Аутор Тема: provera igraca - varalica  (Прочитано 1153 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
provera igraca - varalica
« послато: септембар 03, 2014, 10:31:22 пре подне »
kako moze da se proveri igrac mislim da je varalica, kod moja 3 igraca u savezu hvata vojsku po nekoliko puta kad se vracaju iz pohoda. imam slike imam poruku sto mi je poslao.
http://prntscr.com/4j7dps
http://prntscr.com/4j7eyp
ima jos dosta stvari, samo nemoj da mi kazete da je imao srece jer toliko srece nece ni budalu
Ovo je samo jedan primer a imam ih jos 3
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #1 послато: септембар 03, 2014, 11:00:49 пре подне »
kako moze da se proveri igrac mislim da je varalica, kod moja 3 igraca u savezu hvata vojsku po nekoliko puta kad se vracaju iz pohoda. imam slike imam poruku sto mi je poslao.
http://prntscr.com/4j7dps
http://prntscr.com/4j7eyp
ima jos dosta stvari, samo nemoj da mi kazete da je imao srece jer toliko srece nece ni budalu
Ovo je samo jedan primer a imam ih jos 3

Ако мислите да неко вара, обратите се на support_rs@imperialsupport.org са свог маил налога и при том наведите свој ник, свет у коме играте и разлоге за пријаву....

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #2 послато: септембар 03, 2014, 11:03:30 пре подне »
samo da te pitam, jel se ovo desava jos nekome? stvarno je mnogo cudno, sad dobijam informacije od jos nekih igraca da nisu imali pristup nalogu, kao autorizacija nije moguca na nekoliko naloga, stvarno pocinjem da se brinem
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #3 послато: септембар 03, 2014, 11:26:57 пре подне »
samo da te pitam, jel se ovo desava jos nekome? stvarno je mnogo cudno, sad dobijam informacije od jos nekih igraca da nisu imali pristup nalogu, kao autorizacija nije moguca na nekoliko naloga, stvarno pocinjem da se brinem

То се дешава и у већини случајева је то дело искуства играча. Додуше, на жалост, као и свуда има и варања.... Овакве ствари су веома могуће ако играш "по шаблону", ако сваки дан долазиш на игру односно напушташ игру у исто време... У таквим случајевима, ако се играч шпијунира редовно, може да се претпстави када му војска долази са похода, додуше не у секунду али у пар минута да... У твом случају, нападач те је "машио" за 30 секунди и зато мислим да није варање него чиста срећа... Јер да је варање, он би те напао на 4-5 секунди по повратку и у том случају не би имао шанси да помериш војску....

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #4 послато: септембар 03, 2014, 11:39:50 пре подне »
ovo neradim po sablonu, ima nas nekoliko koji smo cuvari, tj ulazimo direktno preko pass i bukvalno smo 24h on line, pohod saljemo i opozovemo uvek u razlicito vreme povratka vojske, desavalo se i to da idu napadi na nas uvek 15 minuta od nase poslednje aktivnosti na nalogu namerno sam to radio i ovo se nedesava od juce ili danas to traje vec skoro mesec dana od kad sam primetio stalno ga testiramo na razlicite nacine. nismo deca svi imamo preko 30 godina pa da kazete da nemozemo da smislimo razlicite taktike.

sam si rekao da je varanje moguce , ja i dalje tvrdim da ovaj mariano (FB5 220) ima neki hack
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #5 послато: септембар 03, 2014, 12:26:55 поподне »
ovo neradim po sablonu, ima nas nekoliko koji smo cuvari, tj ulazimo direktno preko pass i bukvalno smo 24h on line, pohod saljemo i opozovemo uvek u razlicito vreme povratka vojske, desavalo se i to da idu napadi na nas uvek 15 minuta od nase poslednje aktivnosti na nalogu namerno sam to radio i ovo se nedesava od juce ili danas to traje vec skoro mesec dana od kad sam primetio stalno ga testiramo na razlicite nacine. nismo deca svi imamo preko 30 godina pa da kazete da nemozemo da smislimo razlicite taktike.

sam si rekao da je varanje moguce , ja i dalje tvrdim da ovaj mariano (FB5 220) ima neki hack
[/quo
ovo neradim po sablonu, ima nas nekoliko koji smo cuvari, tj ulazimo direktno preko pass i bukvalno smo 24h on line, pohod saljemo i opozovemo uvek u razlicito vreme povratka vojske, desavalo se i to da idu napadi na nas uvek 15 minuta od nase poslednje aktivnosti na nalogu namerno sam to radio i ovo se nedesava od juce ili danas to traje vec skoro mesec dana od kad sam primetio stalno ga testiramo na razlicite nacine. nismo deca svi imamo preko 30 godina pa da kazete da nemozemo da smislimo razlicite taktike.

sam si rekao da je varanje moguce , ja i dalje tvrdim da ovaj mariano (FB5 220) ima neki hack

Ја вас разумем и зато сам вам и рекао, да ако имате било какве сумње у неисправност игре неког играча да се обратите на Ако мислите да неко вара, обратите се на support_rs@imperialsupport.org са свог маил налога и при том наведите свој ник, свет у коме играте и разлоге за пријаву....
Ако мислите да бих ја могао да вам још нешто појасним и објасним по овом или неком другом питању, слободно ми напишите приватну поруку. Биће ми драго да помогнем :)

Ван мреже prhi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #6 послато: септембар 06, 2014, 16:07:05 поподне »
Prevare postoje iako moderatori i administratori kazu da su to iskusni igraci, moje iskustvo je toliko da samo nablic pogledam vojsku protivnika i bez simulatora znam da li mogu da dobijem ili ne, meni se desavalo da mi jedan igrac posalje 6 opsada na vojnu stanicu i vreme udara bude u istoj sekundi, sta vise reci o tome? Mozda bas neko od moderatora igra u mom svetu  ;D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #7 послато: септембар 06, 2014, 16:11:02 поподне »
Prevare postoje iako moderatori i administratori kazu da su to iskusni igraci, moje iskustvo je toliko da samo nablic pogledam vojsku protivnika i bez simulatora znam da li mogu da dobijem ili ne, meni se desavalo da mi jedan igrac posalje 6 opsada na vojnu stanicu i vreme udara bude u istoj sekundi, sta vise reci o tome? Mozda bas neko od moderatora igra u mom svetu  ;D
Очигледно нисте упућени али сви играчи могу послати више напада у секунди. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже prhi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #8 послато: септембар 06, 2014, 16:14:16 поподне »
Hajde mi onda objasni kako to ja da izvedem i vise necu sumnjati u prevaru

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #9 послато: септембар 06, 2014, 16:21:58 поподне »
Hajde mi onda objasni kako to ja da izvedem i vise necu sumnjati u prevaru
http://prntscr.com/4k7cnt
Потребно је само да више пута кликнете на напад :D :D :D :D
Углавном успева на трговачке станице 8)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже prhi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #10 послато: септембар 06, 2014, 16:23:14 поподне »
hvala

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #11 послато: септембар 06, 2014, 16:24:05 поподне »
hvala

Нема на чему и други пут ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже popi76

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #12 послато: септембар 14, 2014, 16:12:49 поподне »
pozz, evo i ja da se nadovezem na temu

a kako je moguce da napadi idu u istoj sekundi a na razlicite prove.
i  ako je moguce molim za objasnjenje

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #13 послато: септембар 14, 2014, 16:20:42 поподне »
refleksi su cudo jedno

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: provera igraca - varalica
« Одговор #14 послато: септембар 14, 2014, 16:33:19 поподне »
pozz, evo i ja da se nadovezem na temu

a kako je moguce da napadi idu u istoj sekundi a na razlicite prove.
i  ako je moguce molim za objasnjenje

Колико је мени познато, то већ није могуће... Или има ствари за које ја не знам :о....
Ако ви знате, ја бих молио да нам поставите слику да видимо то.... :)