Аутор Тема: BEZOBRAAZLUK  (Прочитано 434 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже _prhi_

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
BEZOBRAAZLUK
« послато: септембар 26, 2015, 18:20:35 поподне »
KAKAV JE OVO NACIN? STA JE OVO? NEKO KO JE UKLJUCIO ZASTITU I NE MOZE BITI NAPADNUT, MOZE DA SALJE NAPAD NA MRACNU TVRDJAVU? IGRA VISE NEMA SMISLA, JER FARMER KOJI JE JEDVA DOCEKAO ZASTITU, TREBA BITI U MIROVINI DOK TREJE ZASTITA KOJU JE AKTIVIRAO. BEZOBRAZLUK TOTALNI

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: BEZOBRAAZLUK
« Одговор #1 послато: септембар 27, 2015, 13:24:49 поподне »
KAKAV JE OVO NACIN? STA JE OVO? NEKO KO JE UKLJUCIO ZASTITU I NE MOZE BITI NAPADNUT, MOZE DA SALJE NAPAD NA MRACNU TVRDJAVU? IGRA VISE NEMA SMISLA, JER FARMER KOJI JE JEDVA DOCEKAO ZASTITU, TREBA BITI U MIROVINI DOK TREJE ZASTITA KOJU JE AKTIVIRAO. BEZOBRAZLUK TOTALNI
Објасните у чему је проблем,при активацији празничне заштите нема напада на мрачну тврђаву.
На основу чега сте закључили да је неко напада под заштитом?

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже _prhi_

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: BEZOBRAAZLUK
« Одговор #2 послато: септембар 27, 2015, 17:10:56 поподне »
Svi su napadali mracnu tvrdjavuu, cak i celi moj savez a svi su bili pod zastitom sem mene. nema smisla vise igrati i taktizirati igru, govorim za svet v6 191

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: BEZOBRAAZLUK
« Одговор #3 послато: септембар 28, 2015, 10:29:49 пре подне »
Правило је промењено. Могуће је нападати Мрачну тврђаву приликом активиране празничне заштите. Превод није био актуализиран те је дошло до забуне.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: BEZOBRAAZLUK
« Одговор #4 послато: септембар 30, 2015, 14:33:52 поподне »
Neko isključio skripte i alarme na hrrs 8. Molim nadležne da reaguju, pola mape je u panici (nisam otvorio novu temu jer mi se naslov sviđa)

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: BEZOBRAAZLUK
« Одговор #5 послато: септембар 30, 2015, 22:20:47 поподне »
Neko isključio skripte i alarme na hrrs 8. Molim nadležne da reaguju, pola mape je u panici (nisam otvorio novu temu jer mi se naslov sviđa)
Ne znam o cemu pricas. Moja radi savrseno. Verovatno si uzeo neku jeftiniju pa ti ne radi. :P :P :P
imam i onu sto telprontuje vojsku pa ne mora da putuje duze od 5 sek.