ИО II: Доба Освајања > Свет 23

Kupovanje dijamanata

(1/1)

TZoran:
Tri puta sam kupovao dijamante preko poruke,dva puta sam dobio jednom nisam dobio dijamante a dobio sam poruku hvala na kupovini. Na poruci Imp 37859 nisam dobio dijamante. Na poruci Imp 40964 dobio sam i treću na poruci Imp 56796 dobio sam dijamante.
Molim vas da mi date i na Imp 37859 pošto ste mi uzeli novac.Sve moje iznesene činjenice vi možete da provjerite.
Unaprijed zahvaljujem

KILLERUBICA:

--- Цитат: TZoran  јул 29, 2014, 20:25:18 поподне ---Tri puta sam kupovao dijamante preko poruke,dva puta sam dobio jednom nisam dobio dijamante a dobio sam poruku hvala na kupovini. Na poruci Imp 37859 nisam dobio dijamante. Na poruci Imp 40964 dobio sam i treću na poruci Imp 56796 dobio sam dijamante.
Molim vas da mi date i na Imp 37859 pošto ste mi uzeli novac.Sve moje iznesene činjenice vi možete da provjerite.
Unaprijed zahvaljujem

--- Крај цитата ---
Покушајте да се поново улогујете на налог, дешавало се  али јако ретко да дијаманти легну на налог пар сати после уплате. Ради Ваше сигурности обратите се на e-mail: support_rs@imperialsupport.org  , наведите све релевантне чињенице, време уплате и ако можете сликајте,( те слике), пинове , своје корисничко име и свет у коме играте, пошаљите на горе наведени e-mail.

TZoran:
Ja sam iznio činjenice i dokaze  tako da hoću nazad novac ili dijamante ne želim više nikom da se žalim ili prestajem igrat ovo sranje pozdrav.

Normal:

--- Цитат: TZoran  јул 29, 2014, 21:48:15 поподне ---Ja sam iznio činjenice i dokaze  tako da hoću nazad novac ili dijamante ne želim više nikom da se žalim ili prestajem igrat ovo sranje pozdrav.

--- Крај цитата ---

Разумем да сматраш да си оштећен и да си љут, али писањем овде ништа нећеш постићи. Неопходно је да пошаљеш пријаву на имејл адресу која ти је већ дата, на support_rs@imperialsupport.org  како би се проверио твој проблем и надокнадила ти се штета. Једноставно то је правило и начин пријаве проблема у игри, па и проблема приликом куповине дијаманата. У својој пријави наведи своје корисничко име налога, свет у којем играш, број мобилног телефона са којег си послао поруке и остале детаље у вези проблема и у најбржем могућем року проблем ће бити проверен и решен.

M038:
Ne zaboravimo da se uplate putem SMS servisa rade posredstvom posredničkih firmi koje imaju ugovore za naplatu putem mobilnih operatera i da samim tim može biti problem i do njih a ne do IO tako da bi trebalo pokazati malo razumevanja.

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију