Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14018 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #330 послато: јануар 02, 2013, 03:40:02 пре подне »
mikac :D :D svetsko komentarishi na bugarski forum  :P  :P ...... ne xvali se sa vojnim bodovima iz svijeta koji je x10 ;)
evo ti pitanja....na koja ochekujem odgovor :)

- svi znamo da su GameOfThrones i Geo_Warriors sa tobom u federaciji.....svi koji igramo r105....i da tu prichu mozesh samo da prichash samom sebi.... pitanje u vezi ovog...da li ti mislish da smo mi glupi??? i shta time zelish da dokazesh shto obrcesh prichu.....? jer bi i shashavi svatio da su tu u pitanju namjeshteni ratovi...

- hakovan nalog....poshto je ICE pre rekao da njegov pasword nije imao niko sem on i vlasnik....a posle se ispostavi da ga znash i ti,i vinda i ko li sve vec ne....nebitno....da li se "hakovanjem" moze nazvati uci nekome na nalog sa shifrom? konkretan odgovor....i koliko vi imate u drugim savezima duple naloge?? :) :) .... zato ne kukaj :)

- najinteresantnije za mene...i nadam se da cu da dobijem odgovor....zbog cega ste popili ban i ko vam ga je sklonio,odnosno kako ? jer zna se da administracija vikendom ne radi...

nadam se da cesh da mi odgovorish iskreno a ne indirektnim odgovorima i kontra napadima....

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #331 послато: јануар 02, 2013, 08:16:57 пре подне »
jesmo sad smo u fesu s oboje i sta oces jos:D ko je reka da je imala vinda sifru??imali smo ja slavko i ice!!!!!automatski ban,ti nemozes znat sta je to pa nemoj pitat,to nemoze tiger uklonit nego programeri oji provjeravaju!!!misli li da ste glupi...hm... dobro pitanje!!! nemislim da je to hakovanje,ali ovi koji su imali sifru nisu je nikome dali prema tome mislim da je hakovanje jer ste usli na nalog ilegalno!!! a napravili ste od obilica cirkus isreno a ja cu vas poslat xeni da placete:D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #332 послато: јануар 02, 2013, 10:04:58 пре подне »
obilililillilici budite se:Dde vojska
http://prntscr.com/nv3aj

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #333 послато: јануар 02, 2013, 12:37:05 поподне »

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #334 послато: јануар 02, 2013, 13:20:02 поподне »
e kakvih ovde sve ljudi ima majko.. igraci velikani a sve p u dusi i socijalni slucajevi :) zali boze onaj ko izmisli ovu igru

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #335 послато: јануар 02, 2013, 14:08:57 поподне »
Zvanicno sapostenje :

Max moze da vara zajedno sa mikcem jer iza njega stoji tigar i kad on vara i namestaju ratove onda dobiju atuomatski ban on ih odbanuje pa onda ih jos pocasti sa dijamatima.

Kada Obilici dobiju sifru od njihovog generala i kada to "zloupotrebe" njima se vrati vojska eto mikac sam si na serveru vise niko neigra pa pobedi  kad drugacije neumes jer samo zanas sa prevarama da pobedjujes .

Zakljucak  ukoliko ste samo glupi sledeci put igrajte ovu igru jer uvek ce biti neko ko ce da zastupa interese svoje nacije a nas Srba naravno da nece niko jer mi ociglendo ne kupujemo dovoljno dijamante.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #336 послато: јануар 02, 2013, 14:17:42 поподне »
ma sta ti je mare to je ocigledno .. seti se prosla era 93 sta sam sve prijavio i sta je na kraju bilo? prc nego eto dzaba im tolika vojska kad nemaju ni gram mozga to se desava i vama u 105 samo jos gore ... sreca da se i tamo nisu pojavili uplakani hrvati da kukaju za vojskom sto izgube pa da im vracaju .. nego su gruzijci i bugari prihvatili poraz i cestitali na pobedi .. i dan danas se dosta njih jave i cestitaju !

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #337 послато: јануар 02, 2013, 14:24:24 поподне »
Ja jos 64 da zavrsim i odo a svima vama porucujem da lepo napustite igru gde god vidite mikac nadimak jer budite sigurni da ce taj uvek biti podrzan od strane administatora i ako ga kojim slucajem pobedite vratice mu vojsku jer ce reci da mu je nalog uhakovan.  A da nepricam da smo mi u Obilicima imali spijuna pa se ja nisam bunio iako su mi hvatali vojsku prilikom premestanje iz jednog u 2 rp  . iako razdaljina izmedju rp je veca od  600  a u pitanju su samo konji .

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #338 послато: јануар 02, 2013, 14:26:59 поподне »
pa slepci ostaju slepci .. nista vise ... i ja eto malo jos sa starom ekipom tamo i to je to .. vidim tamo kako ljudi pisu da ne igraju sa dijamantima pa cak i moderatori ovde na forumu a rastu kao kvasci ;D pa se zapitam koga ljudi ovde lazu tj pokusavaju da lazu nas ? mene ? tebe? ili samo sebe

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #339 послато: јануар 02, 2013, 14:35:25 поподне »
Vlado neradi se o tome  da li neko igra sa dijamantima ili bez.  Bitna je pravda.  Ako je neko propustio da banuje mikca i druzinu koja je namestila 2 rata . I samim tim pred kraj ere napravili ogromnu vojsku u pitanju je oko  270 k balista i  6 m  katafrakta,  a pritom kada im ubacis spijuna taj isti mikac trazi od tigra da mu se provere IP adrese ovaj odradi i onda ga izbece. ......   A jos da nepricam da su dobili dijamante za namestanje rata jer ide automatksi ban za sve igrace koji naprave mnogo poena za kratko vreme  a onda ih odbanuju pod izgovorm da su cisti i jos ih caste .

Eto vidis sam dokaz u Subotu 22.12 su imali 100 k baliste da bi u nedlelju  23.12  imali 370k  a sada posle skoro 10 dana intezivnog pravljenja oni su skupili 440 k  neka mi neko objasni odakle resursi za 270k balista za manje od  24 sata   . 

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #340 послато: јануар 02, 2013, 14:39:51 поподне »
Zvanicno sapostenje :

Max moze da vara zajedno sa mikcem jer iza njega stoji tigar i kad on vara i namestaju ratove onda dobiju atuomatski ban on ih odbanuje pa onda ih jos pocasti sa dijamatima.

Kada Obilici dobiju sifru od njihovog generala i kada to "zloupotrebe" njima se vrati vojska eto mikac sam si na serveru vise niko neigra pa pobedi  kad drugacije neumes jer samo zanas sa prevarama da pobedjujes .

Zakljucak  ukoliko ste samo glupi sledeci put igrajte ovu igru jer uvek ce biti neko ko ce da zastupa interese svoje nacije a nas Srba naravno da nece niko jer mi ociglendo ne kupujemo dovoljno dijamante.

Vidi se koliko znas o imperiji, automatki ban ide kad se desi nesto na serveru sto njihov program nemoze objasnit. Prije je bilo ako raspustis 2m vosjke u jednoj provinciji dobijes automatski ban dok admini ne provjere. Ja sam dobio automatski ban zato sto sam napraivo 50k balista i pri tome izgubio oko 2m seljeka po provama i uz to sam dobio 3m bodova. Neznam koliko ste upuceni ali na svjetskom natjecanju ljudi su tokom dana dobivali po 30m bodova sto po vasem znaci da vara 90% imperije jel nemate blage veze i niste upuceni. Oputzujete me i a nemate nikakve dokaze osim slike s koliko smo bodova razlike pobjedili. Mi smo u obrani dvoraca izgubili 7m kata i 370k balista, vratili su nam 1.1m kata i 350k balista. Mislili ste ako nam ubijete baliste da se necemo moc obranit e pa  vi ste nesposobni NOOBOVI. 2 saveza nisu mogla uzet jedan dvorac i to jos s varanjem  *cry*. Sad ste ostali bez vojske i izgubli volju za igranjem  zato jel s varanjem niste uspjeli nista napravit. Stvano neznam kako ste nikzu uzeli racun niti ne interesira, dva dana ranije hodji je neko provalio na skyp. Dakle zakljucak: nje legalno se spojit na neciji profill i maknut saveznu vojsku ako imate racun u drugom saveznu(multi acc) Da niste varali vjerovatno bi sad svi bili u pat poziciji a ovako cemo mi pobjedit jel vama varalicama treba zabranit da igrate imperiju, lakse je nekom hakirat racun neko kupit nesto dija i ulozit u svoj racun i pomoc savezu. Ako mislite da ja trosim dije zbog svog racuna svi se varate sve sto radim ja radim za savez, doniro sam kata koliko vi niste ni vidili a da o goldu i ostalim resama ne pricam, de su to jos noci koje sam proveo budan pazeci na saveznu i svoju vojsku. Mi igramo legalno i provjerini smo vec 100 puta tokom ove ere tako da jednostavno nemate vise pravo optuzivanja da neko vara kada ste najvece varalice od pocetka  imperija. S tim potezom ste mislili da ce te osvojit dvorac ali to za vas nije varanje to je posten nacin za uzet dvorac. Bravo ekipa mene pljujete ko da sam zadnja stoka ovdje a nema vecih varalica od vas. Proslu eru ste raspustili saveznu vojsku od geo warriora i njima su vratili. Nadam se da budete svi redom prestali igrat jel za vas je varanje zavrsilo a jedino tako znate igrat.....

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #341 послато: јануар 02, 2013, 14:44:22 поподне »
Mikac idi bre na svoj hrvatski forum i tamo se pravdaj ovde je Srpski forum .  Pokazi ratne prihode iz 2 rata ako smes . A niko nije hakovao nalog sifra mu je bila zoki67 sam je dao svoju sifru o tome se radi.....

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #342 послато: јануар 02, 2013, 14:45:08 поподне »
tebe sam bio pitao a precutao si odgovor i sad si opet dosao da mudrujes i pametujes ,idi kod sebe na forum pa pametuj retarde mali... sta mislis da je neko ovde siso veslu da ne zna sta su namesteni resursi ..i idi kod mame i tate pa njima pricaj da su Noobovi itd... i kod tog tvog tigera pa se lizice po ceo dan.... pricas  o nekim postenjima itd .. i  MO38 kada je tebi i ostalima postavio pitanje cuttite ko picke ne smes da kazes istinu... dzaba ti taj tvoj sticenik i svi ti vasi dijamanti na koje se vadite kao da ne igrate pa to samo retard moze da vam poveruje i niko drugi... a sto se tice o multi acc koliko je bilo na tvom acc-u?? kad danas pricas ko ustasa sutra kao cetnik a prekosutra kao neki muflija .. pa sta ti mislis da svaka uslikana slika ne govori da je vise od 2 je na tvom acc-u i jel to nije multi ???

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #343 послато: јануар 02, 2013, 14:56:49 поподне »
Mene vise da ne spominjete,nemate pravo!Zvavrsite sa temom i zakljucajte vec jednom ovu temu i zavrseno!Ide mi bozic a vi samo znate da tatrljate o ovome,zar vam nije pametnije da idete i budete kod kuce sa porodicom i uzivate!?!?

PS.
 Posto necu ulaziti ovdje vis, svima koji su ovdje  zelim im sve naj u novoj godini,da vam bude bolja od ove i da zivite i uzivate u zivotu :) naravno srecan bozic i predstojeci praznici :)

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #344 послато: јануар 02, 2013, 14:58:45 поподне »
Polako stignete jos naucit, usput sretna vam nova godina :D