Аутор Тема: Шести круг конкурса!  (Прочитано 1159 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Шести круг конкурса!
« послато: мај 13, 2013, 13:41:33 поподне »
У овој теми сви који су заинтересовани, инспиративни могу да поставе своје извештаје за конкурс...  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Ristivojevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Шести круг конкурса!
« Одговор #1 послато: мај 15, 2013, 16:22:57 поподне »
Још један извештај о битци дана! Наиме, ради се о крвавој борби играца јбл3 против СРБ_Маестро!
Како сазнајем, наш репрезентативац, пријавом на налог затиче познату црвену заставу, у силној брзини збунио се као средњошколац пред диференцијалном једначином на писменом из математике, а да пре тога месец дана није долазио у школу!
Ово је 3. узастопни напад на њега у којем је нападнут десет минута пре враћања његове војске, а такође време доласка нападачеве војске је дванаест минута. На основу овога, подигла се прашина због спорних ситуација. Данас још две спорне ситуације, због којих су играчи подигли број теорија завера за 27%!
У та 2 минута неизвесности, видевши да га напада јбл3 из истоименог, хрватског савеза, чији је дизајнер описа савеза био креативан колико и родитељи који својим близанцима дају имена Иван и Ивана!
Видевши шта му је чинити СРБ_Маестро је одлучио да се бори као дефанзивац, надајући се својим убојитим копљима. Стиже извештај битке...
Оуууу наш играч је доказао да је стари лисац! То је наше горе лист, да се тако поетски изразим као моје старије колеге!
јбл3 је овде направио гору процену него Ћиро Блажевић када је рекао да Просинечки никада неће постати врхунски играч! Невероватно! Побијено је више од пола агресорове коњице.
Поново их је Маестро нанизао као парчиће меса на ражњићу!
Велика грешка јбл3-а који је у свом савезу био вољен као Брена а сад је презрен као ратни злочинац, због изгубљеног рата и срушеног угледа познате алијансе.
За сам крај, само речи хвале за Маестра, човек који осваја симпатије публике брзином 7 пута већом од српске железнице.


П.С. Имате проблем са видом?
Мучи вас стомак?
Концентрација вам је слаба?

Ту вам не могу помоћи, али ако волите Империју Онлајн као ја придружите ми се у тактичком свету 129!''

Mirkorista, SRB_Jokers

« Последња измена: мај 15, 2013, 20:52:55 поподне Ristivojevic »

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Шести круг конкурса!
« Одговор #2 послато: мај 17, 2013, 16:05:33 поподне »
Зелене звезде расуше се по мапи.Нова је ера непознат свет.Гледаш и тражиш кога да бијеш,битне су ресе,битна је част.Никад али никад не нападај србина брата,свето је правило већ ерама.Отимај,нападај,​развијај,стварај.Почи​​њеш плаву војску да ствараш.Сваки дан је све већа сваки дан је све јача.Копита ору непознат крај.Мачеви руше тврђаве све.Стреле заклањају сунце,стварају хлад.Прва одбрана сада је пала,није за медаљу ,али теби свеједно је драга.Твоје име све јаче се чује.Кроз ноћи тамне док непријатељ плаче и куне.А војска твоје поносна ,смела храбро се бори твој образ чува.

Ван мреже dilan007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
  • Lovac na potezu.
    • Погледај профил
Dilan007 vs nanev123
« Одговор #3 послато: мај 18, 2013, 16:19:14 поподне »
Tek,što jutro osvanulo,nad carstvom Dilan007 crvena zastavica je osvanula.
Vidi vojska dolazi iz daleka,dali da beži ili da ceka?
U tom casu,u tome trenu ceka će neprijatelja,jer ima šemu ;D
Vojsku što je nocas stavio u rad,gotova je i spremna za odbranu carstva.
Dilan je svoju vojsku postavio tako,da neprijatelju nece biti baš lako.
Konji na polju,od bitke strepe,gledaju strele iz tvrdjave odapete.
Krva bitka,beš to,ali vazno da je Dilan007 pobedio 8).

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Шести круг конкурса!
« Одговор #4 послато: мај 18, 2013, 21:12:09 поподне »
Нећу писати о својој победи него о поразу и знам да 99% њих ово неће прочитати али нека прочитају макар првих пар реченица  :D  :D  :D

Веома мирно јутро у царству Камен_323008.Дрвосече раде у пиланама.Има запослених у рудницима гвожђа.Једино су каменоломи празни.Зашто? Зато што се прави тврђава 8 и сви раде на њој.У целом царству одзвања ударање чекића о камен.Ветар пирка и провлачи ми се кроз косу..Чује се смех деце у царству јер је данас фестивал.Сви су се окупили око градског трга па и сам владар да гледају најбоље забављаче,циркузанте,жонглере из целог царства.Окупљају се научници из околних провинција да раде на истраживању централизације 10.Младићи се јављају за војску као добровољци. Порезници скупљају порез и складиште га у ризницу..Сви су срећни и радосни..Али у даљини се чуло ударање копита о тло.Звецкање оклопа је одзвањало.. ''Шта је то?''- Питали су се сви.Био је то напад из суседног царства.Без икаквог упозорења,без икаквог разлога.У даљини су се чуле громогласне трубе. Док су се назирале непријатељске заставе у магли владар Камен_323008 је покушао постројити своју војску. 70% те војске су чинила деца од 20 година.То није била права војска и Камен_323008 је то знао.. Непријатељска војска је била све ближа и ближа и БУМ! 2 војске су се сукобиле.Чули су се крици и јауци,ударање метала о метал.Липтала је крв.Каменова војска са поља је тотално избачена из строја.. ''Сви у гарнизон!''- неко је викнуо и преостала војска се повлачила у гарнизон где су их чекали лукови и стреле.То је била задња нада. Плотуни су испаљивани једни за другим и противничка војска је полако нестајала,али стрелци нису могли бити скроз заштићени иза зидина јер тврђава 8 није била довршена. Катапулти су бомбардовали тврђаву и она је срушена.Настао је прави покољ.Жене,деца,војници све је било мртво. Поломљена копља забодена у земљу,мртви коњи и војници су лежали мртви испред тврђаве која је горела са остатком царства и провинцијама које су биле попаљене. Камен_323008 је остао жив. Видео је овај покољ и тихо уз ветар рекао:'' Осветићу се..''
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Шести круг конкурса!
« Одговор #5 послато: мај 19, 2013, 11:35:24 пре подне »
Зврнд, зврнд, кврц, кврц, цангр, цангр...
Чуло се док смо Д1387 и ја путовали телепортом са Марса. Путовали смо дуже него прошли пут. Знао сам да нешто није у реду.Да нам није цркло квачило? Одједном, нађосмо се на пропланку. Птице цвркућу, волухарице трчкарају безбрижно око нас и нема сигнала на мобу. Како сада да пошаљем војску у шетњу? Не могу ни Микију да јавим да ми помери војску. Док сам ја чачкао моб, Д1387 је распалио ватру да пристави сарме за ручак. У том тренутку, из шумарка изјаха група тешких коњаника у сјајним оклопима и запутише се право на нас дојицу. „Јунаци! Браћо Сораби! Велики краљ окупља војску пред одсудни напад, браћо! С јутра нападамо Бугаре у њихов камп. Не окасните браћо!“ Рече нам први међу коњаницима. Шта је сад ово?? Какви Бугари?? Какав бре краљ?? Мора да је Д1387 стављао неке погрешне печурке у сарме. Али одлучисмо да послушамо коњаника и у зору, следећег дана, кренусмо тамо одакле су дојахали ови јуче. Велика оргија се сакупила одмах иза шуме. Пешадије разнолике, бејаху и неки странци ту. Рекао бих да су Немци. Коњица спремна, само се чека сигнал за покрет. Нас дојица и нисмо нешто били спремни за борбу. Д1387 је имао проблема са кичмом, има дискус хернију. А мени је пукло дугме на бермудама, па сам се плашио да ми у сред битке не спадну. Бермуде. То не ваља. Никако.
Изађе пред војску најсјајнији од свих коњаника које смо видели. У пратњи вижгљастог витеза. Није дршао никакав говор, као у холивудским филмовима, него је исукао мач и повикао „За мном!!!“. Појурише сви као суманути. Појурисмо и ми. Понела нас маса, признајем.  Ухватисмо Бугаре неспремне: Настаде потпуно расуло међу њима. Једни су бежали узбрдо, други низбрдо, трећи су покушавали да пруже отпор. Ти су најгоре прошли. Док смо харали по бугарском кампу, јавише да је бугарски цар ухваћен. И ту би крај борбе. Крваво беше. „Иди бре ови нису нормални“ рече Д1387. Али срећа наша, само сам га ја чуо, сви су викали као један „Живео краљ Стефан Душан!!!“. Отрчасмо тамо где смо паркирали телепорт. Седосмо. Кад видим ја да је неко чачкао године на телепорту. Пише 1330.   Нема везе, наместим 2013 и ентер.
Зврнд, зврнд, брррр, брррр. Е сад се чује како треба. Империо стижемо!!!!

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Шести круг конкурса!
« Одговор #6 послато: мај 24, 2013, 21:17:37 поподне »
Почело је одбројавање, остало је мање од 72 сата до краја. Сви српски играчи су, како је раније договорено, прешли код нас и донирали војску. Свима је било јасно да имамо само један покушај да заузмемо дворац, од најјачег савеза у ери.Држе 8 од 9 двораца, јаки су, али ако не пробамо нисмо ништа направили и увек ћемо се јести да ли је могло или не? Сачекали смо три сата и кренули су напади. Ко је икада заузимао дворац зна да у првих пар покушаја мора се доживети пораз. Прва два напада су завршила поразом, а трећи је био победнички. Остала су нам у игри само два играча, а то је мало за овакав подухват. Дигла се узбуна у противничком табору, сви су командири били са својим позицијама и почели су напади на наша окупљалишта.
На два окупљалишта која су близу дворца констатно су ишли напади и било је немогуће спасити војску јер су темпирали време удара тако да се није могла померити пре удара.
Наравно честитали смо противнику на освојеном првом месту. Нисмо разочарани - пробали смо.
Лако је бити генерал после битке и рећи да је требало ово или оно урадити другачије. Можда се и моглобоље урадити, али по мом мишљењу то је био наш максимум у том тренутку. Почела је нова ера. Играћемо као и до сада јер смо опет научили нешто ново.
Велики поздрав за савез ОСВЕТНИЦИ, ко игра са вама зна да се може ослонити на један од најсложнијих савеза.
П.С. " хвала свима који су дошли да помогну што у војсци, што у сировинама "
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)