Аутор Тема: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)  (Прочитано 6338 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #90 послато: јул 17, 2013, 19:20:06 поподне »
pa isto se oblačite :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #91 послато: јул 17, 2013, 19:20:10 поподне »
ma salim se... :D ona je sto se tice nas najbolji communitu menager :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #92 послато: јул 17, 2013, 19:20:54 поподне »

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #93 послато: јул 17, 2013, 19:24:20 поподне »
znas kako sven martina se ogradila od ovoga jer je i sama svesna da Nma smisla pa zato tiger pegla sad.....razumem je jer je normalna osoba i svi su rekli za nju da je super....dok za tigera nista  lepo nisam cula...sem od dijamantasa...jbg sve ae cuje sve aćse zna....naravno da ne verujem samo glasinama jer bi posle bila sama sebi kontradiktorna...imam dokaze

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #94 послато: јул 17, 2013, 19:26:33 поподне »
ja opet cuo :D  da ako u nekom srpskom savezu imas bar jednog hrvata i ako su osteceni za dvorac neki tiger vraca vojsku sve :D tako je pricao jedan bas ovde na forumu :) ima u nekoj temi  :D

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #95 послато: јул 17, 2013, 19:28:25 поподне »
nas ima i srba i hrvata i bosanaca imamo i par dijamantasa ...smilujte ae....pomozite nam

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #96 послато: јул 17, 2013, 19:33:50 поподне »
izgleda da je tigeru dt i sb omogućio ljetovanje u miamiu pošto je njemu jutro

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #97 послато: јул 17, 2013, 19:34:24 поподне »
imamo dokaze al ne damo na uvif....jedan admin...bezimeni.....zamisli tiger odes na sud i oni ti kazu kaznjen si jer si ubio peru...ne znamo kako...nni čime al sumbjamo na tebe jer si jednom bio kod njega u kući i poslao sms nekom tamo iz drkanja da si ga ubio....a ni taj sms nisi dobio na uvid i osudio te je sudija al nećemo da ti kazemo koji naravno i sve to bez tvog prisustva....nista lično ali da dočaram situaciju
Ok. Podudaranje je po 123.23.25.1 i po broju računala 234245435 i 24523534 i što konkretno vama znači da vam ja to napišem? Kako ja mogu vama dokazati da je on bio na toj ip adresi tada ili vi meni da on nije bio na toj ip adresi tada?? ako vi meni ne vjerujete, Kako ja vama mogu to dokazati? Dati pristup u alat za provjeru svim igračima pa da na svoje oči vide? Moj je posao to što je moj posao... Većinu provjera radi Krum, pogotovo ako je nešto složenije.  I on odlučuje tko je kriv za što. Zato je admin u uredu. Ako ne vjerujete njegovim prosudbama ili mojima ili bilo koga, kako vas onda netko može uvjeriti u nešto.
Uzeo sam si vrijeme da vam napišem pojašnjenje, isto kao i vlasniku računa. Pojašnjenje službeno - račun hiperi0n je blokiran jer je neovlašteno ulazio na račun despalatumselma i ostale, te izašao iz saveza, donirao 70 dijamanata, uzeo zajam. I točka.... nema logova na uvid, nema pojašnjenja... da nismo sigurni da je to istina, ne bi bilo kazne.  Iz kojeg razloga bi mi željeli kazniti nekog tko nije kriv... što više igrača, to smo mi uspješniji.
Ovo mi nije prvi takav razgovor, vodio sam ih jako puno, jer uvijek kad je netko kažnjen dođe nekolicina koji ga brane... dobar dečko, nosi stvari staricama preko ulice... pa onda ja pokušavam objasniti da baš nije tako i da je zbilja kriv... netko shvati, netko ne, netko dođe da malo podgrije vatru da se rasplamsa i uvijek je tako. Tako da mislim da sam odgovorio na većinu pitanja.
Ako želite neku dodatnu provjeru, svi znate mail od ureda za većinu jezika koji postoje.

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #98 послато: јул 17, 2013, 19:38:50 поподне »
ali tiger, ja onda sada mogu prijaviti pola ovog svijeta jer su ulazili na moj profil. danas am sa nekim dobar a sutra nisam pa ga prijavim jer mi je sjeo na žulj, a sam sam mu dozvolio prije da mi ulazi na acc... kako ti to ne shvačaš?? dali se desilo hakiranje nečijeg profila!? nije, čak nije išao niti preko pass-a nego preko čuvara... a ako daješ čuvara nekome komu ne vjeruješ opet je tvoja greška...

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #99 послато: јул 17, 2013, 19:40:13 поподне »
A da ti kazem nesto :D krum i ako je pogresio sto je banovao igraca to nece ispraviti ni za zivu glavu ... jedino ako je to neki strasan dijamantos koji baca po 3-4 k evra za jednu eru pa da je ulazio na 100 naloga na realmu nece mu uraditi nista ... tako da oni koji 'jedu' dijamante imaju privilegije.

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #100 послато: јул 17, 2013, 19:43:48 поподне »
postoje igrice na kojima je ZAKON da se ne smije ulaziti na nečiji acc preko iste IP adresse i čim to napraviš odmah dobiješ BAN, a ovdje nema nikakvih provjera, a kada se netko požali onda tek ide ban bez obzira na sve druge moguće ili nemoguće situacije.

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #101 послато: јул 17, 2013, 19:45:28 поподне »
znaci navodno je hiperion sa tih adresa ulazio na svoj i tudje naloge...hvala tiger ispitacemo to jos samo su mi adreae bile potrebne

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #102 послато: јул 17, 2013, 19:48:29 поподне »
ali tiger, ja onda sada mogu prijaviti pola ovog svijeta jer su ulazili na moj profil. danas am sa nekim dobar a sutra nisam pa ga prijavim jer mi je sjeo na žulj, a sam sam mu dozvolio prije da mi ulazi na acc... kako ti to ne shvačaš?? dali se desilo hakiranje nečijeg profila!? nije, čak nije išao niti preko pass-a nego preko čuvara... a ako daješ čuvara nekome komu ne vjeruješ opet je tvoja greška...
Da, ali čuvar je bio osoba od povjerenja, samo je netko drugi ušao na čuvara.
Ok. daš čuvara dobrom prijatelju, vjeruješ mu. On da nekome svoju šifru i šifra završi pitaj Boga kod koga... ili ti prijatelj je naivan i ima šifru 123456... i osoba X ili pogodi šifru ili je dobije od nekog, uđe ti na račun preko čuvara, raspusti ti vojsku, uzme zajam, prebaci dijamante u svoj savez i još mnoštvo toga... ti
A - očekuješ da administracija ipak nešto napravi, vrati vojsku, zaustavi zajam... jer je to napravio netko drugi a  ne čuvar i po mogućnosti otkrije krivca
B - to je sasvim ok, ja sam mu dao čuvara

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #103 послато: јул 17, 2013, 19:49:38 поподне »
znaci navodno je hiperion sa tih adresa ulazio na svoj i tudje naloge...hvala tiger ispitacemo to jos samo su mi adreae bile potrebne
Ako niste shvatili - adrese su fiktivne(izmišljene), jer vam ne mogu dati prave ip adrese niti druge podatke... niti bi ih mogli iskoristiti bez pristupa alatu.

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #104 послато: јул 17, 2013, 19:52:11 поподне »
pa B jer dajem čuvara osobi kojoj vjerujem, a ako sumnjam u scenarij neču nikome davati čuvara...
ako postoji zapis da je pass bio 1-2-3 puta prije toga pogrešno upisan ja bi shvatio, a ovako... jedini ko se ovdje treba banovat je profil koji čuva oštećeni profil jer je on dao pass nekome kome nije smio...

ja mogu tebe razumjet da ti govoriš nama ono što tebi kažu, ali ajde pogledaj malo logički i reci ti meni iskreno