sofronijevic

  • Гост
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #31 послато: мај 18, 2014, 01:24:44 пре подне »
TUTUBAN cilje je biti covek . Ti to ocigledno ne razumes i tebi je bitnije da budes nesto u igrici nego da pomognes nekom covekom u stvarnom zivotu . Odrzavanje savezne vojiske traje i tokom obustave napada , i tokom  naseg dogovora unutar jednog sveta ali nama je ipak bitnije da budemo ljudi, nego da uzememo medalju u igrici .

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #32 послато: мај 18, 2014, 01:46:16 пре подне »
ukoliko nisi razumeo moje poruke pocev od TEME  VANREDNO, do iznosenja cinjenica koje se odnose iskljucivo na probleme-posledice vezane za igru u drugoj temi  , tj. izvlacis iz konteksta moje recenice ..tu ne mogu pomoci  zaista

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #33 послато: мај 18, 2014, 01:56:34 пре подне »
sto se mene tice the end na ovu temu... i  prvenstveno sve najbolje u ovim teskim danima .