Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13974 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #60 послато: децембар 28, 2012, 01:43:43 пре подне »
alexandar357   ,  icemannnn , aoooo, slavko992    lista poturica  ove treba izbaciti iz svih svetova gde igraju sa vama jer ce vam noz zabiti u ledja.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #61 послато: децембар 28, 2012, 01:44:16 пре подне »
Mikac, kakav si ti poštenjačina, mogao bi da postaneš nečiji idol.... :D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #62 послато: децембар 28, 2012, 01:45:40 пре подне »

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #63 послато: децембар 28, 2012, 01:46:52 пре подне »
laki ti nikad neces prec 2,5m bodova to je tvoj problem

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #64 послато: децембар 28, 2012, 01:47:27 пре подне »
Рекао сам ти већ да не знам зашто није одговорио, сутра ћу опет покушати да ступим у контакт са њим па ћемо видети да то разјаснимо...

Zvezdašu moj...

JESI mi rekao da ne znaš.... i ja ZNAM da ćeš opet pokušati da proveriš.... Ali isto tako znam da i tebi to bode oči.... ;)

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #65 послато: децембар 28, 2012, 01:47:48 пре подне »
MIKAC.. ako vec nesto branis  i branis ledenog odgovori konkretno na pitanja,,,odakle i da li je moguce da 3 igraca u jednom savezu i u jednoj eri imaju po oko 2mil vojnih poena???? budi korektan,,,ako si i malo ozbiljan igrac kao sto se predstavljas,,,,znas i sam da je to nemoguce bez namestenih bitki i to u ratu,,,da bi mogao da napravis vojsku,,,posalji bitke iz ratova????? mikac, ozbiljnom igracu uhvati vojsku??? i to dobro znas da je naucna fantastika,,,,,???? odgovori konkretno i posalji bitke i skinucemo vam svi kapu,,,,

Ван мреже jocky-zeus

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +103/-2
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #66 послато: децембар 28, 2012, 01:50:24 пре подне »
indijanac o cemu pricas, imas srece sto igras leve realmove, pa pokazujes neku silu, nisi zaigrao protiv pravih igraca, nebi sad lupao gluposti i pametovao ovde, rokaju te dijamantima, namestate ratove i ko zna sta vec mutite, pricas kako smo od game of nesto skupljali zlato za savez, prica za malu decu, sa tim savezom ste nam slabili vojsku, jadnici ste bili i ostacete, samo znate da vredjate

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #67 послато: децембар 28, 2012, 01:53:02 пре подне »
laki ti nikad neces prec 2,5m bodova to je tvoj problem

E moj paćeniče... nemaš ti pojma o životu.... Ja kad sam igrao ozbiljno IO ti nisi ni čuo za ovu igru...

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #68 послато: децембар 28, 2012, 02:09:22 пре подне »
Мислим да је ипак потребно да ова тема буде откључана.
Исувише је осетљива али би поред напетости коју носи требала некима и да разјасни неке ствари.
До даљњег ће тема бити откључана али свако вређање у будућем биће санкционисано.

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #69 послато: децембар 28, 2012, 02:16:27 пре подне »
alexandar357   ,  icemannnn , aoooo, slavko992    lista poturica  ove treba izbaciti iz svih svetova gde igraju sa vama jer ce vam noz zabiti u ledja.
Samo?!! Mislio sam da ih je vise! proveri ti to opet dexeru, i tebi cemo dzozluke kupiti :D

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #70 послато: децембар 28, 2012, 02:44:59 пре подне »
MIKAC.. ako vec nesto branis  i branis ledenog odgovori konkretno na pitanja,,,odakle i da li je moguce da 3 igraca u jednom savezu i u jednoj eri imaju po oko 2mil vojnih poena???? budi korektan,,,ako si i malo ozbiljan igrac kao sto se predstavljas,,,,znas i sam da je to nemoguce bez namestenih bitki i to u ratu,,,da bi mogao da napravis vojsku,,,posalji bitke iz ratova????? mikac, ozbiljnom igracu uhvati vojsku??? i to dobro znas da je naucna fantastika,,,,,???? odgovori konkretno i posalji bitke i skinucemo vam svi kapu,,,,
mikac, odgovori,,,konkretno,,,,,????????

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #71 послато: децембар 28, 2012, 03:31:53 пре подне »
MIKAC.. ako vec nesto branis  i branis ledenog odgovori konkretno na pitanja,,,odakle i da li je moguce da 3 igraca u jednom savezu i u jednoj eri imaju po oko 2mil vojnih poena???? budi korektan,,,ako si i malo ozbiljan igrac kao sto se predstavljas,,,,znas i sam da je to nemoguce bez namestenih bitki i to u ratu,,,da bi mogao da napravis vojsku,,,posalji bitke iz ratova????? mikac, ozbiljnom igracu uhvati vojsku??? i to dobro znas da je naucna fantastika,,,,,???? odgovori konkretno i posalji bitke i skinucemo vam svi kapu,,,,

samo kratko cu: ja sam za 2h sam uzeo 400K vojnih bodova u 1 realmu. cistio sam okupljalista protivnika. ne vidim zasto je nemoguce uzeti 2M vojnih za ceo 1 realm.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #72 послато: децембар 28, 2012, 03:53:01 пре подне »
srb :D :D ti si chudo :D :D :D
dam ti ruzu :D :D :D :D

imam pitanje za tigera
zashto dozvoljavash da se cheka provjera koju je demar trazio za namjestanje ratova?? kazesh mijenjash martinu ovde? pa daj bre mijenjaj kako dolikuje....pomuchi se malkice...mislim da ti to nije ni 4-5min posla...kako si mogao na inicijativu mikca traziti provjeru za "hakovanje" a ne mozes ovo... dokazi nam da se ne drzish jedne strane vec svi su ravnopravni...  ?????

a c.zvezdo i m038 .. mislim da ne treba da zakljuchavate teme... treba da se dozvoli svi da vide,prochitaju,pa neki i izkomentarishu ovakve stvari...zato postoji forum...za rasprave... ako vec postoji vrijedjanje sankcionishite i cao...

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #73 послато: децембар 28, 2012, 06:48:08 пре подне »
Vidim da ja najvise smetam ovde , pa izvolite junaci znate mi adresu ja se ne krijem iza laznih profila pa dodjite slobodno vi PRIPADNICI SPECIJASLNIH SNAGA SRBIJE , vi mi niste crno ispod nokta ja sam svakog dana 18h online ja ne koristim dijamante samo premijum ali sve nadohnadim aktivnoscu , a moguce je imati 2M vojnih jer smo se mi sa svima klali u 105 jedini fed sa nama su imali HadakUra OBILICI i SERBEMPIRE ,, LAKI proveri to i pitaj rstdalibor ako meni ne verujes i posle svega vi krenete na nas onda ste vi poturice a ne mi , i jos jedna stvar ja sam rekao nesto i stojim iza toga KO JE OD NIKZA MICAO VOJSKU DABOGDA PLAKAO ZA SVOJOM DECOM , a ako nije niko nema zasto da se cimate jer ste vi posteni igraci , ja sam sa svojim sinom vodio borbu za zivot 3 godine i pobedio je najtezi obilik raka jetre i ja radim svqajkog dana da bi njemu obezbedio uslove za normalan zivot jer sve to previse kosta a zadnjih 5 meseci spavam nekada 1 sat nekad 2 sata dnevno samo zbog realma 105 i onda dodjete vi prevaranti da mi to oduzmete na prevaru , E NECE MOCI PRIVATNE TUZBE CE LETETI ZBOG OVOGA imam ja i slike gde mi pretite da cete mi jebati sve zivo i mrtvo i slike gde cete me klati tupim nozem i kako ja igram s ustasama i mnogo toga , nemoj da ste sise pokazite ovde kakvi ste ljudi i kolike ste nacionaliste , pokazite srbiji koga treba da se stidi , cekam vas odgovor , a sto se tice ovog kosaca on ne zna covek odakle je supalj njega tek necu da komentarisem jer je izneo sve neke ne povezane nebuloze u kojima nema trunka istine , I NE BRINITE SE POSLE OVE ERE icemannnn IDEU PENZIJU PRE CU VREME PROVODITI SA ZENOM I SINOM NEGO GUBITI ZIVCE NA JADNIKE I BEDNIKE KAO STO STE VI , vi ste dno ljudske vrste i svaki komentar je suvisan , i slobodno me banujte sada ali ako proverite sta su mi sve slali tokom ere videcete da je sve ovo 100% istina ... ako ste igrali posteno onda vam zelim sve najbolje u zivotu (a vec je dokazano da niste ) i svako ko je igrao sa mnom zna kakva sam ja osoba i svako opet zeli da igra sa mnom da ste fer pobedili prvi bi vam cestitao a ovako teracu ovo do kraja sigurno necu dopustiti da mi neko oduzme 6 meseci ne spavanja na prevaru

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #74 послато: децембар 28, 2012, 07:45:20 пре подне »
I ako ste pazljivo pratili ja sam juce skocio 600k eko boda stavio na obuku 10k baliste i 60k katrafakta prijavite i to , neka mi zabrane goldere da bi ovobila postena igra , vi mislite da je dovoljno logovati se jednom dnevno  i to je to pobedicete tako ,  ja sam sa svojim sinom prosao pakao a mrava u zivotu nisam zgazio i nikada mi niko u zivotu nije pomagao uvek sam se sam borio za svoje , i necu sada dozvolliti to sto vi smerate , kada vase dete primi 12 hemio terapija i kada posle te 12 svakog dana prima transfuziju samo da bi prezivelo dan onda mozemo pricati jer cemo biti na istom nivou , samo zao mi je onih porodica koje nisu uspele. 7 porodica nije uspelo od tih koji su krenuli kao i mi na lecenje gledao sam kako 7 deteta ni kriva ni duzna umiru , zbog toga mi sve ovo ovoliko smeta ja sam imperiju krenuo da igram samo da bih skrenuo misli od toga nikako nisam mogao tu decu i njihove roditelje da izbacim iz glave jer smo sa svima postali kucni prijatelji , a vi koji varate i jos se bunit na forumu bez obraza i stida , SRAM VAS BILO vi niste dostojni da gazite zemlju a ne ta neduzna deca , teracu ovo do kraja pa makar postao prosjak ili ostao bez glave vi nemate pojima s kim ste se zakacili , da ste lepo posle vracanja vojske povili rep i cutali bilo bi sve u redu a ovako samo izazivate vecu reakciju...