Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14021 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #315 послато: децембар 30, 2012, 05:02:00 пре подне »
ova igra bi trebala biti zabava,za slobodno vreme,ubijanje vremena kad ti je dosadno....e sad mozda ce neki misliti da sam budala ali neshvatljivo mi je to da neko može pored teško bolesnog deteta provoditi 18 sati dnevno na imperiji nišaneći vojne bodove i to njih 2 miliona ??????možeš ti biti majstor ove igre i najbolji i najjači igrač svih vremena,al da se mene pita zavrsio bi ti u ludačkoj uniformi .... :(  СРБИЈА СРБИМА  ......   


malo bolje procitaj ubuduce sta je covik pisa,ovako samo ispadas smjesan

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #316 послато: децембар 30, 2012, 12:50:44 поподне »
odgovori na pitanje?nemoj pametovat!!pa naravno nemozes odgovorit:Dp.s.oblak:Dpa slobodno i onda kad se nista nenade bit ce,admini su na njihovoj strani bla bla bla

mozda je kod tebe IQ 5 ili si slep, no to je tvoj problem! nisi dostojan bilo kakvog odgovora, samo ne glumi dobricu cosica ili ti postenjacinu! kad se vec toliko kurc.... imaj muda, a i obraza pa lepo kazi: svaka cast, bolji ste od mene, da nisam namestio rat, Max_-u bi karijera bila zavrsena!

Ван мреже converse

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #317 послато: децембар 30, 2012, 13:34:14 поподне »
mikac...ajd objavi te bitke više i pokaži svima kako se postaje nabolji najbolji igrač po vojnim bodovima !!!!!!!! ;D ;D ;D

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #318 послато: децембар 30, 2012, 23:14:43 поподне »
kriju ko zmija noge ... dzaba dok neko od ovih glavnih ne odradi svoj posao kako treba.. pa kad dodje sve na videlo e onda ce da bude jbg morali smo tako jer drugacije ne mogu da pobede ,

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #319 послато: децембар 31, 2012, 04:57:49 пре подне »
oblak oblak nemas ti pojma,kako mozeta bit tako ja..i:D u cemu je problem??ja koliko se sjecam ti si reka da se ratovi pregledavaju?pa di su te kazne?pa nemogu virovat da srbija ima tako lose igrace,prvo kosac pa sad oblak:Doces da vam maramice posaljem

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #320 послато: децембар 31, 2012, 11:27:27 пре подне »
oblak oblak nemas ti pojma,kako mozeta bit tako ja..i:D u cemu je problem??ja koliko se sjecam ti si reka da se ratovi pregledavaju?pa di su te kazne?pa nemogu virovat da srbija ima tako lose igrace,prvo kosac pa sad oblak:Doces da vam maramice posaljem
nzm sta ti trazis na ovom forumu ??? vidis da pise Imperia Online Srbija idi bre tamo u onaj tvoj djavo i kucaj do mile volje ....

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #321 послато: децембар 31, 2012, 13:22:43 поподне »
sta bi sa onima "fotomontaza" koji ste vi biseri , covek Vam napise sifru a vi i ne skontate, pa tacno da nemate pomoc administratora po vas nebi bilo ni u tragovima :)

- a sada lepo se zapitajte gde Vam cure sifre i zasto? i kod vas ima postenih ljudi koji nemogu da gledaju nepravdu i trude se da je nekako isprave. i hvala im zbog toga....

- bitka se moze dobiti ili izgubiti ali obraz se gubi samo jednom
- ja sam vas licno smatrao casnim igracima do namestanja onih ratova...

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #322 послато: децембар 31, 2012, 14:50:20 поподне »
sta bi sa onima "fotomontaza" koji ste vi biseri , covek Vam napise sifru a vi i ne skontate, pa tacno da nemate pomoc administratora po vas nebi bilo ni u tragovima :)

- a sada lepo se zapitajte gde Vam cure sifre i zasto? i kod vas ima postenih ljudi koji nemogu da gledaju nepravdu i trude se da je nekako isprave. i hvala im zbog toga....

- bitka se moze dobiti ili izgubiti ali obraz se gubi samo jednom
- ja sam vas licno smatrao casnim igracima do namestanja onih ratova...

ovo je bolje od sainfilda:D pa covik se moze smijat do ujutro:D da da cure,cure:D ja jos nijedan dokaz nisam vidija  prema tome nelaprdaj(te)

Ван мреже eskimo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #323 послато: децембар 31, 2012, 14:53:37 поподне »
http://i47.tinypic.com/2e35o8z.jpg evo dokaza da nije prvi put demaru da hakuje naloge...uhvatio mu je vojsku koja se vracala sa golda inace clanu alijanse  SrbEmpire_1389 igracu koji je igrao sa njim godinu dana u toj istoj alijansi u eri pre ove...cisto da se ne zaboravi sta je uradio Saletu proslu eru ja ga nisam znao toliko dobro jer je posle ovog sramnog cina od strane demara batalio  igru ali i to malo sto sam igrao video sam da je decko na mestu i prava drugarcina za razliku od gore navedenog mrsko mi je cak i ime da mu napisem...u r64 ta kreatura od coveka je napadala sve srpske saveze nema srbina u tom relmu koji ga nije pljunuo pa sad valjda iz pokajanja pomaze ovima iz 105...ako ne verujete u ovo sto pisem pitajte nenada i darka iz vase alijanse oni ce vam to i potvrditi pozdrav za vas ako ovo citate jbg znam da ste mu oprostili ja ne mogu jer evo isto radi sad u 64 sa hiljade duplih naloga me napada igraci ovde su u cudu kako je prljav igrac nikad nisu videli nesto slicno..obilici samo napred zelim vam da osvojite zlato :)

Ван мреже eskimo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #324 послато: децембар 31, 2012, 15:04:53 поподне »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #325 послато: децембар 31, 2012, 15:59:17 поподне »

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #326 послато: децембар 31, 2012, 20:02:25 поподне »
http://i47.tinypic.com/2e35o8z.jpg evo dokaza da nije prvi put demaru da hakuje naloge...uhvatio mu je vojsku koja se vracala sa golda inace clanu alijanse  SrbEmpire_1389 igracu koji je igrao sa njim godinu dana u toj istoj alijansi u eri pre ove...cisto da se ne zaboravi sta je uradio Saletu proslu eru ja ga nisam znao toliko dobro jer je posle ovog sramnog cina od strane demara batalio  igru ali i to malo sto sam igrao video sam da je decko na mestu i prava drugarcina za razliku od gore navedenog mrsko mi je cak i ime da mu napisem...u r64 ta kreatura od coveka je napadala sve srpske saveze nema srbina u tom relmu koji ga nije pljunuo pa sad valjda iz pokajanja pomaze ovima iz 105...ako ne verujete u ovo sto pisem pitajte nenada i darka iz vase alijanse oni ce vam to i potvrditi pozdrav za vas ako ovo citate jbg znam da ste mu oprostili ja ne mogu jer evo isto radi sad u 64 sa hiljade duplih naloga me napada igraci ovde su u cudu kako je prljav igrac nikad nisu videli nesto slicno..obilici samo napred zelim vam da osvojite zlato :)


demar takav:D nevjerujem
evo ovo je rugi covik koji kaze sastrrane da nije upozna goreg igraca od demara!!!!??? da sad vidim,koji protuargument cete nac!!! pa demare ti uopce neigras igru jer ti se igra nego te zovu da im upadas u naloge i radis photoshop,ali isti ovi "veliki" igraci koji te brane poput oblaka s tim iskazuju svoju velicinu!!serite vi po meni koliko ocete,nedira me jer znatekako se kaze nije bitno sta kazu,bitno ko kaze:D eto na sta ste spali,napravili ste od obilica lakrdiju!!!

Ван мреже MunemRinem

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #327 послато: децембар 31, 2012, 20:47:31 поподне »
Ah, cuveni DeMar(co), jako poznata licnost  :)
Poznat po visestrukom krsenju pravila u kom god svetu da igra i po tome sto su mu cak i farmeri ubijali vojsku kao najgorem pocetniku  ;D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #328 послато: децембар 31, 2012, 22:01:24 поподне »
http://prntscr.com/nqrs2 evo za moderatora koji samo pametuje,pametnije je da suti a nebaca bombe!!oblak znas i na svjetskom sam vara!!!prvi vrhovnik na svjetskom, jeli i to namisteno???
http://prntscr.com/nqrpk i ovo ste mi mozda pustili?namisteni rat!??(nikad protiv srba nisam ima nista) i na svjetskom mojim igracima je striktno bilo zabranjeno da srbiju napadaju!!!ali ova bitka nije bila za dvorac vec samo da kasnije ga lakse uzmemo!nije tu bilo nikakve kako ste vi nazvali vracanje u proslost!!imali ste 3 dvorca i svaki normalan igrac je zna da ce bit napadnuti
eto sta ljudi pricaju o demaru...

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #329 послато: децембар 31, 2012, 22:11:10 поподне »
au brate svaka ti cast kada si uspeo sa nomada da izgubis preko 7M vojske. za tako nesto stvarno treba znanje ;) :D salim se znam kolko je bilo zajebano na svetskom