Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13982 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #135 послато: децембар 28, 2012, 23:18:06 поподне »
Ajte sad svi meni odgovorite,znate me i ko sam i sta sam da ne duzimo vise pricu sa ovim zavrsite vise sa ovim glupostima ko god da bili,poslali ste svima sve i sta sad ajde da se razvlacimo do Haga pa cemo i tamo da se raspravljamo!Svi samo tatrljate i tatrljate i to je jedino sto znate svi ukupno,spustite se vec jednom na zemlju i budite ono sto jeste,svi se kvarite i kvarite i prestavljate sve nas kao da smo demoni,prestanite!

Ван мреже ---SCORPION---

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #136 послато: децембар 28, 2012, 23:20:11 поподне »
e to demar a da je to uradio neki nas komandir to nebi dobili nazad ni za cigare a njima je osecam vraceno duplo vise nego sto su izgubili  najbolje bi bilo da im lepo date odma medalju i da zavrsimo pricu a ne ga gubimo vreme
mikac nemoj vise ovde da spamujes ovo je srpski forum a ne jebodelicni hrvatski k???

Ван мреже MunemRinem

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #137 послато: децембар 28, 2012, 23:51:28 поподне »
Ajte sad svi meni odgovorite,znate me i ko sam i sta sam da ne duzimo vise pricu sa ovim zavrsite vise sa ovim glupostima ko god da bili,poslali ste svima sve i sta sad ajde da se razvlacimo do Haga pa cemo i tamo da se raspravljamo!Svi samo tatrljate i tatrljate i to je jedino sto znate svi ukupno,spustite se vec jednom na zemlju i budite ono sto jeste,svi se kvarite i kvarite i prestavljate sve nas kao da smo demoni,prestanite!

Najpametniji odgovor do sada  8)

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #138 послато: децембар 29, 2012, 00:13:19 пре подне »
Ma dosla nam i vinda da se opere ovde a to sto je prvo igrala u savezu srbija pa ih je mikac potukao pa su kao svi napustili igru a ona posle presla da igra sa istim tim mikcem djon ko obraz.  Pljuni pa polizi.  Pa sad kad im tigar vratio vojsku  dolsa pametnica mala da soli pamet ovde .

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #139 послато: децембар 29, 2012, 00:17:07 пре подне »
Људи ја дам нешто кажем, откључана вам је тема како би ви дискутовали о свему и о целокупној ситуацији... Али ја да вам кажем да се колективно много смешни... Лажете и једни и други, сви се правите часни и прави играчи, док са друге стране сте сви имали неке илегалне радње... Ја не видим поенту ваше расправе?
Пљујете по Тигеру у вези ове ситуације иако вам је 10х речено да он човек нема везе са тим... Понашате се као мала деца од 10 година... И не знам како вам више није досадно овде да пишете једно те исто из сата у сат, а ускоро и из дана у дан...
Помирите се са ситуацијом, и наставите даље, баталите игру... Али стварно сте удавили за све паре... afro afro afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #140 послато: децембар 29, 2012, 00:18:09 пре подне »
Kako nevidis poentu neki varaju i vrati im se vojska a nekima ne postoje 2 stndarda 1 za hrvatkse igrace koje direktno podrzava tigar . Cak se i zalaze i dokazuje neki nalog da je hakovan, a nije i gura tu pricu i onda ubedi kruma da im vati vojsku a ja kada sam u nedelju prijavio o namestenom ratu cekam 5 dana da bi nakraju dobio objasnjenje da rat nemoze biti predemt istrage


http://imageshack.us/a/img145/6863/answerj.jpg   evo sta je tigar odgovorio defunu kad se covke grk pobunio za sebe zato sto je on bacio neke pare na ovu imperiju i da nije u redu da neko moze da namesti 2 rata . A to sto smo je njih prodao komandir i reako svoju sifru to se naziva prekrsajem dovoljnim da se vrati sva vosjka a nama nisu vratili samo njima ko da mi nismo imali gubitke.

A ti crvena zvezda bi bar malo sagledao situaciju od pocetka a ne samo da udjes ovde i da bacas koske kako bi jedva cekao da zatvoris temu.
« Последња измена: децембар 29, 2012, 00:24:12 пре подне DeMar »

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #141 послато: децембар 29, 2012, 00:20:19 пре подне »
Pa vrati ti nama vojsku pa cemo mi da igramo .

Речено ти је 10х ко једини може да враћа војску... Колико сам обавештен добили сте и одговор од Крума... Престаните да оптужујете цео свет зато што је Крум тако поступио...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #142 послато: децембар 29, 2012, 00:24:27 пре подне »
Људи ја дам нешто кажем, откључана вам је тема како би ви дискутовали о свему и о целокупној ситуацији... Али ја да вам кажем да се колективно много смешни... Лажете и једни и други, сви се правите часни и прави играчи, док са друге стране сте сви имали неке илегалне радње... Ја не видим поенту ваше расправе?
Пљујете по Тигеру у вези ове ситуације иако вам је 10х речено да он човек нема везе са тим... Понашате се као мала деца од 10 година... И не знам како вам више није досадно овде да пишете једно те исто из сата у сат, а ускоро и из дана у дан...
Помирите се са ситуацијом, и наставите даље, баталите игру... Али стварно сте удавили за све паре... afro afro afro



Znaci delijo oni su dobili nazad svoju vojsku i svoje baliste mi smo trazili da nam se istrazi ta dva njihova rata i nemoze kako sam i mislio postoje dva arsina jedan za hrvatske igrace i jedan za srbe ako nisam u pravu neka me neko ispravi mozda grjesim...

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #143 послато: децембар 29, 2012, 00:26:21 пре подне »
Pa gresis njima nisu istrazena ta dva rata o tome se radi ....... Zajebava nas tigar u zdrav mozak vuce vodenicu na svoju stranu a vi samo gledate . 

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #144 послато: децембар 29, 2012, 00:27:48 пре подне »


Znaci delijo oni su dobili nazad svoju vojsku i svoje baliste mi smo trazili da nam se istrazi ta dva njihova rata i nemoze kako sam i mislio postoje dva arsina jedan za hrvatske igrace i jedan za srbe ako nisam u pravu neka me neko ispravi mozda grjesim...

Ја ћу одма да те исправим, нема везе одакле је ко... И то морате да видите са Крумом, иако је неко лепо написао да све и да прикупите доказе, против њега не можете ништа да урадите...
Жалосно, али истинито... Сви смо свесни да постоје разне неправде (не кажем да је ово једна јер све смрди као септичка јама овде), али једноставно, ни у животу није све фер... Рекао сам вам још на почетку дискусије, да трошите своје време узалудно са расправом овде, ништа нећете постићи... Помирите се са ситуацијом и наставите даље... То вам је најбезболније решење...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #145 послато: децембар 29, 2012, 00:30:16 пре подне »
Bravo crveni   ......   Jos malo pa nece imati ko da pise na ovom forumu . A ti ces biti moderator na praznom forumu .

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #146 послато: децембар 29, 2012, 00:31:06 пре подне »
Ја само исказујем своје мишљење, свидело се то теби или не... Само ме занима до каквог сте закључка дошли након 2 дневне расправе?  :o :o :o
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #147 послато: децембар 29, 2012, 00:32:20 пре подне »
Ja sam svoje rekao da je postupio neko po pravilu i odmah po prijavi banovao ucesnike rata nebi svega ovoga bilo . Ovako njima vracena vojska pod izgovorm da im je nalog uhakovan . I teraj dalje  pa sta da teram  kada oni imaju 2 do 3 x vecu vojsku .  Toliko od mene . Ajd poz.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #148 послато: децембар 29, 2012, 00:32:28 пре подне »
Хоћеш да те лажем и причам шупље приче? То није у мом стилу... Јавно и без пардона ћу увек да кажем шта мислим и увек стојим аргументима и доказима иза својих речи...  afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #149 послато: децембар 29, 2012, 00:34:17 пре подне »
Crveni brate rodjeni ja cu da nastavim da zivim nije to poenta nego je poenta da se ovakve stvari pokusaju jednom ispraviti danas je to uradjeno nama sutra ko zna kome svakom normalnom covjeku koji bi bio vlasnik ove igre bi bio cilj da se postuju pravila igre i da imao sto vise igraca na serverima jel je to automatski vise para ovim ponasanjem i ovakvim radom se nece postici nikakav napredak ovo je jedan veliki korak unazad za sve vas koji radite u timu IO ..