Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14033 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #90 послато: децембар 28, 2012, 17:09:54 поподне »
... I zato ja prekidam da igram ovu igru.... ali dobro, iz nje ću ipak poneti nešto dobro.... Poznanstvo sa izuzetnim, poštenim i čestitim  ljudima: Oblak, Killerubica, Tutban-G, Demar, Jocky, Rstdalibor... Sa ljudima koji su svuda gde su igrali ostavili svoj trag i poštovanje i svojih saigrača i drugih igrača....

Na kraju, Mogu da nas mrze oni što nas nevole.....

Oblače, Killeru, Tutu, Demar, Jocky, Dačo..... NAJJAČI STE....

Ван мреже serbing

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #91 послато: децембар 28, 2012, 17:29:17 поподне »
bravo laki legendo,
pa zbog tih prevara njihovih sam i prestao igrati, a nek ti kažu ko mi je prošlu eru uhvatio vojsku, a bio sam ucenjen ceo realm, nemoraju priznati ali znaju istrajni i solunci. Mikcovi i od Ledenog "učitelji" su išli u 5 sec. pa me promaše za 15 minuta - mislim profesionalci. Kad se desilo Oblaku npr. da omaši :)

Ukratko igrač koji ima 10% vojnih bodova u odnosu na ekonomske je dobar igrač. a ako neko ima 30% i više vojnih bodova u odnosu na ekonomske, teško da mu neko može nahvatati samo tako vojsku, takve duduke nisam baš primetio.

Nego jedna druga stvar, pošto se ovde radi o prevarama gde je pribavljena i materijalna korist, a oštećena strana je uložila novac (ima transfer evidentiran), ja u penziji skupljam materijal, kako bi se obratio višim distancama jer je Bugarska u EU i podleže određenim zakonima vezanim za EULA-u, pa molim da se skupi materijal, o detaljima ću na drugom mestu 8)

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #92 послато: децембар 28, 2012, 17:39:05 поподне »
... I zato ja prekidam da igram ovu igru.... ali dobro, iz nje ću ipak poneti nešto dobro.... Poznanstvo sa izuzetnim, poštenim i čestitim  ljudima: Oblak, Killerubica, Tutban-G, Demar, Jocky, Rstdalibor... Sa ljudima koji su svuda gde su igrali ostavili svoj trag i poštovanje i svojih saigrača i drugih igrača....

Na kraju, Mogu da nas mrze oni što nas nevole.....

Oblače, Killeru, Tutu, Demar, Jocky, Dačo..... NAJJAČI STE....
Pravo da ti kazem ja sam samo igrom slucaja cuo za killerubicu zato sto moj komsa igrao zajedno u savezu sa njim a za ove ostale prvi put cujem. A sto se tice toga ko je najbolji ili kako ti kazes "najjaci" to je vec mnogo smesno. Obicno koga god sam cuo po ovom forumu kako se hvali necijim ili svojim dostignucima napravim acc u tom svetu gde je on pa pogledam , i za sada ne vidim nekog da je govorio istinu kako je "najjaci" u ovoj igri. A da i ovo naravno da kazem, bez dijamanata svi koji se ovde hvala ne bih imali nikakav uspeh u igri. A to sto ti navodis  "........." neka imena i kazes najjaci ste. Ma daj molm te postedi ovaj forum takvih gluposti. Najbolje igrace niko nikada ne hvali nego svi znamo koliko ih ceo rilm pljuje zato sto gaze sve pred sobom. A to ako nekoga pocnu zvati najboljim ili najjacim zbog svog uspeha koji je postigao u saradnji sa nekoliko igraca iz saveza i uz pomoc dijamanata e onda je stvarno doslo zadnje "vreme" ove igre.  :-X I zato postedi nas takvih gluposti i foliranja: ovaj najjaci, onaj najjaci. A pazi sada ovo da dodam nesto za tiger . Taj tip je legenda , on trenutno radi na supportu.rs dok nije martina ovde pa pisi tamo na email i on ce odgovoriti. Ali nemate nikakvo pravo da vredjate njega zato sto je on legenda od coveka. A ovo sto vi svi ovde brbljate po forumu, ovaj onog optuzuje onaj onog. To vec u opste niste u pravu da radite ako nemate sigurne dokaze. Ovo sto uslikate poruke pa izbacite kao dokaz to moze svako uraditi . Cak i savezu su se raspadali na takvim forama gde preko inspect elementa izmenis kompletnu poruku i np mozes da napises kao da ti je taj sto si se dop sa njim napricao kojekakve price a on u stvari to u opste nije uradio. Ako hocete da ovakve optuzbe prodju onda treba jak dokaz kao npr skinite neki program zza snimanje ekrana i lepo kada vidite nesto sumnjivo usnimite i objavite. A za kruma sam vec rekao da cak i da je on nesto ovde kriv NE MOZETE MU NISTA PA CAK I DA IMATE DOKAZE!!!
« Последња измена: децембар 28, 2012, 17:40:43 поподне le$a »

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #93 послато: децембар 28, 2012, 17:40:53 поподне »
obilici bi dali sve da pobede
sta da kazemo onda za aooo,mikca i ledenog daj ne zasmejavaj me znam vas vrlo dobro kakvi ste

skorpijon jos mi nisi pokaza ko ce da nas u 105 nauci da igramo??proziva si i sve ali vidim samo da na prevaru pucate!!!kiler nemogu ti pokazat bitke kad je nemmoguce ih imat u evidenciji!!!a ja sam u tom ratu izgubija svu vojksu i sta oces koji jos konkretan odogovor sta ti nije jasno!!!=??i nemojte vise pisat gluposti ko je koga napa pitam??? jali ijednom game of trons napa vas??????
jesli max i geme ikad imali ikakvu akciju udruzenu na savez oblici ili hadakuru???kiler eci na kojem profilu igrate ti i oblak???konkretan odgovor molim!??

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #94 послато: децембар 28, 2012, 17:45:44 поподне »
... I zato ja prekidam da igram ovu igru.... ali dobro, iz nje ću ipak poneti nešto dobro.... Poznanstvo sa izuzetnim, poštenim i čestitim  ljudima: Oblak, Killerubica, Tutban-G, Demar, Jocky, Rstdalibor... Sa ljudima koji su svuda gde su igrali ostavili svoj trag i poštovanje i svojih saigrača i drugih igrača....

Na kraju, Mogu da nas mrze oni što nas nevole.....

Oblače, Killeru, Tutu, Demar, Jocky, Dačo..... NAJJAČI STE....

ja cu da placem:D sa postenim ljudima:D xaxxaxaxaxaxaxxaxaxa
jako ste mi poseni prvo nemam mi veze s hakiranjem,drugo, comadir im je okrenu leda,trece neko je to napravija za nas:D xaxaxaxaxaxxa koji ste vi luzeri:D ajde palite odmor svi jer svi st vi zrtve,vi ste 0 od igraca jer samo na taj niacin znate igrat,a to je odustajanje u nemoci!!tako su srbi otisli iz cro/srb2 u prosloj eri su sve dali u dijamante,kiler,nesa,skorpijon legionar i jos neko:D pa se pokazalo da dijamanti nisu sve...
LAKI PREMAZAN SI SVIM MASTIMA DA SE NEVIDIS

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #95 послато: децембар 28, 2012, 17:47:34 поподне »
bravo laki legendo,
pa zbog tih prevara njihovih sam i prestao igrati, a nek ti kažu ko mi je prošlu eru uhvatio vojsku, a bio sam ucenjen ceo realm, nemoraju priznati ali znaju istrajni i solunci. Mikcovi i od Ledenog "učitelji" su išli u 5 sec. pa me promaše za 15 minuta - mislim profesionalci. Kad se desilo Oblaku npr. da omaši :)

Ukratko igrač koji ima 10% vojnih bodova u odnosu na ekonomske je dobar igrač. a ako neko ima 30% i više vojnih bodova u odnosu na ekonomske, teško da mu neko može nahvatati samo tako vojsku, takve duduke nisam baš primetio.

Nego jedna druga stvar, pošto se ovde radi o prevarama gde je pribavljena i materijalna korist, a oštećena strana je uložila novac (ima transfer evidentiran), ja u penziji skupljam materijal, kako bi se obratio višim distancama jer je Bugarska u EU i podleže određenim zakonima vezanim za EULA-u, pa molim da se skupi materijal, o detaljima ću na drugom mestu 8)

KOSAC da te neznam reka bi covik da si komicar:D

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #96 послато: децембар 28, 2012, 17:49:53 поподне »
Pravo da ti kazem ja sam samo igrom slucaja cuo za killerubicu zato sto moj komsa igrao zajedno u savezu sa njim a za ove ostale prvi put cujem. A sto se tice toga ko je najbolji ili kako ti kazes "najjaci" to je vec mnogo smesno. Obicno koga god sam cuo po ovom forumu kako se hvali necijim ili svojim dostignucima napravim acc u tom svetu gde je on pa pogledam , i za sada ne vidim nekog da je govorio istinu kako je "najjaci" u ovoj igri. A da i ovo naravno da kazem, bez dijamanata svi koji se ovde hvala ne bih imali nikakav uspeh u igri. A to sto ti navodis  "........." neka imena i kazes najjaci ste. Ma daj molm te postedi ovaj forum takvih gluposti. Najbolje igrace niko nikada ne hvali nego svi znamo koliko ih ceo rilm pljuje zato sto gaze sve pred sobom. A to ako nekoga pocnu zvati najboljim ili najjacim zbog svog uspeha koji je postigao u saradnji sa nekoliko igraca iz saveza i uz pomoc dijamanata e onda je stvarno doslo zadnje "vreme" ove igre.  :-X I zato postedi nas takvih gluposti i foliranja: ovaj najjaci, onaj najjaci. A pazi sada ovo da dodam nesto za tiger . Taj tip je legenda , on trenutno radi na supportu.rs dok nije martina ovde pa pisi tamo na email i on ce odgovoriti. Ali nemate nikakvo pravo da vredjate njega zato sto je on legenda od coveka. A ovo sto vi svi ovde brbljate po forumu, ovaj onog optuzuje onaj onog. To vec u opste niste u pravu da radite ako nemate sigurne dokaze. Ovo sto uslikate poruke pa izbacite kao dokaz to moze svako uraditi . Cak i savezu su se raspadali na takvim forama gde preko inspect elementa izmenis kompletnu poruku i np mozes da napises kao da ti je taj sto si se dop sa njim napricao kojekakve price a on u stvari to u opste nije uradio. Ako hocete da ovakve optuzbe prodju onda treba jak dokaz kao npr skinite neki program zza snimanje ekrana i lepo kada vidite nesto sumnjivo usnimite i objavite. A za kruma sam vec rekao da cak i da je on nesto ovde kriv NE MOZETE MU NISTA PA CAK I DA IMATE DOKAZE!!!


jedno pitanje jel se ti to tako svakome ulizujes za koj dijamant ili sta ??? da li ti igras ili samo pametujes?a za ovog iznad ... svaki rat svaka bitka imas u sistemskim porukama tako da mani se lazne price da ne moze da se vidi itd... da neko nekorumpiran radi svoj posao davno bi on video ne samo tvoje vec svih mogucih saveza!

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #97 послато: децембар 28, 2012, 17:53:58 поподне »
COVJECE TRAZI BITKE OD RATA ZABOLI ME K... NAUCI IGRAT I ODJEDNO STE ZABORAVILI TEMU DA STE HAKIRALI ACC I MAKLI VOJSKU SVAKA CAST!!!NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA!!!
   


erithreya
Vođa
9 590 593   490 938   10 250   



stabni
Časnik diplomacije
1 241 277   34 875   852   



aggelowx   10 962 247   185 487   448   



lakisfr   7 730 687   290 566   8 574   



Charybdis   7 662 273   15 591   742   



dark_blue   5 292 814   118 629   2 383   



peripteras21   4 900 926   60 529   1 186   



UROSVI    4 755 599   35 290   1 136   



DaniloDax1989   4 382 575   319 267   6 591   
10 


D4fun    4 076 526   9 035   280   
11 


ALONE---   4 060 044   44 144   1 291   
12 


avidovic   2 972 297   143 992   2 971   
13 


kostabdp    2 935 649   15 061   451   
14 


Blue_Fairy   2 928 388   7 671   268   
15 


sokobanjac79    2 704 576   5 121   200   
16 


--CIBURAKI--   2 594 683   15 236   1 023   
17 


-marinjo-    2 561 575   62 597   1 507   
18 


AndjeoOsvete    2 526 610   213 038   2 656   
19 


DaniloDax1389    2 497 106   23 984   994   
20 


DarkoR83    2 494 566   135 679   1 390   
21 


HUNTER--   2 410 858   13 350   273   
22 


viktor1976    2 287 782   9 373   470   
23 


laki   2 228 081   101 051   1 849   
24 


ZoranRSB    2 088 165   33 871   531   
25 


electronicangel    2 068 337   321 354   3 905   
26 


samomaja    2 010 116   58 472   827   
27 


Scout_Serbia   2 009 962   39 680   1 094   
28 


ACAACAACAACA   1 803 187   46 724   91   
29 


Vanja85   1 443 092   3 416   257   
30 


rstdalibor    1 434 515   151 978   2 615   
31 


nadiaa   1 266 335   132 875   3 210   
32 


LeeeN   1 262 285   106 229   993   
33 


Milan-Kreka    1 254 854   105 844   2 316   
34 


demar    1 239 515   293 101   4 748   
35 


mira83    1 205 899   146 980   1 168   
36 


vojvoda5   1 171 334   37 028   226   
37 


aka00   1 165 159   105 396   642   
38 


TomiW31   1 074 635   13 071   406   
39 


donnapole    1 057 388   33 320   1 216   
40 


djuka9   867 333   123 629   1 209   
41 


duca1989   849 018   282 713   2 042   
42 


1a1b   813 927   92 173   1 720   
43 


tarantu

SVAKA CAST IZNIMKAMA ALI PREVARANATA VISE NA JEDNOM MISTU NISAM VIDIJA!!1PRAVDA ZA SAVEZ PREVARANATA OBILCE U 105 XAXAXAXXAXAXA
NEMOG DA VIRUJEM STA VI PISTETE IDEM TUC GOLDERE(OBILICE) JER NA VAS TROSIT RJECI JE CISTA GLUPOST

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #98 послато: децембар 28, 2012, 18:00:31 поподне »
Prvo da odgovorim Leši...

Ako ti zaista misliš da u ovoj igri možeš da budeš dobar igrač samo ako igraš sa dijamantima, ti lepo zabatali sve ovo.... U ovoj igri je DOBAR igrač ONAJ IGRAČ koji je na igri 18h.... Onaj igrač kome niko nije uspeo da "nahvata" vojsku ni u polju ni u povratku iz napada.... Što se mene tiče, samo su mi u prvoj eri koju sam igrao tukli vojsku.... Posle toga, neka se javi neko ko mi je uhvatio i razbio vojsku.... A ja igram BEZ DIJAMANATA, nisam PREMIUM... I donirao sam u ovoj eri 800.000 katafrakta koje sam napravio BEZ DIJAMANATA, premijuma i ostalih stvari koje ti premijum dozvoljava i gomilu ostale vojske... Ali nije to poenta... Poenta je da ti tako malo znaš o ovoj igri.... Reci mi, da li se sećaš Realma 1? Ako si zaboravio, javi mi da ti ispričam kako je tad bilo i kakva je tad bila igra....

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #99 послато: децембар 28, 2012, 18:03:58 поподне »
nemoj tako laki to je reporter ;)) inace reporteri igraju bez dijamanata , ne znam da li ste to provalili hahahha eno kod nas oni spanci kao diamanti off hahaha a rastu ko kvasac da da pricaj mi pricaj a pokloni prste na sve strane a to  palo sa marsa,a tako i ovi jos im kao greskom banovali acc pa ajde 1000 cisto da pokrpe 2 sata bloka :D :D hahha smehoteka ... pa vas treba staviti u igraonicu jednu sa 30 kompjutera i onda kameru da vide kako ste veliki borci bez dijamanata i ostalih sranja.. i onda da idu po 2 u kontrolu i da dele cuske svakom ko nesto pokusa na kvarnjaka ... :D :D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #100 послато: децембар 28, 2012, 18:04:13 поподне »
kiler ja i ice imam 28 medalja jel to namisteno??koliko je samo to vojnih bodova???
dok vi tu pricate gluposti evo pa zvrojite koliko je ovo balista http://prntscr.com/nfoob

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #101 послато: децембар 28, 2012, 18:05:42 поподне »
nemoj tako laki to je reporter ;)) inace reporteri igraju bez dijamanata , ne znam da li ste to provalili hahahha eno kod nas oni spanci kao diamanti off hahaha a rastu ko kvasac da da pricaj mi pricaj a pokloni prste na sve strane a to  palo sa marsa,a tako i ovi jos im kao greskom banovali acc pa ajde 1000 cisto da pokrpe 2 sata bloka :D :D hahha smehoteka ... pa vas treba staviti u igraonicu jednu sa 30 kompjutera i onda kameru da vide kako ste veliki borci bez dijamanata i ostalih sranja.. i onda da idu po 2 u kontrolu i da dele cuske svakom ko nesto pokusa na kvarnjaka ... :D :D

nije 1000 ko te laga dobili smo naknadno jos po 900komada:D

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #102 послато: децембар 28, 2012, 18:09:19 поподне »
ja cu da placem:D sa postenim ljudima:D xaxxaxaxaxaxaxxaxaxa
jako ste mi poseni prvo nemam mi veze s hakiranjem,drugo, comadir im je okrenu leda,trece neko je to napravija za nas:D xaxaxaxaxaxxa koji ste vi luzeri:D ajde palite odmor svi jer svi st vi zrtve,vi ste 0 od igraca jer samo na taj niacin znate igrat,a to je odustajanje u nemoci!!tako su srbi otisli iz cro/srb2 u prosloj eri su sve dali u dijamante,kiler,nesa,skorpijon legionar i jos neko:D pa se pokazalo da dijamanti nisu sve...
LAKI PREMAZAN SI SVIM MASTIMA DA SE NEVIDIS

Ti, što ti je k... non stop u ustima i ne znaš da izgovoriš nijednu prostoproširenu rečenicu bez psovki i k....

Ti nisi dorastao da se meni obraćaš....
I neka se javi onaj koga sam ja slagao ili prevario... Gde god da sam igrao, sa kim god da sam igrao, igrao sam čestito i pošteno...
I NIKAD se do sada nisam oglašavao na forumu iako sam član ko zna od kada, ali sad jednostavno sam morao da iskažem svoje negodovanje...
Nemam ja ništa protiv tebe i članova tvog saveza.... Ja imam protiv jednostranog pomaganja vodećih ljudi ove igre....
Ja imam PROTIV što ja treba da KUPIM dijamante da bih se razvijao a neko ih dobija "onako".... I još taj pri tom pokušava da mi ovde se predstavi kao "neko" i "nešto"...

Mikac, možda si ti privatno i OK, ali ovde si smešan... pogotovu sa tvojim komentarima.... Kakav je ton tvvojih obraćanja, neko može da pomisli da ti fali osnovno kućevno obrazovanje....

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #103 послато: децембар 28, 2012, 18:10:20 поподне »
kiler ja i ice imam 28 medalja jel to namisteno??koliko je samo to vojnih bodova???
dok vi tu pricate gluposti evo pa zvrojite koliko je ovo balista http://prntscr.com/nfoob

haha a ko to drzi 28m drva ?? rudnik  ili farmica vasa ? :)) imali smo takvog u 93 pa mu ni 10k dijamanata a ni 100 saveza malih sa takvim farmama nisu pomogla da osvoji svet jer u glavi je dundjer kao i vi ,bije vas kompleks ocigledno jer neko zna da igra bolje od vas pa eto ajmo uz pomoc administratora i ostalih moderatora da ih sjebemo.. jer eto kupujete dijamante pa su vam vece privilegije kao i tom muhambe2 u r93 ci .. ali na kraju se pokazalo ko zna da igra a ko je samo umisljen igrac sa lovom i misli da moze parama sve da kupi  :D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #104 послато: децембар 28, 2012, 18:16:15 поподне »
Ti, što ti je k... non stop u ustima i ne znaš da izgovoriš nijednu prostoproširenu rečenicu bez psovki i k....

Ti nisi dorastao da se meni obraćaš....
I neka se javi onaj koga sam ja slagao ili prevario... Gde god da sam igrao, sa kim god da sam igrao, igrao sam čestito i pošteno...
I NIKAD se do sada nisam oglašavao na forumu iako sam član ko zna od kada, ali sad jednostavno sam morao da iskažem svoje negodovanje...
Nemam ja ništa protiv tebe i članova tvog saveza.... Ja imam protiv jednostranog pomaganja vodećih ljudi ove igre....
Ja imam PROTIV što ja treba da KUPIM dijamante da bih se razvijao a neko ih dobija "onako".... I još taj pri tom pokušava da mi ovde se predstavi kao "neko" i "nešto"...

Mikac, možda si ti privatno i OK, ali ovde si smešan... pogotovu sa tvojim komentarima.... Kakav je ton tvvojih obraćanja, neko može da pomisli da ti fali osnovno kućevno obrazovanje....

smjesno mi je laki da sad odjednom ste svi zaoravili micanja vojske od 2,6m kata i onda se tu prica ako ste nam pobili 10m vojske presmjesno mi je sve,ja vam kazem neka se provjre ti ratovi i tocka!!!i neka neko nade di sam ja privilegiran s bilo kim iz io!!!!