Аутор Тема: zahtevam objašnjenje!!!  (Прочитано 1890 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
zahtevam objašnjenje!!!
« послато: мај 06, 2013, 00:46:11 пре подне »
Po drugi put mi nestaju dijamanti koje čuvam svakoga dana!!!Prvi put su mi nestala tri dijamanta a danas četiri i nemojte da me pravite blesavim i ludim jer igram ovu igricu već dve-tri godine!!!Zahtevam da mi se odgovori i da mi se vrate dijamanti jer je to neverovatno ružno ko god da je to uradio!!!!!!!!!!! Sada sam opet proverio i jednostavno nisu mogli nigde da se potroše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vrlo amaterski i neprofesionalno od ove igre!!!!!!!! Sramota!!!
« Последња измена: мај 06, 2013, 00:51:09 пре подне butros »

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #1 послато: мај 06, 2013, 00:53:50 пре подне »
Ја ти их сигурно нисам узео, а ако их ниси ти потрошио ко ти је чувар налога, има ли неко шифру твог налога?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #2 послато: мај 06, 2013, 00:54:20 пре подне »
kako su uso ovde, ko da ti je neko od nas uzeo :D :D :D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #3 послато: мај 06, 2013, 00:56:13 пре подне »
Ти си Старча највише сумњив  ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #4 послато: мај 06, 2013, 00:57:44 пре подне »
brate dao sam ti pola da bi cutao  :o
da mi vratis odma sad :D :D :D

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #5 послато: мај 06, 2013, 01:06:06 пре подне »
stvarno mi je nestalo 4 dijamanata da li neko zna šta se dešava i da li bih mogao da ih povratim jer mi je baš krivo skupljam ih četiri dana i da odjednom nestanu sa naloga... kako je to uopšte moguće???

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #6 послато: мај 06, 2013, 01:08:27 пре подне »
i da dodam da nema niko moju šifru i da nemam čuvara naloga.. igru igram skoro tri godine i nisam ih sto posto potrošio jer trenutno zaista i nemam na šta da potrošim četiri dijamanata..

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #7 послато: мај 06, 2013, 01:14:34 пре подне »
Ок, верујем ја теби да ти је нестало, али ти кажем ја их нисам узео а није нико ни од корисника форума сигурно, с обзиром да се дереш на нас...  тако да провери са својим чуварима налога уколико их имаш или ако си некоме дао своју шифру профила. Такође провери да ниси случајно потрошио дијаманте на тренутну изградњу грађевина или тренутну регрутацију војске ( кажем случајно јер се некима дешава да  када кликћу на оне нуле у реду за изградњу грађевина и истраживања , кликну случајно и на неку грађевину или истраживање где је потребан 1 или 2 дијаманта за тренутну изградњу или истраживање ) или приликом отварања поклона у храму. Ако опет мислиш да није ништа од тога онда се обрати на имејл  support_rs@imperialsupport.org , наведи име свог корисничког налога, свет у коме играш и објасни свој проблем.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #8 послато: мај 06, 2013, 01:22:27 пре подне »
ja nikada nisam bio na ovom forumu tako da kad sam kliknuo na prijavu problema napisao sam onu prvu poruku nadajući se da će to otići administratorima kad ono šipak ispade da krivim vas ali verujte da je nenamerno... sve sam živo proverio za centralizaciju mi treba 9 dijamanata,proslave sam pokrenuo još danas,nemam nikakvu izgradnju u toku gde bih mogao i slučajno da potrošim četiri dijamanata odjednom.. verujte mi odjednom su nestali i čim sam ja hteo da se žalim zbog obične igre i zbog četiri dijamanata znači da sam se baš osetio prevarenim... *cry* :o :o

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #9 послато: мај 06, 2013, 01:24:34 пре подне »
ОК, верујем ти....у том случају обрати се на имејл адресу коју сам ти дао, јер ја немам могућност да проверим на који начин су утрошени дијаманти, то мора да провери неко из администрације ИО, зато се обрати на ту адресу и они ће ти одговорити након што провере.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #10 послато: мај 06, 2013, 01:27:31 пре подне »
Druze najbolje ti je da sacekas Martinu da dodje sa odmora, normal zna kad dolazi :)
Nemoj pisati na ovaj support, jel ti tu nema pomoci...

A ni mi ne mozemo da ti pomognemo, sem da te pravimo ludim da nesto nisi dobro video.. (mada ja licno mislim da si se nesto istripovao)...  Ali sacekaj ipak ti Martinu, jel ce stvarno proveriti to, pa ce ti dati lepo objasnjenje..

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #11 послато: мај 06, 2013, 01:30:01 пре подне »
baš jadno... dovijam se na razne načine kako bih za vreme praznične zaštite uštedeo što više dijamanata pa kad mi se završi centralizacija 10 da ištancujem odmah elitnu vojsku i eto neko me baš zajebao...  a već sam hteo definitivno da odustanem od ove igrice zbog neravnopravnosti u igri... ja se ubih u prošlom svetu,igrao sam skoro dan-noć da postignem što više bodova,bio sam brigadni general sa oko 2500 časti bez ijedne pljačke i nisam uspeo ni milion bodova da prebacim a onaj gedža kupi dijamante i preko noći ima 45m bodova i mogu samo da zamislim koliku i kakvu vojsku... stvarno glupo.. mi smo ovde da se malo zabavimo a ne da kupujemo usrane dijamante.. ja da hoću da trošim pare koje teško kao i svi mi zarađujem ja bih kupio sebi kožni sako koji planiram već unazad nekoliko godina...   :-\ >:(

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #12 послато: мај 06, 2013, 01:32:03 пре подне »
brate jel stvarno hoces da kupis kozni sako ili se zajebavas :D :D :D :D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #13 послато: мај 06, 2013, 01:32:24 пре подне »
Druze najbolje ti je da sacekas Martinu da dodje sa odmora, normal zna kad dolazi :)
Nemoj pisati na ovaj support, jel ti tu nema pomoci...

A ni mi ne mozemo da ti pomognemo, sem da te pravimo ludim da nesto nisi dobro video.. (mada ja licno mislim da si se nesto istripovao)...  Ali sacekaj ipak ti Martinu, jel ce stvarno proveriti to, pa ce ti dati lepo objasnjenje..

Неће бити ту сигурно још десетак дана...ако ти није касно најбоље ти је да сачекаш када се она врати....

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже butros

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: zahtevam objašnjenje!!!
« Одговор #14 послато: мај 06, 2013, 01:32:35 пре подне »
ok sporo kucam a napisao bih ja njima sve i svašta... ajde da vas više ne uznemiravam ne znam ni kako sam došao ovde kod vas hteo sam da otvorim novu temu da svi pročitaju kako sam prevaren za četiri bedna dijamanata..