Анкета

Дали Вам се свиђа предлог? Оценама од 1-5

1- Уопште ми се не свиђа
2 (66.7%)
2- Донекле ми се не свиђа
0 (0%)
3- Нити ми се свиђа нити ми се не свиђа
0 (0%)
4- Донекле ми се свиђа
0 (0%)
5- Свиђа ми се
1 (33.3%)

Укупно гласова: 3

Анкета завршена: мај 17, 2014, 14:46:56 поподне

Аутор Тема: Савезни напад  (Прочитано 377 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Савезни напад
« послато: мај 10, 2014, 14:34:40 поподне »
Имам један предлог за следећу верзију, а то је савезни напад.
То би изгледало овако некако:

У опцијама слања војске у напад додати још једну опцију "Савезни (Заједнички) напад".
Ако чекирате опцију за такав напад отвори вам се падајући мени који вам омогућава да одаберете којег ћете савезника да позовете у напад, максималан број би био одређен или додавањем новог истраживања у савез, или савезним истраживањем Напад.

Играч/и који су позван/и имају 15 минута да прихвате Савезни напад за који добијају поруку у фолдеру савез. Ако прихвате могу да изаберу војску коју желе да пошаљу у тај напад. Вођа напада бира мету и провинцију мете док остали позвани немогу да мењају та подешавања.

Напад би трајао онолико колико треба члану који је на највећој удаљености да стигне до мете. Напад би почињао када сви позвани прихвате или када истекне 15 минута у случају да нису сви позвани прихватили.

Опцију да повуче савезни напад би имао вођа напада, вођа савеза и први официр (који би такође добијали обавештење у фолдеру Савез у случају да нису део напада), али не и остали чланови напада.

Сваки члан би губио част *2 ако учествује у нападу на играча који је слабији од њега.

Ова опција би омогућила мање развијеним играчима да се отарасе неког јачег који их стално фарма и савезима да ефикасније ратују.


Молим све који прочитају да се изјасне дали им се предлог свиђа и које би евентуалне модификације имали да предложе на овај предлог.

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Савезни напад
« Одговор #1 послато: мај 10, 2014, 17:03:04 поподне »
usustini  predlog  je  jako  interesantan   ali  bi  ja  mozda  dodao  da  do  udruzivanja  moze  doci  samo  ako  ta  dva  igraca  u  zbiru  nemaju  vise   EB   od   napadanog  naloga   mislim  da  bi to  bio  dobar  balans ............ ;)