Аутор Тема: Генерална дискусија  (Прочитано 17537 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Horus

  • Гост
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #60 послато: јул 30, 2013, 19:03:36 поподне »
o horuse veliki ratnice od kud tebe tu :D da nisi drzavljanstvo promjenio mozda kad ne mozes da igras sa svjetskim prvacima :D skupa
Моје свевидеће око је свугде! Задивљује ме твоја интелигенција, светски првак, а не зна намјестити да ти тастатура пише чирилицом, срамота. Реци ти мени сто ти не славиш победу, већ ту водиш монологе сам са собом. Сигурно ти је сусед досао жени у посету, па ти мораш на империју.

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #61 послато: јул 30, 2013, 19:07:20 поподне »
Онај ко хоће да те види доћи ће на твој форум...
Да ти ја кажем нешто само се лоши играчи хвале а они који су добри они то не морају да раде зато што то раде други за њих...
Ако си дошао на на наш форум има да пишеш ћирилицом или иди на твој(ниси ми одговорио јел покварен?)
nije pokvaren kaj bi bio pokvaren nase sve radi ko svicarski sat bio to forum ili hrv repka

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #62 послато: јул 30, 2013, 19:09:17 поподне »
Моје свевидеће око је свугде! Задивљује ме твоја интелигенција, светски првак, а не зна намјестити да ти тастатура пише чирилицом, срамота. Реци ти мени сто ти не славиш победу, већ ту водиш монологе сам са собом. Сигурно ти је сусед досао жени у посету, па ти мораш на империју.
a slavim kako ne a ti horus jel slavis :D ili se pojede ziv :D

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #63 послато: јул 30, 2013, 19:11:32 поподне »
Е кад тако лепо ради иди тамо па се хвали унапред...И немој да говориш како наши ратови нису ништа зато што ми тебе не вређамо а већина искусних играча зна да је ратовање важније него неко освајање света. Види ваше и наше дијаманте а и да ти кажем посто толико спомињеш своју земљу, Пар најбољих играча у вашем тиму ни нису Хрвати...молио бих те да не долазиш на овај форум више. ХВАЛА

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #64 послато: јул 30, 2013, 19:11:49 поподне »
sutnuli smo te nogom iz repke nekad mi i zao zbog toga :D sto si crna ovca di god dodjes ne moze se tu promjeniti nista osim stalno te sutati :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #65 послато: јул 30, 2013, 19:13:16 поподне »
Е кад тако лепо ради иди тамо па се хвали унапред...И немој да говориш како наши ратови нису ништа зато што ми тебе не вређамо а већина искусних играча зна да је ратовање важније него неко освајање света. Види ваше и наше дијаманте а и да ти кажем посто толико спомињеш своју земљу, Пар најбољих играча у вашем тиму ни нису Хрвати...молио бих те да не долазиш на овај форум више. ХВАЛА
ja znam samo da mrki nije hrvat kod nas :D

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #66 послато: јул 30, 2013, 19:13:28 поподне »
Ја и модератор смо те упозорили да мораш писати на ћирилици а ти како хоћеш.

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #67 послато: јул 30, 2013, 19:15:07 поподне »
Ја и модератор смо те упозорили да мораш писати на ћирилици а ти како хоћеш.
pa neka me bana slobodno ako ima za to razloga nije problem samo naprijed

Horus

  • Гост
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #68 послато: јул 30, 2013, 19:15:31 поподне »
a slavim kako ne a ti horus jel slavis :D ili se pojede ziv :D
Славиш на чудан начин.У добро, сваком бедаку његово весеље! За пар дана ћу видети хоћу ли славити или не. Злато је увек повод за славље.

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #69 послато: јул 30, 2013, 19:16:21 поподне »
И ти ћеш мене да учиш како се игра? Па ти се хвалиш туђим успехом нећу ти ни рећи ко вам није Хрват у тиму зато што не заслужујеш то али можеш спамовати као што то радиш овде и молити неког да ти каже.Да није тих људи у вашем савезу и да није дијаманата онда би ти могао да се хвалиш али опет на вом форуму. Рекао сам одмакни се са овог форуму, хвала

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #70 послато: јул 30, 2013, 19:19:05 поподне »
И ти ћеш мене да учиш како се игра? Па ти се хвалиш туђим успехом нећу ти ни рећи ко вам није Хрват у тиму зато што не заслужујеш то али можеш спамовати као што то радиш овде и молити неког да ти каже.Да није тих људи у вашем савезу и да није дијаманата онда би ти могао да се хвалиш али опет на вом форуму. Рекао сам одмакни се са овог форуму, хвала
ne smeta nama u repki tko je tko smetala su nam samo dvojica i njih smo sutnuli odmah na pocetku svjetskog prvenstva :D ako me shvacas

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #71 послато: јул 30, 2013, 19:20:30 поподне »
Ја не "схваћам"ја могу само да схватим а ти мораш да разумеш да ниси члан овог форума, да си јако досадан и да се хвалиш туђим успехом..

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #72 послато: јул 30, 2013, 19:20:39 поподне »
hrvatska je zemlja svih naroda i narodnosti svi su uvjek dobro dosli u lijepu nasu mi nismo nacionalisti ali nismo ni komunisti :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #73 послато: јул 30, 2013, 19:21:48 поподне »
Ја не "схваћам"ја могу само да схватим а ти мораш да разумеш да ниси члан овог форума, да си јако досадан и да се хвалиш туђим успехом..
kako nisam clan lijepo ti pise da sam clan ovog foruma

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #74 послато: јул 30, 2013, 19:22:57 поподне »
Ако поштујеш своју земљу њено име ћеш писати великим почетним словом.Или нисте стигли до тога у школи?