Аутор Тема: Недеља 3  (Прочитано 7349 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #75 послато: јул 26, 2013, 22:40:56 поподне »
Ево на крају је и 22 дан светског првенства и ниста значајно се недешава,сви само јачају дворце и покушавају да дигну утицај али како наш народ каже и даље је иста мета исто одстојање.
тренутни стање на глобалној мапи изгледа овако
Име савеза   Домет утицаја
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%
Што се наше репрезентације тиче они су се умирили и чекају расплет а дали ће  и када кренути у заузимање дворца показаче време
Писао бих још нешто али дешавања су такава да је ово све за данас
Толико од Земунца

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #76 послато: јул 26, 2013, 23:35:40 поподне »
Још мало је остало до краја, неколико дана. Нисам пристрасан, али ово светско првенство је прилично досадно осим оног дела где је наша репрезентација водила ратове и где смо имали шта да пратимо.
Како се приближава крај све је више извесније да ће се победник завршити по економским бодовима што сматрам да је прилично поражавајућа чињеница.
Зашто сматрам тако... из простих разлога, већ дуже време се велики број играча буни да се игра губи свој смисао, своју јединственост, да се све мање своди на игру, акцију, ратовање, а све више на отварање храмова, трошење дијаманата и такмичење ко има више новца. Зар нећемо на овом светском првенству бар мало видети неку неизвесност, нешто специјално, нешто посебно по чему ћемо га памтити...

Нека мисли ко год хоће да сам пристрасан, али ово светско уколико се заврши по економским бодовима остаће упамћено по најротоборнијој репрезентацији, екипи која није изгубила ниједан рат, екипи која је ратовала и ван ратова, и водила битке против много јачих од себе и наравно добила их

Ван мреже Dixi

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 74
  • Углед: +6/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #77 послато: јул 26, 2013, 23:41:53 поподне »
За неколико дана неки ће узети медаље,
окачити на своје профиле, показивати од тада па даље...
ко ће то бити, сазнаћемо још мало,
дворци су пуни, све што има војске у њих је стало...
Водила се и расправа око многих ствари,
водила се расправа, око свега што игру квари,
али шта то вреди, тако је како је,
да се нешто промени, времена мало је,
има екипа које препознатљиве су биле,
пред којима су падале велике силе,
има екипа које да фармају су знале само,
ко је каква екипа, мислим да углавном сви знамо...
Сада седимо и чекамо да видимо какав ће крај да буде,
да видимо после тога шта нам ови Бугари нуде.

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #78 послато: јул 27, 2013, 01:13:48 пре подне »
добро вече даме и господо пратите нове вести са светског првенства....србија је данас пала једно место ниже тренутно је на 9 позицији...иначе ништа се ново не дешава неки ситни ратови се бију војска по дворцима чека команде али њих нема као да је неко зауставио време...надам се да су и орлови наштанцали војске и да ће имати снаге да се оките неком медаљицом..заслужили су је

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #79 послато: јул 27, 2013, 09:50:06 пре подне »
Дооооооообро јутро СРБИЈО :D
После дуге и спарне ноћи ево једног лепог јутра :) На бојном пољу нема неких промена.Лепо не знам шта да вам кажем.Нит је неко порастао нешто битно нит је пао..рекло би се мирна ноћ.
Гледам овог Шпанца FRANCESC_PL засео на прво место и баш му фино :) За не-упућене Шпанија је краљевина, кажу прелепа клима..узгаја се које какво биље.А мени кад помислим на њих одма пред очима тореадор, бик и дама са кастањетама у црвеној хаљини :D Хтедох да попричам са човеком и упутим вам се ка граду.Међутим прво налетим на даму са кастањетама..питам за пут а она само звецка кастањетама смешка се и пита,,ти зна Мађа?лепа трепавица?'' послах је ка санитету..нек одигра човеку нешто можда му буде боље ;) Оде она скакућући,звецкајући и млатећи хаљином сва срећна а ја наставим даље.Идем ти кроз поље лаванде мирише мммммммм прелепо опушта ме скроз..а онда видим у даљини нека се прашина дигла.ОХО помислим битка :)инфорнмације из прве руке..већ вадим перо и папир спремна да похватам белешке :) ал оћеш..знате шта сам видела :o маса људи трчи ка мени, сви ко без душе јбте а за њима крдо бикова?! стампедо људи кад вам кажем.Бацам и перо и папир..мастило се просуло по прашини а ја..ма још немогу да ухватим ваздух како треба.Душа ми у носу :( ево још седим на некој маслини, не смем да сиђем :-\ Ово писмо сам вам послала по Ациној веверици..све вас воли ваша гриф чујем се сутра-надам се..

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #80 послато: јул 27, 2013, 12:10:55 поподне »
    Добар дан двадесет и трећи дан је светског првенства. Графикон утицаја савеза је следећи http://prntscr.com/1hsg33 . Стање се не мења и вероватно ће тако и остати до краја . То нас наводи да ће победник ове ратне игрице бити онај који има највише економских бодова. Цело светско првенство је протекло у трошењу огромне количине дијаманата, једина светла тачка је Србија која је својим ратовима против најјачих донела нека узбуђења . При најави светског првенства писало је " највећи ратници империје онлајн " следећа најава треба да иде " највећи фармери и мајстори у трошењу дијаманата " . Као и при свакој лошој утакмици тако и овде и навијачи и играчи једва чекају да се одсвира крај .
    Што је тиче наше Србије налазимо се на деветом месту са 210 927 626 бодова. Имамо 12 медаља зе битке дана. Репрзентативац  bichboziji има невероватних  5 031 251 војних бодова , да да војних бодова , 75 % играча не накупи толико економски бодова . Десила се и највећа битка , моје мишљење, у историји империје онлајн. Наш bichboziji је напао Пољака Sowizdrzal  и однео победу , укупна вредност битке је 13 412 147 бодова , а битка је изгледала овако http://prntscr.com/1hsisv .

 До следећег јављања ............................................................. репортер стевас
« Последња измена: јул 27, 2013, 12:11:44 поподне stevas »

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #81 послато: јул 27, 2013, 12:31:47 поподне »
Добар дан даме и господо још један дан светског првенства,једина промена данас  јесу ратови.Србија је и даље на деветом месту ранг листе са 210м нето економских бодова.Што се тиче домета и утицаја све је исто већ 5 дана.Код нас
bichboziji и даље први по економским бодовима а на ранг листи први по војним бодовима са 5м војних бодова.Бразил се попео на 7 месту веома напредовао.
АКТИВНИ РАТОВИ
1   Перу                    212 978 :113 538        Екватор
2    Јордан                 103 :3                          Катар
3    Молдавија           96 857 :28 474            Естонија
4    Колумбија           114 965 :39 612          Француска
5    Венецуела          30 590 :3 224              Египат
6    Уругвај           25 743 :4 111              Мађарска
7    Иран           38 :2                            Саудиска Арабија
8    Ујед.арап.ем         44 :28                          Иран
9    Русија                0 :0                              Бугарска

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #82 послато: јул 27, 2013, 12:59:23 поподне »
поз  :)
нови дан,обећах јуче,данас биће тема за писање,можда неке акција...кад оно  :( ...ствар запада само у још већи ћорсокак,пробали су нешто Бугари,нападали дворац Пољске,изгубили узалуд 25,30м еко бодова од војске,много,баш много и уз то имали помоћ још неких мањих земаља сигурно је и то значило,а опет ништа,ови дворци су буквално не освојиви  :(
сад је стање такво,репрезентације које држе дворце,имају масовне војске,већином запали у минусу са ризницом,али нешто им не шкоди то уопште,неће сигурно нападати, вршити камиказа нападе,постаје кристално јасно,одлучују еко бодови победника и пратиоце,а ту ситуација мало компликована,тренутно Хрватска,Пољска и Италија имају медаље,можда се и Турска умеша,њихов дијаманти вођа сад нема обавеза око донирање војске и ресурса,може слободно опет скакати до неба бодовима и видимо,од јуче већ у плусу 20м еко бодова,где ли троши те ресурсе,шта ради појма немамо  ;D
видимо и Бразил расте полако,сад кад нису под нападима 24х почели играти,нек и они потроше своје грдне дијаманте,да се не баци  ;D али хоће ли успети да скоче довољно као савез у топ 3 и медаље,мале шансе али не и немогуће...
ситуација мање више досадна,али пратимо и даље,поз до следећег јављања  :)
пс. колегенице грифин хвала на поклону,дама у црвеном баш помаже  ;D
« Последња измена: јул 27, 2013, 13:01:31 поподне madjasrbija »

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #83 послато: јул 27, 2013, 17:30:18 поподне »
Добар  дан драги  читаоци  наши  момци  поново у рату сада су одабрани Руси за борбу  ѕа 8. место и ми им желимо срецу и победу.Сто се тиче  савеѕних двораца  ситуација  је  иста
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%
  очекијемо  да тако и остане  до краја рата  јер  ту  нема  ко да   преломи  и да  крене  у општи  рат,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
СА  МАЧЕМ У РУЦИ  И СРБИЈОМ У СРЦУ

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #84 послато: јул 27, 2013, 18:46:26 поподне »
Ево га и нови дан на светском првенству и од јуче до данас ништа се није променило што се утицаја на глобалној мапи тиче а и на табели по економским бодовима нема неких промена али мислим да ће та табела одредити победника светског првенства.
Наши су у новом рату овог пута су на реду Руси и ништа мање неочекујемо него победу јер је то нормално.
Табела по економским бодовима изгледа овако
Првих 10 Репрезентација

1   Croatia   Croatia   629 404 719
2   Poland   Poland   469 408 591
3   Italy   Italy   457 260 419
4   Turkey   Turkey   380 130 584
5   Romania   Romania   331 298 981
6   Bulgaria   Bulgaria   315 784 873
7   Brazil   Brazil   290 155 745
8   Russia   Russia   228 716 459
9   Serbia   Serbia   210 927 626
10   Spain   Spain   202 150 92
Тешко ће нека репрезентација успети да прошири зону утицаја то су Бугари пробали и нису успели да заузму дворац и неверујем да ће неком то успети јер како рече мој колега дворци су неосвојиви
Толико за данас од Земунца

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #85 послато: јул 27, 2013, 20:45:22 поподне »
 Прошле недеље,када се наша репрезентација налазила на десетој позицији,учинило ми се да је реално да покушамо да се домогнемо осмог места и рекао бих да се то управо догађа.
 Дуел са репреѕентацијом Русије који је у току, највероватније одлучује о том осмом месту.
 Ако се то оствари, по мом скромном мишљењу наша репрезентација је искористила апсолутно све шансе које су јој се указале и кад се све узме у обзир а знате на шта мислим,њихов наступ на овом првенству је чист као суза.Један поштен однос,добро сагледавање ситуације,без раскорака између жеља и могућности.
 Најзаслужнији за онај динамичнији део првенства су свакако наши орлови и ја лично могу само да им честитам.

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3 дан 23 СП
« Одговор #86 послато: јул 27, 2013, 22:05:51 поподне »
Ево и дан 23 се полако ближи крају а било је баш вруће и наши репрезентативци су рађе излазак у природу са екипом и неки роштиљ заменили седењем за компом и ратујући са братском Русиом  :D ;) :) Свака част  тако се игра за репрезентацију. Значи нема стајања ни кад сви стоје кад нико незна шта ће бити и кад сви кажу да је ово пат позиција, ми се боримо за осмо место, ма какво осмо ми смо свим тим испред нас очитали лекцију бољи смо од њих за класу.
« Последња измена: јул 27, 2013, 23:53:49 поподне kalunga »

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #87 послато: јул 27, 2013, 22:48:47 поподне »
Ситуација монотона, да не кажем досадно да се умре. Гледам овај графикон утицаја савеза и чини ми се као да имам дежа ву. То је оно када ти се чини да си већ видео нешто што први пут видш, за оне који не разумеју француски на ћирилици. Мој помоћник зли нинџа Марко-сан и ја смо размишљали и дошли на идеју да поред централног дворца отворимо стазу за трке. Да мало буде интересантније, а и да зарадимо који дијамант, што да не. Било би ту разних трка. Са биволима, са двоколицама, трка на козама, може и на нојевима, ако их увеземо и Зимбабвеа. Веверица би наплаћивала улаз. Зато што нико неће да одбије веверицу, хвата на симпатичност. Бугарима, као другима на ранг листи, би давали одређени проценат од зараде. Рекет је рекет, а лоптица је за тенис. Доводили би разне деве за храбре витезове који буду долазили. Овај Шпанац што је први на листи се понудио да нам среди Алонса да дође на отварање. Ма све сам смислио, само ће изгледа крај да ме претекне, а и веверицу нигде не могу да нађем. А било би интересантно признај? 
Чекајући крај свакаве глупости ми падају на памет, срећа па нисам поп, иначе би крстио јариће.

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #88 послато: јул 27, 2013, 23:27:08 поподне »
коначно да имамо нешто да напишемо данас у репортажи.....орлови су кренули у рат против савеза Русије и тренутни резултат је http://prntscr.com/1hvjie...тако је браћо бич божији је с вама тако да бичујте све редом својом коњицом...ситуација са дворцима се не мења нико од нас не зна зашто,можемо само нагађати а шта се стварно чека само они знају...

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #89 послато: јул 28, 2013, 00:50:55 пре подне »
Овом приликом нећу вас замарати статистиком и бројкама осим колико је то неопходно јер неких посебних новости и нема. Репрезентација Србије је на деветом месту а у току је рат са Русијом и борба да се за једно место поправи пласман или обезбеди место међу првих 10 што је реално и био основни циљ.
  Чини се да улазимо у прилично мирну завршницу Светског првенства а нема ни најмање најаве неких озбиљнијих промена