Аутор Тема: Odrzavanje savezne vojske tokom prekida napada  (Прочитано 263 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Fury

  • Редов
  • *
  • Поруке: 22
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Odrzavanje savezne vojske tokom prekida napada
« послато: октобар 22, 2014, 15:07:19 поподне »
Da li odrzavanje savezne vojske i dalje tece tokom ovog bezobraznog prekida napada ?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Odrzavanje savezne vojske tokom prekida napada
« Одговор #1 послато: октобар 22, 2014, 15:24:49 поподне »
Da li odrzavanje savezne vojske i dalje tece tokom ovog bezobraznog prekida napada ?
Одржавање савезне војске тече али нема одржавања војске на налозима, повећајте савезни порез на максимум и нећете имати проблема са одржавањем савезне војске.
Што се тиче безобразлука, зниња, фури (или већ како се зовеш апсолутно није битно, и под којим си именима се регистровао на форуму) ја бих  рекао да си ти јако безобразан и већ си под једним од предходно наведених имена  банован, тако да обрати пажњу на своје понашање и начин комуникације.
« Последња измена: октобар 22, 2014, 15:31:39 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже Fury

  • Редов
  • *
  • Поруке: 22
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Odrzavanje savezne vojske tokom prekida napada
« Одговор #2 послато: октобар 22, 2014, 15:30:53 поподне »
Hvala na informacijama.. banovan sam sa nicka zninja iz razloga sto sam ispluvao sve nakon sto sav vec par era unazad ukazivoao na problem kocenja imperije tokom slanja saveznih napada a sada vec i povlacenja vojske, globalne mape i td. jer niko nije nista preduzimao, a i dalje se nista ne preduzima na tom polju, umesto toga dodaju se nove sminke na imperiji.
To mogu svi da vam potvrde da je taj problem globalan.
A krivo mi sto je post zbog kog sam banovam odma obrisan. ;)