Аутор Тема: Питања везана за теме на форуму  (Прочитано 6217 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #120 послато: јул 16, 2013, 00:59:34 пре подне »
strashno :D

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #121 послато: јул 17, 2013, 23:02:57 поподне »
starcevicu spameru :D :D
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #122 послато: јул 22, 2013, 10:53:15 пре подне »
nije on drugar :D
on je kompleksas mali :D
ju ja ovo nisam video :D jos mali i kompleksas :o pas ti macku :D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #123 послато: јул 22, 2013, 16:22:33 поподне »
Немања, забрањено је да јавно постављаш моје одговоре на форуму. Ако се буниш што си освојио треће место једном сликом коју си поставио је још срамније.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #124 послато: јул 22, 2013, 16:27:16 поподне »
На форуму је забрањено постављање приватне коресподенције је дозвољено само под условом да се све заинтересоване стране сложе;  О чему год да се ради замолио бих те да не постављаш слике порука које си разменио са било ким овде на форуму уколико се друга страна није сложила са тим.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #125 послато: јул 22, 2013, 16:42:05 поподне »
Немања, даље расправе нема, или поштуј моју одлуку или немој учествовати на конкурсима. До сада се никад није догодило овако нешто. Ипак нисмо у предшколској установи па да трчимо учитељици првом приликом.  :) Слике од Бојане су ми се допале више него твоја једна која је била у вези СП-а 2013, она је добила другу награду а ти трећу. Не видим разлог за нервозу. Опростићу ти увреду која је засегла лично мене као и овај прекршај правилника.

Пријатан дан и свако добро!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #126 послато: јул 22, 2013, 16:45:31 поподне »
Umesacu se i ja, jer vidim da si besan, ali nisi u pravu. Svi veoma dobro znamo da SrbHristov ima ubedljivo najbolje ideje kada je rec o slikama. Naravno, slike su ubedljivo najteza kategorija, tako da trebas da budes veseo sto si dobio nagradu na tom konkursu, a ne da budes besan. Pretpostavljam da je ovo tvoja slika: http://prntscr.com/1gv1mm (posto ne mogu bas da otvorim na forumu ko je sta postavljao, vidim samo Mozambijevu sliku).

Nisam neki ekspert, ali mislim da ovu sliku nije bio tesko napraviti, 10 minuta u vrh glave. Sta je trebalo samo da se izreze Imperia Onlajn grb i da se ubaci na sliku, ako ne gresim. :) Ni ova slika nema bas neki aspekt svetskog prvenstva. Pretpostavljam da je Bojana opet domisljato radila neke slike sa komentarima. Cilj nije samo napraviti sliku, slika po mom misljenju treba da bude interesantna i duhovita. Ja ne znam ko je pravio onu sliku za pivo, ali ja sam umrla od smeha, genijalna ideja.

Ako je to tvoja slika koju si postavio, onda stvarno ne vidim razlog zasto bi se bunio. :)

Secas se jednog konkursa kada si na stihovima dobio prvo mesto? :) Pohvalila sam ti pesmu, stvarno je bila dobra, ali sada ne mogu da se setim, neko je ubacio pesmu "Da li je to ljubav ili IO", po mom misljenju isto genijalno smisljeno, tako nesto mi ne bi palo na pamet, za domisljatost ja bih dala neko mesto, licno mozda i prvo, ali ta osoba nije dobila mesto i sta ima veze, nije se ljutila.

Ne budi dzangrizav, ako ti se ne svidja nemoj ucestvovati. :)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #127 послато: јул 22, 2013, 16:55:36 поподне »
meni se tvoja slika uopste ne svidja  :D lepse su mi kamilice  :D
al svaka cast na trudu  :D
i cestitam svim dobitnicima nagrada  :)
« Последња измена: јул 22, 2013, 16:57:27 поподне madjasrbija »

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #128 послато: јул 22, 2013, 16:58:46 поподне »
Pazi sada, dobio si 50 dijamanata, a 60 dijamanata kosta 600 dinara, 10 dijamanata 100 dinara u prevodu. Znaci dobio si 500 dinara za svoj rad, a zamisli da si morao da ih platis, stvarno je dobra volja IO Srbije sto ovo rade, ni na jednom drugom forumu ovako nesto ne postoji.

Da si pogledao, na primer, konkurencije za video nije bilo. Mogao si napraviti neki srednje solidan video i dobiti trece mesto umesto mene, nije bilo neke bog zna kakve konkurencije. :)

Svi trcite na slike gde je najveca guzva a niko od vas ne primecuje da postoje laksi nacini do nagrade. 3 videa, 3 mesta, cak i da je neko napravio tri puta gluplji video od mog dobio bi nagradu jer nekome bi trece mesto moralo ici.

Ajde nemoj se duriti, ako ti se ne svidja nemoj ucestvovati ili se trudi manje pa ti nece biti zao sto neko uradi nesto bolje. Ja na primer se u ovom krugu necu takmiciti ni na jednoj temi zato sto sam dobila 2 treca mesta (zbog nedostatka takmicara) i jedno prvo, ne bi bilo fer da ja opet konkurisem, moze i neko drugi nesto da zaradi, ja mislim da je tako posteno. Ja sam tri puta pisala pricu u cetiri kruga i 3 puta dobila prvo mesto. Sada cu opet napraviti pauzu da moze neko drugi da uzme tih 150 dijamanata. Ne trebas biti toliko halapljiv.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #129 послато: јул 22, 2013, 17:00:11 поподне »
Конкурс који траје већ дуже време је отворен на овом форуму захваљујући Мартини и исти је израз чисто њене добре воље да помогне играчима да на неки други начин осим куповине дођу до дијаманата. Напомињем израз њене добре воље, ко год посећује друге форуме зна да је овакав вид активности присутан једино на српском форуму. 

Када је конкурс отпочео покушали смо да играчима омогућимо да бирају победнике путем анкета али смо сви били сведоци да то није било изводљиво с обзиром да су многи покушавали да преваром ( отварањем више  налога са исте IP адресе и гласањем на анкетама ) дођу до победе и дијаманата. Из тог разлога тада је одлучено да о победницима одлучује српски администратор Мартина и сматрам да ко год мисли да треба да преиспитује њене одлуке о победницима и награђенима и коме не одговара такав начин одлучивања о победницима не треба ни да учествује на конкурсу.

Тако да бих вас све замолио да прекинемо расправу о овоме и све честитке награђенима у претходном кругу конкурса.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #130 послато: јул 22, 2013, 17:01:15 поподне »
I dalje mi nije jasno po čemu je ova slika vezana za svetsko prvenstvo više od dobitničke

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #131 послато: јул 22, 2013, 17:03:47 поподне »
mozda zato sto pise world cup ?  :o

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #132 послато: јул 22, 2013, 17:04:57 поподне »
Majstorinjo, ajde da uzmemo sliku neke bakice i da napisemo: "IO World Cup" i to je vezano za svetsko prvenstvo. :D Daj, necemo se glupirati. :D

Uostalom, mi njemu pokusavamo da objasnimo, a on je lik napustio forum. :D Al' smo mi budale (ja prva sto sam se zdala :D)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #133 послато: јул 22, 2013, 17:07:10 поподне »
MK110 .. to sto sam  i hteo reci..samo u kracoj verziji :D
verovatno je lik zbog toga i mislio da je bolja od ostalih :D

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #134 послато: јул 22, 2013, 17:07:44 поподне »
a ne znam ko je pravio onu sliku za pivo, ali ja sam umrla od smeha, genijalna ideja.

kako ko je napravio? pa ja, pivopija :D muskarci znaju zasto :D