Аутор Тема: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)  (Прочитано 6358 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #105 послато: јул 17, 2013, 19:54:44 поподне »
dobro pitanje tiger ja se kolebam...ili kazniti počinioca uz adekvatnw dokaze....ili dozvoliti da se to ra...jer koliko su glupi ko ih jbe....aj sto ne znaju da igraju...jos nece da nauce...secas se tiger kada je taj isti gerilac navodno hackovao icemannu iz cs2 profil....sta je tad bilo....ali to su tvoji ledeni i mikac

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #106 послато: јул 17, 2013, 19:59:41 поподне »
heheHhe znam ja da to nije ip...ali i dalje ne znam zasto ni hiperion ne moze da dobije dokaz.....samo hoćemo jbni dokaz...

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #107 послато: јул 17, 2013, 20:05:45 поподне »
šta ste stali, taman sam kokice uzeo... :)

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #108 послато: јул 17, 2013, 20:07:34 поподне »
mrki prosljedi :D

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #109 послато: јул 17, 2013, 20:08:36 поподне »
nista cim pomenuh mikca..ledenog...osetih neki muk

Ван мреже MissMO

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #110 послато: јул 17, 2013, 20:08:58 поподне »
Tiger, кад би бановали све који су ушли на туђи рачун, колико би играча остало? Јавна тајна? Реците онда лијепо јавно да људи требају користити прокси. Ако толерирате пола сервера да игра масу рачуна, испадате смијешни кад банујете једног играча. Ионако немате доказ да му рачун није добровољно дат на кориштење. Ко још побогу набада насумично шифре? Дајте се уозбиљите.
Чувар је био особа од повјерења? Опет није могло без чувареве шифре. А све то под претпоставком да је доиста то све тај играч направио јер не смијете давати доказе које ни сами немате. Самим тим што не банујете редом оне који улазе на туђе рачуне са шифром, оправдавајући то "повјерењем", не знам одакле вам доказ да је било шта у лошој намјери. А то не знате ни ви сами.

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #111 послато: јул 17, 2013, 20:09:18 поподне »
Da, možete gledati to kao - sam si dao pass ili koristiš 123456 - i velikom mjerom je netko sam kriv. Ali recite vi meni koja je razlika ako vam opljačkaju kuću jer su provalili ili vam je opljačkaju jer ste izgubili ključ(nepažljiv) ili ostavio otključano(senilan). Da li će biti drukčiji tretman kad uhvate krivca ili će vama biti lakše kad vas opljačkaju a sami ste si krivi? Slažem se sa vama - lozinka za račun je isto kao pin za karticu samo sa manje moguće štete. Ali mi ne možemo spriječiti to što ljudi rade... ali mogu vidjeti... aha sa ove ip adrese/računala je igrano već 100x prije kao čuvar. I sve super. Sa ove je igrano samo danas kad je usput i raspuštena vojska - tko je krivac? To bi se dalo raspravljati.
Logove ne dobiva nitko, niti vlasnik računa. Politika firme i u tome vam ja ne mogu pomoći.
Nažalost, moram vas razočarati... nikad nisam nikome vraćao vojsku, niti radim provjere kod krađe računa, ja sam samo glasnik(ili prijenosnik što je još gore), tako da nemam svojih i tuđih igrača i sličnih stvari.  Sve igrače tretiram isto - pošaljete problem, ako znam odg. ako ne, proslijedim u ured, oni odgovore, ja potrošim poslijepodne obrazlažući odgovor i preuzimam krivicu i to je to. :D I onda postoji priča o zločestom tigru koji je pojeo IOKapicu. :D

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #112 послато: јул 17, 2013, 20:10:27 поподне »
ovo je moja ljubav :-*

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #113 послато: јул 17, 2013, 20:10:48 поподне »
mrki prosljedi :D

neću, baš je zabavno... vječna borba igrača i ureda... :D

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #114 послато: јул 17, 2013, 20:12:16 поподне »
a vracanje vojske u 105 ...hvalili se kako bez tebe nista

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #115 послато: јул 17, 2013, 20:13:23 поподне »
tigre... ako ja izgubim ključ, kupim novu bravu i riješio sam problem.... kada mi je bivša žena izgubila ključ od auta i ukrali mi ga pred zgradom, otišao sam na policiju i mene su optužili za to da sam ja sam sebi to napravio, a kasko mi nije htjelo isplatiti jer nisam donio 2 ključa ... ajde sada ti meni reci...

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #116 послато: јул 17, 2013, 20:14:16 поподне »
ma marki prosljedi kokice a ne da prosljedis iz konflikta :D

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #117 послато: јул 17, 2013, 20:17:24 поподне »
a toooooooooo... evo, samo da nam Marijo da dvorac od Rumunja, pa idem ispeć novu turu... :)

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #118 послато: јул 17, 2013, 20:18:12 поподне »
pošteno... ti ćeš meni vruče ponudit... drug si :D

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #119 послато: јул 17, 2013, 20:19:40 поподне »
Tiger, кад би бановали све који су ушли на туђи рачун, колико би играча остало? Јавна тајна? Реците онда лијепо јавно да људи требају користити прокси. Ако толерирате пола сервера да игра масу рачуна, испадате смијешни кад банујете једног играча. Ионако немате доказ да му рачун није добровољно дат на кориштење. Ко још побогу набада насумично шифре? Дајте се уозбиљите.
Чувар је био особа од повјерења? Опет није могло без чувареве шифре. А све то под претпоставком да је доиста то све тај играч направио јер не смијете давати доказе које ни сами немате. Самим тим што не банујете редом оне који улазе на туђе рачуне са шифром, оправдавајући то "повјерењем", не знам одакле вам доказ да је било шта у лошој намјери. А то не знате ни ви сами.
Nije naglasak na spajanje igrača... da je on bio na tom računu samo, najvj. do kazne ne bi došlo. Ne kažnjava se samo na principu podudaranja, jer podudaranje može biti zbog čuvara, doživio sam podudaranja zbog WLAN hotspota, igranja obitelji, ljudi na poslu... mnoštvo. Ali je naglasak da je na računu napravljena šteta. I to je razlog za kaznu - glavni razlog. Jer je na računu počinjena šteta.

a vracanje vojske u 105 ...hvalili se kako bez tebe nista
Mogu se ja hvaliti da sam Brad Pitt, mnogi se u igri hvale da su admini, pa to ipak nije istina. Da, ja sam hrvatski CM i bez mene se mnoge stvari puno teže obave, jer je moj posao da se brinem za hrvatsku zajednicu i da proslijeđujem probleme hrvatskih igrača u ured. Isto kao što se Martina brine za vas. S tim da niti jedan igrač koji mi se je javio na meni razumljivom jeziku ne može reći da od mene nije dobio odgovor - sviđao mu se odg. ili ne.
« Последња измена: јул 17, 2013, 20:22:07 поподне Tiger »