Аутор Тема: nemoguce  (Прочитано 528 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже prhi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
nemoguce
« послато: август 05, 2014, 01:11:48 пре подне »
http://screenshotuploader.com/s/1408zn9vz


hocu objasnjenje kako je ovo moguce

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: nemoguce
« Одговор #1 послато: август 05, 2014, 01:51:31 пре подне »
http://screenshotuploader.com/s/1408zn9vz


hocu objasnjenje kako je ovo moguce
Тренутна употреба контрашпијунаже, диже привремено и једнократно, одбрамбени ниво контрашпијунаже за 3 нивоа.
Значи да је по слици коју сте послали укупан ниво Ваше контрашпијунаже  28 (истражени ниво контрашпијунаже+савезни ниво+бонус од гувернера+ једнократни бонус од 3 нивоа= 28 ниво ) а  непријатељска шпијунажа је 27 ниво.

100% шанса за успешну контрашпијунажу је гарантована САМО ако Вам је ниво Контрашпијунаже 5 НИВОА виши од нивоа Шпијунаже играча који Вас шпијунира. Сви остали случајеви, у којима Вам је ниво Контрашпијунаже виши и шпијуни су Вам у већем броју, дају Вам релативно велику шансу за успешно одбијање непријатељске инфилтрације или за протеривање инфилтрираних непријатељских шпијуна, али пошто шанса не може достићи 100%, осим ако није разлика 5 нивоа у истраживањима, увек постоји шанса за неуспех.
Нажалост у конкретном случају  разлика непријатељске шпијунаже и Ваше контрашпијунаже није виша од 5 нивоа у Вашу корист, па бројност Ваших шпијуна није пресудила у протеривању инфилтрираних непријатељских шпијуна. :(

« Последња измена: август 05, 2014, 02:04:39 пре подне GREAT MASTER »

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #2 послато: август 05, 2014, 13:28:03 поподне »
Ja mislim da se ubijete svi do jednog! :D  8)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #3 послато: август 05, 2014, 13:48:11 поподне »
Ja mislim da se ubijete svi do jednog! :D  8)

А ја мислим да ти не треба да провоцираш.... и замолио бих те да не спамујеш безвезе у теми у којој људи постављају питања у вези нечега што их занима. Ако немаш нешто паметно да напишеш боље немој ни писати.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #4 послато: август 05, 2014, 13:56:30 поподне »
Izvinjavam se gosn moderatore ali ovaj imbecil je moj covek, za mene radi, ne zamera on.. http://prntscr.com/49qpsp
 Morace da nauce osnove igre  8)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #5 послато: август 05, 2014, 14:03:12 поподне »
Да ли ти замера или не не знам, битно је да се држиш теме у оној категорији у којој је започета, за такве ствари постоји српски спам па се тамо зезајте  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: nemoguce
« Одговор #6 послато: август 05, 2014, 14:18:16 поподне »
Ja bih ovo pitanje proširio-ZAŠTO JE OVO MOGUĆE??? Uložim suvo zlato u kontru-ili se odreknem drugih osobina zarad guvernerske kontre,onda dođem u situaciju da mi kontra proradi i tamo gde nemam špijuna-rezultat svega-čovek vrati napad koji bi mi ulepšao dan :(. Nakon toga rasporedim po 133 špijuna 24 nivo protiv njegovih 5 17 nivo-onda se ne dešava ništa. Nema automatskog kontrašpijuniranja?! Razlika je OGROMNA! a 5 m nakon toga se "javila" bez špijuna u odbrani!!! ZAŠTO je to tako? Da li je to realno? zbog greške koja nije moja-ja sam imao posledice.
Хватање шпијуна на граници је аутоматско, а ако је већ инфилтриран сваки шпијун може бити заробљен осим ако није опозван.
Ако играч који шпијунира успе да се инфилтрира, добија извештај шпијунаже који се састоји од: броја и врсте непријатељске војске (на пољу и у гарнизону), количини прикупљених сировина у провинцији, злата у ризници престонице (уколико је шпијунирана територија престоница) и нивоа тврђаве.

Ако је кликом на дугме Инфилтрирај шпијунски играч ухваћен, он губи 20% послатих шпијуна и не добија извештај шпијунаже а шпијунирани играч види ко покушава да му се инфилтрира.

Ако играч који шпијунира, успе да инфилтрира шпијуне, али играч који је шпијуниран покрене кликом на дугме његову контрашпијунажу, шансе за успех се поново рачунају - упоређивање нивоа шпијунаже и броја послатих шпијуна са бројем мобилисаних код шпијунираног играча. Уколико шпијунски играч има потребну бројчану и шпијунску надмоћ, шпијунирани играч губи 20% својих мобилисаних шпијуна, док нападач добија успешан извештај шпијунаже. У случају да бројчана и шпијунска надмоћ припадају шпијунираном играчу, непријатељски шпијуни ће бити истерани без обостраних губитака шпијуна.

Најпростије речено: контрашпијунажа аутоматски функционише само при убацивању шпијуна у противничко царсто и поновном тражењу извештаја већ инфилтрираних шпијуна а не при истеривању истих. Ако је  непријатељ успео да инфилтрира шпијуне у Ваше царство они ће бити ту све док Ви не пробате да их истерате кликом на дугме контрашпијунажа или их непријатељ сам не опозове или док непријатељ не затражи поновни извештај( и тада буду аутоматски ухваћени или му дају извештај).

Господине TheImbecil стварно не знам шта Вам ту није јасно, и не желим да знам шта би Вама улепшало дан и какве сте Ви то последице имали што је неко опозвао напад на Вас,,,,,али схватите да је ова игра базирана на одређеним правилима по којима функционише (самим приступом игри и Ви као и сви остали су  сагласни са њима). 

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: nemoguce
« Одговор #7 послато: август 05, 2014, 14:37:38 поподне »
Jasno sam naglasio da pitam zašto je to tako,i šta je izvelo kontru tamo gde nema špijuna u odbrani?Previše ste nelogičnosti ostavili po pitanju špijunaže. Jasna su mi pravila,ali mi nije jasan motiv za njihovo donošenje?! I nisam imao nameru da izazivam "sažaljenje,već se osećam glupo kada pustim dva test napada,žrtvujem 500 konja da bih ubedio čoveka da "nisam tu" i nakon 2h mi sve upropasti automatska kontra...
Зато што су таква правила игре по којима игра функционише , та правила је успоставио и направио власник игре а не ми.

Ван мреже Likurg995

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #8 послато: август 05, 2014, 17:00:47 поподне »
Stvarno ne znam zasto se pravi toliki problem oko te spije i kontraspije! Proucite pravila lepo.. Evo prhi frendu bijemo vas i u ovom ratu :D
 http://prntscr.com/49s29r

Cak mozda i medaljon neki padne :D
« Последња измена: август 05, 2014, 17:11:09 поподне Normal »

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: nemoguce
« Одговор #9 послато: август 05, 2014, 17:12:26 поподне »
Stvarno ne znam zasto se pravi toliki problem oko te spije i kontraspije! Proucite pravila lepo.. Evo prhi frendu bijemo vas i u ovom ratu :D
 http://prntscr.com/49s29r

Cak mozda i medaljon neki padne :D


Забрањено је на форуму постављање извештаја битака који су стари мање од седам дана.

Правила форума http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=62.0

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: nemoguce
« Одговор #10 послато: август 05, 2014, 19:13:10 поподне »
Samo tražim konstantu u igri na koju se mogu osloniti,da sam hteo igru na sreću-igrao bih poker,ko milos.ahil. Ovde ste jasno priznali da se špijunaža i kontrašpijunaža u velikoj meri oslanjaju na može da bude-ali ne mora da znači,ako platim kontru 29 očekujem da radi protiv 21 (npr),a ne da se molim slučaju da mojih 5k savladaju njegova 3k ?!!! Malo su vam pogrešne postavke, Ispravite to,delujete neozbiljno!
Вама дефинитивно не вреди објашњавати или ништа не разумете или покушавате да провоцирате. Све је на овом топику детаљно објашњено.