Аутор Тема: Ризница савеза  (Прочитано 1401 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Ризница савеза
« послато: јул 03, 2015, 21:07:45 поподне »
And here we go again. Или да преведем на наш домаћи Балкански: "И идемо испочетка".

Овај пут је проблем мањак злата у ризници савеза, или да се прецизније изразим ризница ми је у минусу. Како, зашто, шта, где, кад, како...(још једно 3000 упитних речци)...???

Као документацију и овај пут прилажем SS или по Балканском слику екрана: http://prntscr.com/7ofjxj

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #1 послато: јул 04, 2015, 06:37:01 пре подне »
ne igram tu mapu inače bi rešili taj problem(koji je inače posledica deficita u budžetu a koji je nastao jer poseduješ glomazniju armiju nego što ti veličina kazana dozvoljava)

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #2 послато: јул 04, 2015, 13:05:47 поподне »
Trosis kao grcka a slabo zaradjujes i otimas. Savezna vojska trosi za odrzavanje. Mada je imbe to lepse objasnio. ;)

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #3 послато: јул 04, 2015, 22:05:29 поподне »
Само ми није јасно како може савез да оде 250-260 милиона у минус преко ноћи са целим једним местом окупљања и пар десетина хиљада војника у њему. Ајде да је 2-3 милиончета па и да контам отишло на војску, али 260??? Како??? Па ко их поједе? И то да је са 0 на 260 милиона минус, него са 40-ак милиона значи скоро целих 300 милиона за пар сати? Па толико ни Грчка неиде у минус.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #4 послато: јул 04, 2015, 22:11:25 поподне »
Иначе сва војска у том једеном месту окупљања троши 174000 злата по сату, тако да стигнемо до -300 милиона би нам требало 72 дана, што је више него што траје ера на серверу.

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #5 послато: јул 05, 2015, 19:45:08 поподне »
nemoj ti da ucis matematicare o tome :D :D :D nisi jedini koj ima problem sa potrosnjom i ja sam gledao u par navrata moju i krstio se al sta vredi oni su profesionalci a osecam da ne znaju koliko je 2 + 2 ...
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #6 послато: јул 06, 2015, 01:58:45 пре подне »
Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #7 послато: јул 06, 2015, 09:44:45 пре подне »
Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.
Zlato se TELEPRONTOVALO do VAZDUPOHLOVA i odletelo par SVEMIRSKIH GODINA nazad.  :D :D :D

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #8 послато: јул 07, 2015, 00:01:36 пре подне »
Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.
Možda si imao mnogo više vojske ali ih je neko pobio/raspustio.Ukoliko nije to u pitanju možeš da se žališ...ali ti neće pomoći.Mada,ako postoji u blizini neki igrač MASTERSA onda je sve jasno,oni su lopovi i garant ti oni ukrali,pogledaj oko tog mesta okupljanja ko je blizu..

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #9 послато: јул 07, 2015, 00:38:00 пре подне »
Не, нисмо имали много више војске тек смо почели да гомиламо онако ђутуре ко шта има и зарибали сад немогу ни тврђаву у месту окупљања да направим (фали ми једно 270 милиона голда. :D ) И колико ја видим нема никог из MASTERS-а нигде близу тако да није ни то. Пре ће да буде да ми се злато телепронтовало онолико колико идем у минус из наредних пар година. Само ме занима зашто нигде никог од модератора да се јави. Добро контам игрица багује али могли би бар да се извине за овакве испаде. Ову еру сам једва играо јер уместо да украде лику 14М камена за тврђаву 8 он победи јер се мени "разбежи" војска са 55 морала.  *cry*
« Последња измена: јул 07, 2015, 00:38:43 пре подне Palke90 »

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: Ризница савеза
« Одговор #10 послато: јул 08, 2015, 19:04:36 поподне »
zauzeti su previse posla itd...  a to sto ti vojska bezi  to oni nisu krivi :D vec sto navijaju za bezaniju
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D