Аутор Тема: Недеља 4  (Прочитано 5030 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #15 послато: јул 30, 2013, 02:27:41 пре подне »
Добро вече! 25-и дан светског првенства није протекао нешто посебно за нашу репку. Наши су орлови подигли одштету коју су залужено узели од венецуеле и русије! Сада се праве огромне количине војске, вишак ресорса се продаје, пуне се ризнице, дижу истраживања...

ако се осврнемо на домете утицаја савеза и посједе двораца, ништа посебно се ни ту није догодило!
1. Croatia   32.19% 2 dvorca
2. Bulgaria   30.29% 2 dvorca
3. Poland   21.56% 2 dvorca
4. Turkey   16.34% 2 dvorca
5. Romania   0% 1 dvorac



Наша репка на ранг листи савеза је остала на истој позицији као и јучер, красе 9 место као најјачи ратници! :)
Ускоро се ближи крај светском првенству, сви се питамо шта ће нам донети финиш свега овог што се догађало досад јер како је досад бивало занимљиво и пребрзо је играно за очекиват је да крај буде такав да неможе да се искаже у тексту!

На нама је да дочекамо то..! до следеће репортаже... поззз

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #16 послато: јул 30, 2013, 02:55:45 пре подне »
Помоз бог браћо Срби!
Ево да и ја поменем мађу,јер он каже да нема репортера који га није поменуо,али ја мислим да сам то урадио још раније тако да му само желим брз опоравак  ;D
Што се тиче наших репрезентативаца,они су девети и уживају у ратном приходу од Русије,а нарочито од Венецуеле.Нико од њих се није добро провео са нама.Можда наши још скоче по еко бодовима на ранг листи због прихода,али касније ћемо о томе,мада било би лепо кад би до тога дошло,што пре обезбедимо пласман у топ 10 то боље  ;D
Што би рек'о мађа бичензи дере ко људ,хм,пардон ко лууд(мало ме тастатура зеза) и ако се не верам дошао је до 9 медаље за битку дана са преко 6М војних бодова  :o

А сада мало о интернационали
97% ће се ово светско првенство завршити након пенала,још једном извините,као што рекох тастатура зеза..Након продужетака или ти по еко бодовима што је по мени сасвим беез везе  >:( Ал'ко да се ја нешто питам.А да се питам,паа ја би све те дијамантосе потаманио!
Како сада ствари стоје Хрвати добијају злато,Пољаци среброИталијани бронзу.
Бразилци су кренула да раде оно у чему су најбољи!У трошењу дија,и сада скачу као луди,дижу се по бодовима,само да би направили мало више неизвесности и задњим трзајима снаге допрели до медаље.
Што се тиче ратова тренутно је најупадљивији рат Македонија-Чиле а тренутни резултат је 1 020 021:358 005
То би било све од мене за веерас,за вчрас,за вечерс,ухххх!Пријатно вам вече,а ја идем да купим нову тастатуру.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #17 послато: јул 30, 2013, 09:51:24 пре подне »
Добро јутро још је три дана до краја светског првенства, Србија је задржала своју позицију на месту број девет.Данас наши момци нису у рату и мало су се развили јер су дигли ратни приход.Ситуација са дометом и утицајем се наравно није променила а вероватно и неће до самог краја ако неко буде нешто покушао да уради.У рату се добро показала Македонија против Чилеа воде 700к војних бодова предности.Бразил је жестоко кренуо напред још 2,3м бодова и престигли су турску на 4.-том месту.Наши момци амо будитетее у топ 10  ;)

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #18 послато: јул 30, 2013, 12:57:39 поподне »
Полако али сигурно улазимо у завршницу светског првенства.На глобалној мапи нема промена а како ствари стоје неће их ни бити а то сам рекао још прошле недеље.
На табели економских бодова Бразилци су кренули жестоко напред пошто су увидели да ће економски бодови одлучити победника и кренули да тамане дијаманте којих имају изгледа колико им год треба.
Шта још написати што моје колеге нису рекле а речено је све нема шта више да се каже сем што могу да пожелим срећу нашим репрезентативцима.
Толико за данас од Земунца

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #19 послато: јул 30, 2013, 14:39:02 поподне »
добар дан србијоооооооо ;D
шта је? хоћете екслузивне вести? е нема :P сви се стисли ћуте и жуте ;D Јој стварно постаје тешко нешто паметно скуцати чак и за алапачу као што сам ја ;) Све ми теже да нађем таму о којој да пишем због тога сам мало >:( ал не на наше момке :) ако је ико обезбеђивао матријал за писање то су они. Бескрајно смо им захвални на томе. Е сад оно завиде нам..па нек завиде ко им крив кад су се стисли. Свако је имамо неку тактику и ако су којим случајем задовољни ја им честитам. Ако им одговара ова бара у којој чуче сви власници двора мени не смета. Ако су успели паметно да утроше дије ни то ми несмета. Ал ми смета што одлучују економски бодови :-[ то стварно никако немогу да сажваћем. Не могу да замислим гори крај толико жељног судара нација, обрачуна најнај из свих земаља у којима се игра ио, судара титана...ма да не набрајам даље ал баш ме боли овакав крај *cry*
Наравно ја неби била ја кад би тако лако одустала :) Зато још једном по милионити пут молим наградите савезе са највише војних, наградите част и борбу јер колко сам схватила то је смисао ове игре :) ил можда грешим?

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #20 послато: јул 30, 2013, 15:57:52 поподне »
Ексклузивни интервју са селекторком Орлова Мартином!

Jowke Репортер: Добар дан драги читаоци са нама је данас Српски CM Мартина, Мартина какви су утисци са овог светског првенства?.

Martina Добар дан, морам рећи да сам поносна на игру наших репрезентативаца. Показали су још једном своје вештине у овој игри. Захваљујући њима имали смо част да видимо изузетне битке и доказали су нам да се ипак све не своди на дијаманте већ на знање које наши представници поседују.

Jowke Репортер: Шта мислите о упсеху наших репрезентативаца који су сјајно представили своју земљу на овом  Светском првенству.

Martina Да, Србија није изгубила ни један рат на овом Светском првенству. Многи се диве нашим земљацима на неоспориво огромном успеху. Шта рећи осим да су наши момци неприкосновени у овој војно-стратешкој игри.Знам да су многи играчи који су покушали да уђу у наш тим на овом Светском првенству револтирани због тога што нису добили шансу да заштите боје своје заставе али уверавам све њих да смо ове године имали изузетан тим који је упркост свим потешкоћама игре устрајао до краја и представио нашу земљу како доликује.

Jowke Репортер: Наши момци су се јако жртвовали за ово  Светсоког првенства шта мислите о томе.

Martina Наши момци су провели многе непроспаване ноћи уз Империју Онлајн, више пута су се питали да ли је ово било вредно свог уложеног труда... Морам рећи да јесте а што се тиче спавања предлажем им да попију гуарану. :D Шалу на страну, мислим да ће овогодишњи турнир остати упамћен по епским биткама наших јунака.

Jowke Репортер: Србија има доста репортера и они су показали да су јако инспирисани овим такмичењем то говори и квалитет њихових текстова., да ли мислите да су оправдали ваша очекивања?.

Martina Да, Браво момци! Морам да похвалим и наш изузетан тим репортера који је ове као и прошле године показао своју стручност у извештавању и пропратио све догађаје са бојног поља.
Поносна сам на све њих и овом приликом их поздрављам.
 Ипак су за разлику од неких схватили да је ово само игра у којој се треба дружити и уживати.

Jowke Репортер: Шта нам можете рећи о дворцима који су буквално забарикадирани тако да кажем.

Martina Многи су погрешно протумачили опис балиста као војних јединица. Дакле ''Обавезна војска за праћење - 5 војника по балисти.'' што важи искључиво за мисију Напад. Репрезентације које су схватиле да се то односи само за напад су добро искористиле могућност и напуниле своје дворце балистама што их практично чини неосвојивим. Тренутно су све репрезентације у пат позицији на турниру. Губе пуно злата на одржавање војске у дворцима што их чини непокретним а преузимање истих и борба за утицај је немогућа мисија. Победника овогодишњег такмичења ће издвојити нето економски бодови и то ће бити прва нето победа у историји Империје Онлајн.

Jowke Репортер: И за крај имате ли још нешто да додате?.

Martina Мислим да је Светско првенство 2013 најинтересантнији турнир до сада. Многи су на почетку имали дојам да постоји нека врста балканске коалиције о чему је можда и било речи прве недеље турнира, касније је као и сваке године свако играо за себе. Наша репрезентација је била приземна и знали су да без улога не могу очекивати неку од медаља. Због тога су наши момци решили да се прославе ратовима и да играју из личног задовољства на чему им честитам. Непобитна чињеница је да смо их сви гледали са задовољством и да ћемо бити поносни на њихове војне вештине. Снага и Част храбри српски витезови!

« Последња измена: јул 30, 2013, 16:06:54 поподне jowke »

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4 дан 26 СП
« Одговор #21 послато: јул 30, 2013, 16:58:38 поподне »
Пролази лагано дан за даном и све смо ближи крају Светског првенства и мислим да већина оних који прате првенство једва чека крај јер је постало страшно досадно. Већ 7 дана ништа битно се није догодило јер су дворци блокирани и практично неосвојиви. Свеједно добићемо Светског првака по економским бодовима у ратној стратегији......... можда звучи чудно али тако је........ и ово је преседан у Империји онлине и по први пут имамо да се неки свет завршава и рангира по економским бодовима али за све постоји први пут а надам се и последњи јер ако наставимо овако ова игра ће изгубити смисао и ми обични смртници без дебелог банковног рачуна мораћемо лагано престати са игром. Честитам свима на освојеним медаљама............да неко случајно неби реко да сам завидан  иако немам на чему завидити никоме :) ;) :D

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #22 послато: јул 30, 2013, 17:20:29 поподне »
Данас је дан  без рата ѕа наше момке     а укупно их је  било 12  и све  победе   наси  момци  предвођени бичем божијим  су одично одрадили посао   у  одбранили част српске тробојке
ранг листа   утицаја
1   Croatia   Croatia   682 382 159
2   Poland   Poland   549 454 467
3   Italy   Italy   525 138 597
4   Turkey   Turkey   407 443 665
5   Brazil   Brazil   404 758 730
6   Romania   Romania   338 982 043
7   Bulgaria   Bulgaria   316 710 882
8   Russia   Russia   239 192 126
9   Serbia   Serbia   239 094 849
10   Spain   Spain   226 603 903
  наси  момци  9. и  надамо се даће   до краја остати у првих 10
СА МАЧЕМ У  РУЦИ  И СРБИЈОМ У СРЦУ

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #23 послато: јул 30, 2013, 20:56:26 поподне »
 Сама завршница Светског првенства је на прагу и у току је ,бар што се наших репрезентативаца тиче борба да се поправи пласман за једно место.
  Русија заузима  осмо место на табели са 239 192 126 ек. бодова а орлови су на деветом са 239 094 849 бодова.Изгледа да ће и овде ,као у атлетици одлучивати фото-финиш.
 Што се двораца тиче ту је књига затворена и чекају се само трубе да означе крај такмичења и прогласе најбоље економске стручњаке ове ратне игре.Нисам одолео да се мало не нашалим али ако узмемо у обзир да ће победника одлучити економски бодови....
 Знамо да је Бич божији(406-453) обележио један историјски период као краљ Хуна али смо овде сазнали да постоји човек са српском варијантом тог имена који ће несумњиво наћи место у историји империје онлајн.Можда не као краљ Срба али као бич за све остале,сигурно.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #24 послато: јул 30, 2013, 22:22:56 поподне »
позз  :)
колико видимо и наши Орлови се смирили,нема никакве акције...  :( ако смо тачни,за 2 дана и кусур биће готово,има се времена за још једну брзу акцију,дајте макар штива за сутрашњу репортажу...  :D у ризници наша репрезентација има још тачно 84 дијаманта у тренутку писања ове репортаже,ајде знамо шта можете учинити стим,  :D фали нам још око 200 комада и ето замка  :D ,али пошто је криза,са овим бројем имаћете довољно за још један рат и поново неких 1м војних минимум...  :D ми смо задовољни  :D
стање око дворова савеза не промењено,нећу трошити ни слово о томе...тркају се у постизању што више еко бодова... :(
јављамо се опет сутра,срећно свим такмичарима,неким мање нашим више позз  ;) :)

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #25 послато: јул 30, 2013, 23:16:47 поподне »
.дерпаун алавХ . инећевсо икшолоке, мобос аз цањивс етаљватсо ад етјомеН . амајицниворп  оп и авађрвт око олам етитсичоп , јарк ижилб ес отшоП . амицануј мишан лепа надеј шој И .уделгоп мокавс у анад гокавс ,итаводерпан аберт капи илА .агот до коелад ,милаж ес ад ејин ,ешол ејин ово ин адаМ .овтсневрп олшорп ан усондо у отсем ондеј ракам омејудерпан аД .хи етингитсерп и мариноД .ејид мејупук ап ,одевог мејадорп овЕ !!идуљ омјА !!есуР оменгитсерп ад илаф ман олаМ .алшрив оген атши ељоБ !!ончилдО !!идИ .ајациту унокифарг ан ејоб евон ,ами иравтсУ !!амеН ?овон атш ил амИ .ицрит ататат арит ататат ,монарке митсакцок дерп ,монад аз над окат И

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #26 послато: јул 30, 2013, 23:26:23 поподне »
     Добро вече двадесет и шести дан је у току на светском првенству . На првенству се ништа ново не дешава . Дијаманти се троше и скаче се са економским бодовима да се проба узети медаља. Најбољи пример тог система играња је Бразил који дневно скочи по 50 м бодова.  Изгледа су им уместо кафе почели дијаманти расти . Хрватска и даље прва и најближа је златној медаљи.  Србија и даље држи девето место . Топ 10 репрзентација је следећи http://prntscr.com/1ifu5v . Сада ћемо приказати  статистику ратова  првих 10 репрзентација.
1. Хрватска
Победе    Порази
   0              0
2. Пољска
Победе    Порази
       0         1
3. Италија
Победе    Порази
       0            1
4. Турска
Победе    Порази
        0           4
5. Бразил
Победе    Порази
          1        1
6. Румунија
Победе    Порази
      0            1
7. Бугарска
Победе    Порази
      2             2
8. Русија
Победе    Порази
       1            3
9. СРБИЈА
Победе    Порази
      12       0
10. Шпанија
Победе    Порази
        1        2
     Као што сви можете видети најбољи ратници се рађају у Србији , кроз историју смо то видели а такви смо и дан  данас . Од првих 10 репрзентација само Србија и Хрватска су без пораза . Хрвати имају олакшавајућу околност нису ни ратовали . Уз то имамо и 12 победа , шта рећи осим свака част орлови . ПОНОСНИ СМО НА ВАС.
   И за крај да честитамо Хрватској на златној медаљи, браво и за њих .

До следећег јављања .................................................................. репортер стевас

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #27 послато: јул 30, 2013, 23:53:55 поподне »
Борба за економске бодове,,,,свима у врху репрезентација је јасно да ће то одлучити ко  ће " освојити " медаље... Ако је неко и гајио неке наде да ће бити некакве неизвесности, узбуђења на самом крају,,,е па преварио се,,,нема ништа узбудљиво у трошењу дијаманата, сировина и шта већ у циљу што више економских бодова... Што се мене тиче, све у свему, прилично досадно!

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #28 послато: јул 30, 2013, 23:55:08 поподне »
Srbija je ostvarila jos jednu pobedu Pala je i Venecuela i tako dobila i 12 rat. I bice zapamcena kao repreyentacija koja nije imala ni jedan izgubljen rat na ovom prvenstvu.
Sad je vec sasvim jasno da ce se pobednik birati po ekonomskim bodovima, i da ce to najverovatnije gledano sa ovog aspekta tabele biti nase komsije Hrvati, drugo mesto zauzima Poljska a trece Italija. Ma da kako se kaze nista nije izvesno da Brazil pomuti konce nekim timovima posto dosta skacu sa bodovima. Nasi su za sad na 9 mestu izgleda da je ono nama sudjeno :) jer kao sto znamo nasi igraci su i proslogodisnje prvenstvo zavrsili na 9 mestu.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #29 послато: јул 31, 2013, 00:02:33 пре подне »
Polako se i ovo svetsko prvenstvo blizi kraju i sada bih ja kao kao reporter trebala da vredjam nase igrrace kako " ne mogu bolje od 9 mesta" ali necu 12 ratova 12 pobeda mozda nemamo medalju ali smo sacuvali cast. Hrvatska ce najverovatnije biti prva, Poljska druga, a Italija treca. Bugari su trenutno 7 a Brazil 5 dok je Turska na cetvrtom mestu.
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)