Аутор Тема: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)  (Прочитано 2551 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #15 послато: јануар 10, 2013, 01:26:17 пре подне »
x4 je najbolja brzina  ;) ima se dovoljan off od 9h ko je pametan i sa kartom 7 a to podrazumeva naravno da je igrac sto aktivniji  ;) nemora blitz 131 vec gde god odluci vecina hehe

ti kao da si sa kruske pao ili igras od juce mislim da je ovo drugo u pitanju  :) sve bliceve sto sam igrao bio je problem raditi off od 6h dok se ne podignu okupljalista pa se salju napadi na polje sa opsadnim :) jer nemas niti napustenih naselja niti aktivnih igraca za taj off i to sa kartografijom 1 :)

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #16 послато: јануар 10, 2013, 01:44:57 пре подне »
dalibore ne vredjaj nikog!Ovo ako oce oni da narave savez mozes se rijaviti ili ne,i koju brzinu oce a sad da vredjas nemas pravo!Napravili su temu ovdje ti pristani ili ignorisi,zasto si tako negativan!??!? sta ti je covjece!?!??Nisi takav bio koliko se ja sjecam!??!Madju ne ditraj ok,dobar je igrac i timski zato ne diraj ga!

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #17 послато: јануар 10, 2013, 01:49:43 пре подне »
Da te ispostujem i tam ne pisem!

Sam da znas meni ne mozes da nabijes taj kompleks,ja nisam kupusar ako oces tako ih zovi posto tako se zovu!I u Brcko sam dolazila mali milion puta!Nemam namjeru da se rasravljam ko je odakle i zasto i kako i sve ostalo!I da sad se nadjes da me uvrijedis jer ne mozes,a to cime me mozes da uvrjedis zna veoma mali broj ljudi i u zivotu a kamo li ovde ovo je igrica,a ako je za tebe ovo zivot onda nemam sta da ti kazem,puno srece!

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #18 послато: јануар 10, 2013, 10:33:40 пре подне »
ti kao da si sa kruske pao ili igras od juce mislim da je ovo drugo u pitanju  :) sve bliceve sto sam igrao bio je problem raditi off od 6h dok se ne podignu okupljalista pa se salju napadi na polje sa opsadnim :) jer nemas niti napustenih naselja niti aktivnih igraca za taj off i to sa kartografijom 1 :)
e moj decko ocigledno trebas jos mnogo igrati da bi naucio da nisu okupljalista jedini nacin za off ali kad budes resio mogu da te poducim malo neke stvari (naravno za novac) posto na tako negativne osobe nemam vremena za gubljenje...samo mali nagovestaj,jesi cuo za kolonije ???e sad mucni tom tvojom glavom i shvatices ako mozes...

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #19 послато: јануар 10, 2013, 11:47:10 пре подне »
ne zamaraj se madja sa tim :)) vrati se na temu :)))

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #20 послато: јануар 10, 2013, 21:46:18 поподне »
e moj decko ocigledno trebas jos mnogo igrati da bi naucio da nisu okupljalista jedini nacin za off ali kad budes resio mogu da te poducim malo neke stvari (naravno za novac) posto na tako negativne osobe nemam vremena za gubljenje...samo mali nagovestaj,jesi cuo za kolonije ???e sad mucni tom tvojom glavom i shvatices ako mozes...

hahaha, pa treba doci do kolonija i preziveti... a sto se tice ucenja poklopi se i nadaj se da neces nikada zalutati na svet koji odlucim da igram ozbiljno :) pitaj vindu i njene saborce sa 105-ice koliko mi vremena treba da nadjem necije kolonije... mozda minut-dva po komadu ;)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #21 послато: јануар 10, 2013, 22:12:52 поподне »
hahaha, pa treba doci do kolonija i preziveti... a sto se tice ucenja poklopi se i nadaj se da neces nikada zalutati na svet koji odlucim da igram ozbiljno :) pitaj vindu i njene saborce sa 105-ice koliko mi vremena treba da nadjem necije kolonije... mozda minut-dva po komadu ;)
nisi dobro mucnuo glavom,opet neznas o cemu pricam strucnjace i kako se salje off na kolonije...a voleo bih da dodjes kod mene da te upalim za pamet,trenutno sam u 131blitz a sledecu eru najverotnije igram u 56blitz pa izvoli ako smes...obozavam od takvih pacijenta da pravim farmice i napustena carstva..................

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #22 послато: јануар 11, 2013, 21:31:52 поподне »
samo ti igraj samouvereno isprobao sam ja te tvoje vestine i nisu nesto, a o detaljima necu pricati jer ovo nije skola pa da decu ucim besplatno :)

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #23 послато: јануар 11, 2013, 21:32:46 поподне »
trenutno sam u 131blitz a sledecu eru najverotnije igram u 56blitz pa izvoli ako smes...obozavam od takvih pacijenta da pravim farmice i napustena carstva..................

 u jednom od ovih zakljucanih postova mozes procitati da smo odustali od dalje igre tako da ti tu zelju necu moci ispuniti... mozda ako se predomislimo nekada kada se promene administratori a do tada ostaje ti da se vezbas pa mozda nesto i uspes :)
« Последња измена: јануар 11, 2013, 21:34:40 поподне rstdalibor »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #24 послато: јануар 11, 2013, 21:51:22 поподне »
da pa takvi uvek odustaju kad im ne prodju planovi da nekim muckama osvoje svet ili nesto slicno i dodju ovde da se zale na sve osobe...a u stvari neumete da priznate poraz i cestitate pobedniku...i nemoj mi dolaziti u svet,odracu te pa ces kukati kako su mi admini sve namestili  ;D

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #25 послато: јануар 11, 2013, 22:18:39 поподне »
ko mi govori o muckama , bolje ti je da sutis :) a i ja bih stitio neke osobe kada bih imao koristi kao sto ti imas ;) nema potrebe da dolazim u tvoje svetove jer sam vec bio i nisi se proslavio cak si i farmica postajao... sada ces me pitati sa kojim nick-om i praviti se blesav a ja cu citirati jednu osobu malo slikovito: " necu da ti kazem celavi "  afro

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #26 послато: јануар 11, 2013, 23:06:10 поподне »
ko mi govori o muckama , bolje ti je da sutis :) a i ja bih stitio neke osobe kada bih imao koristi kao sto ti imas ;) nema potrebe da dolazim u tvoje svetove jer sam vec bio i nisi se proslavio cak si i farmica postajao... sada ces me pitati sa kojim nick-om i praviti se blesav a ja cu citirati jednu osobu malo slikovito: " necu da ti kazem celavi "  afro
ahahahhahahahahahahahahhahahaha pa kazi bre naucniku, kazi sta samo palis vatru nekim glupostima, nesto pocnes a kad treba da se kaze ono glavno ti ucutis,slobodno reci gde je taj svet i gde sam ja to bi farmica ??i nemoj vise da pricas u sifre nego jasno da te svi razume a ne samo izbacujes gluposti kao ves masina odecu i ostajes ziv cccc....a za ovo da imam i ja neke koristi od moderatora se vec 15min smejem i necu skoro prestati...kao sto rekoh malopre vama je kompleks da neumete prihvatiti poraz i da ima boljih igraca i samo optuzujete za neke namestaljke...jadno...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #27 послато: јануар 11, 2013, 23:12:39 поподне »
Рођо, па наравно да имаш повластице када си ми ближи рођак са села 8) 8) 8)

Не упуштај се у расправу са свим људима, оставите ову тему веселу и здраву за пријаве и за ваш првобитан план :)
« Последња измена: јануар 11, 2013, 23:13:20 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #28 послато: јануар 11, 2013, 23:19:45 поподне »
ehehehehe ma znam rodjo ali ne mogu da istrpim kad neko tako lupa,i provocira bez razloga...a oko povlastica cemo se dogovoriti,uskoro mi istice premijum  ;D ;D ;D trebace jedna dijamantska pomoc haha...salim se...vidis unisti nam covek temu,umesto da se prijave neke osobe one citaju svadje ovde,stvarno nije fer  :( ostacemo na kraju samo ja i jowke  ;D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Traze se dobri ratnici hocemo da napravimo dobru ekipu sa foruma :)
« Одговор #29 послато: јануар 11, 2013, 23:21:01 поподне »
Зато ти кажем да се не упушташ у расправу :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg