Конкурс > Приче 2013

Тринаести круг конкурса-приче о Империји Онлајн

<< < (2/3) > >>

MK110:

--- Цитат: IvanaSpart18  август 20, 2013, 17:35:47 поподне ---Jednog lepog dana ... svaka prica pocinje ovako , ali ne i ova ...
Pa dragi moji imala bih vam svasta pisati o IO , ali najradije bih da vam ispricam jednu pricu , znam da svi volite ljubavne price pa eto i ova prica je ljubavna ...
Sve je pocelo jedne julske noci , bile su to vrele noci , vrucina nas je sve polako ubijala , komarci ujedali , ali eto , ta noc je bila posebna po necemu ...

(nekoliko dana pre te posebne noci) ... Kao i uvek , sedela sam i pratila desavanja na IO , tada sam bila u savezu Elitni_odredi , bio je to nekad veoma dobar savez , sa dobrim igracima , plemenitim ratnicima i sto je najvaznije dobrim ljudima , nego da nastavim pricu , sedela sam tako i doslo je do konflikta u savezu ... Jedno po jedno je krenulo da napusta savez , Adi_carica , dule , guci , milos , marakana ... Gledala sam svojim ocima kako se polako raspada savez u kojem sam provela godinu dana , kao sto i predpostavljate i ja sam napustila savez , nisam imala drugog izbora . Tako sam danima lutala po globalnoj mapi , rang listama , sama , ogoljena , svima sam bila meta , bez zastite , saveza , icega , samo sam trazila neko skloniste , neku zastitu ... Cak sam pomisljala i da napustim IO , da odustanem od svega , ali to bi mi veoma tesko palo jer IO za mene nije igra nego zivot ... E , da ne duljim puno , verovatno ste se vec smorili ...
Dakle , te julske veceri sam se odvazila i poslala poruku EliBatori , ona je clan patria_nostra saveza u svetu cro/srb 5 , bili su prvi savez , razmisljala sam : ''Daj da probam , nemam sta da izgubim , mozda mi se veceras sreca osmehne'' ...
Eh , da , kako sam samo bila srecna kada mi je odgovorila na poruku , Eli se potrudila iiii pazite ovo usla sam u najbolji savez , ko bi rekao , sreca mi se bas osmehnula ... Eee kada bih vam recima mogla opisati koliko sam bila srecna , ali ne postoje reci za tu srecu . Necete mi verovati ali sve ovo je bio uvod , tek sada pocinje prava prica ...
Kada sam usla u taj savez dozivela sam šok , igrac koji je bio prvi na rang listi kojeen je poceo da pise kako sam ja spijun , kako ne trebam da budem tu , kako nisu smeli da ubacuju nikoga ... A ja u sebi samo mislim : ''Boze , kakav idiot , alooo decko kakav spijun , ja sam sanjala da udjem u ovaj savez , daal' si ti normalan ...''  (sreca njegova pa mi nije bio blizu , ne bih odgovarala za svoje postupke :D ) . Nego , da nastavim , tako ja citam sve te njegove poruke i odlucim da mu se javim na pp , ispocetka je bila ''zategnuta'' situacija , ali smo se brzo opustili ... Krenemo mi da pricamo o svemu i svacemu , zivotu , IO , bivsim ljubavima , porodicnim problemima , sve su karte stavljene na sto ... I tako dan za danom , pocnemo i na skype-u da pricamo , da se ispovedamo jedno drugom , a onda sam samo u jednom trenutku osetila kao da mi je neko sapnuo na uho : ''Ej pa on se tebi svidja'' .. Pretrnila sam , gledala sam u njega , a on je objasnjavao nesto oko kolonija , iskreno nisam ni slusala , samo sam ga gledala ... Shvatila sam da moram da ga upoznam uzivo , po svaku cenu , nismo mi bili daleko , na 1 sat voznje udaljeni ... Odlucila sam da ga pitam da li zeli da dodje , kako me samo iznenadio taj dan , kada sam samo krenula da pricam o tome on je odmah pristao i rekao da dolazi sutra ujutru ... Aaaa nikada necu moci da opisem taj osecaj , tu tremu , tu srecu , celu noc nisam mogla da spavam , samo sam cekala da svane , celu noc sam razmisljala : '' Ooo Boze dragi pa zar na Imperiji Online da upoznam decka , to nisam mogla ni da sanjam '' ...
E dragi moji necu jos dugo da vas zadrzavam , dakle , svanulo je , aaa kakav osecaj u stomaku , kako da se ponasam kada ga vidim , sta cu da vidim , da li ce da mi se svidi to sto vidim , hiljadu pitanja , ni jedan odgovor ...
Hmm ...necu puno da vam otkrivam , ali kada sam ga videla kolena su mi klecala , visok , lep zgodan , pametan , nema mane ... To mi je bio najlepsi dan u zivotu , a mogu da se zahvalim samo IO na tome , jer da nije bilo nje , nikad ga ne bih ni upoznala ... I danas smo zajedno , nadam se da cemo zauvek i da ostanemo , IO nas je spojila , napravila jednu divnu ljubavnu pricu , a obecala sam sebi da ako se ikada udam za njega da ce tema vencanja da bude IO , ne mora da bude previse ali ce da bude puno detalja sa IO ... Eto vam moji dragi , to je moja prica , sada verovatno shvatate sto sam napisala gore da Imperia Online za mene nije samo igrica , za mene je zivot ....
 :)

--- Крај цитата ---

Pravo da ti kazem, ne verujem da mogu da se takmicim protiv ovakve price i ovakve ljubavi u ovom krugu. :) Svaka cast za pricu, a i ako ste se stvarno upoznali, eto prva lepa stvar da cujem da se desila na Imperiji a ne samo svadja, podbadanje i druge ruzne stvari kojima se igraci sluze. :) Neka vam je sa srecom! :)

IvanaSpart18:
Pa hvala , hvala :)
Mislim da je ovo prva ljubavna prica postavljena na konkursu :)
Da vide ljudi da je i to moguce na Imperiji :)

MK110:

--- Цитат: IvanaSpart18  август 23, 2013, 18:23:35 поподне ---Pa hvala , hvala :)
Mislim da je ovo prva ljubavna prica postavljena na konkursu :)
Da vide ljudi da je i to moguce na Imperiji :)

--- Крај цитата ---

Da, ovo je prva prava ljubavna prica, za razliku od mojih fikcija. :)

Beloglavi.Sup.:
ПРИЧА О ИО
- Многи када виде рекламу помисле то је још једна глупа или досадна игрица која ће ми само одузети време . Е па није тако . Империја Онлајн је стварно добра симулација средњовековног ратовања и у њој се не губи само време  Губи се стрес , напетост и негативна енергија . У њој се стичу познаници , пријатељи чак и љубави и док је играмо стицаћемо их .
                       - Ја рецимо нисам почео видевши рекламу већ ме је друг “наговорио”. Ни сам не знам дал’ да му будем захвалан због тога или не  :D Из почетка ми се није свидела ал како је време пролазило и ја се развијао тако је се и моја љубав према њој развијала :D Нисам ништа знао о њој , он ми је дао налог и урадио кораке... Шта то дође централизација,архитектура,бирократија,тактике,колонизација...? Шта ће ми храм ,крчма,банка,пијаца,трг,универзитет...? Ма ни раднике нисам знао да запошљавам а не да нападам неког . Онда почнем да се едукујем и истражујем,не мислим на универзитет него да сурфујем по нету... :) Почнем да уграм на мега блицу и тамо сам за пола године научио све о и игрици . Али ипак као у правом животу вуче те нешто ка домовини па сам се ипак вратио x2 свету и сад уживам. Једино што никад нећу заволети и разумети на овој игрици је симулатор као и многи од вас , бар ја тако мислим .
99 % почетника кад се региструју и треба да изаберу расу то су империјани,ја кад вам кажем . И ја сам тако ал после сам реко но но и рокам само номаде .
Било је доста непроспаваних ноћи , буђења у 4-5 сати ујутру , изгубљених и добијених ратова и битака , свађа ,смеха , губљења дворцева , узимања медаља... Чак сам једном и престао да је играм ал’ пошто читате већ ово знаћете да нисам престао  Издржао сам чак недељу дана без ње.
Знам да империја неби постојала да није дијаманата ал’ сто пута сам се запитао каква би игра била без њих , и ви сте наравно.
               - Скоро сам сазнао за овај конкурс на форуму захваљујући IvanaSpart18 и хвала јој :D Окушао сам се и зарадио нешто дија , хвала Мартина што се трудиш око нас играча , нигде сем на нашем форуму нема тако нешто , стварно помаже играчима који их не купују  .
Бугари нису зарадили на мени а ни ја на њима , тако да смо квит. :)


                                               

mrki88:
auuuuuu, Ivana, kakva divna priča... dugo nisam ovako plakao..  *cry* eto, sad ćete u v6 moći i obitelj imati... :D sretno!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију