Конкурс > Приче 2013

Осми круг конкурса!

(1/2) > >>

Normal:
У овој теми сви који су заинтересовани, инспиративни могу да поставе своје извештаје на тему квалификација и предстојећег Светског Првенства Империје Онлајн... ;)

curvehead:
Пријавио сам се на квалификације. И углавном нисам активан. Немам времена, волео бих да имам, али немам. И на прошле квалификације сам се пријавио са пуно ентузијазма, па нисам одмакао даље од почетка. Тако би било и сада, али се нешто чудно дешава. Пролазе напади и требало би да сам потпуно уништен, али нисам. Сигурно је неки баг. Добар неки баг, не радим ништа, а напредујем. Размишљао сам да се јавим админу али нисам. Шта ме брига мени не шкоди. Као што каже она реклама "изгледа шашаво, али мене леђа више не боле". Добро нема везе са леђима, али разумете. Пролазили су тако напади у таласима и приматим ја једно вече длаке по мојој тастатури. Свима се деси да имамо прашину или мрвице по тастатури, али какве су бре ово длаке овде код мене? Да се није ово моје куче пело на сто и роварило по папирима? Никада то није радио, мали је да би се попео тако високо. Беле длаке, бео и он. Нема везе. Седнем ја тако за комп, укљушим Империу и онако необавезно обилазим све моје налоге. Куче седи иза мене, као и увек. Чујем ја, узвртео се он нешто, никако да се смири. Није гладан, није жедан, цео дан је био напољу, шта му је сад? Да га није ухватио врбопуц? Већ почиње да ме нервира. Скокнем ја до продавнице часком и кад се вратим имам шта да видим.
Ово моје куче седи у столици и игра Империу. Мајку ли му преварантску, па он игра квалификације, зато се узвртео стиже му напад. Па ово нема нигде. Ево доказ http://prntscr.com/19lwl6   
Нећу да му сметам идем да нахраним рибице, ваљда су завршиле партију "рибице не љути се".
П.С. Слика је скинута са нета и свака сличност са стварним кучићима је намерна.

d.rose:
dobar  ;D ;D ;D ;D

GRIFIN1:
  Тихо се прикрадаш непријатељском царству. Лагано,као сенка, клизиш кроз шуме. Прелећеш планине,нежно,као ветар. Твој корак је брз а дах смирен док срце ти дивље лупа. Своје лице вешто кријеш испод капуљаче тамне. Очи твоје у тами виде јер ти си шпијун-човек из сенке.
  У царства разна улазиш смело.Скровита врата отвараш вешто.Клизиш кроз њих лагано,нежно,пазиш сво време да не примети те неко.Сада си унутар туђег царства.Лево од тебе наређана дрва стоје,десно камен на громили лежи а крај њега кола препуна гвожђа.Сада је време да пребројиш војску.Смело крећеш право у штале.Записујеш крадом на маленом листу:коња...копаља...мачева...стрела...све је сад ту.Порука твоја стиже у царство и војска спремно креће.Напад-немилосрдно брз.Још 2.29минута..провераваш још једном:,,промена нема,удрите ,газите до краја''
  Коначно сада и ти кући крећеш.Већ чујеш веселу грају у крчми.Твој сто у углу постављен чека.На столу вина,меса и хлеба.Замези војниче,одмори мало а онда торбу на раме стави.Понеси са собом комад хлеба и крени опет да јуриш по мапи.

amer:
Дуго се чекало на овај догађај, на јединствени догађај у световима Империје Онлајн. Играчи су се дуго времена припремали да у најбољем светлу прикажу себе у тих неколико дана, да се боре за своје место на ранг листи, да остану непоражени, истрајни и храбри. И онда је почело... Квалификације су на гласан начин објављене у свим световима Империје. Многи су у световима у којима су играли " сели на столице" и окренули се само квалификацијама. За неке то је било сасвим ново искуство, нешто непознато, али јединствено у свим овим годинама од када им је слободно време окупирала ова стратегија којој су верни све ове године. Ипак сада гледају само да се одупру номадима, одбране се од свих тих опсада, пљачки, подмуклих јутарњих удара. Неки се воде мотивом да ће представљати своју земљу, своју нацију, да ће на њиховим профилима писати да су они ти, представници своје нације, неки једноставно хоће да оду, да виде, да пробају...Битно је да су сви под утицајме грознице Светског првенства, последњег у овој верзији, а само ће најбољи међу свима њима ући у историју, у историју једне игре као задњи учесници догађаја који је јединствен у Империји, као задњи учесници Светског првенства Империје Онлајн 2013.године.
Номади их све посматрају из Софије, шаљу нападе на све стране света, у свако доба дана и ноћи, без престанка , немилосрдно... Не попуштају, недају предаха никоме, недају ни спавати ни одмарати, сваки напад је јачи, другачији, тактички бољи од претходног...Ипак они најбољи ће увек пронаћи право, најбоље решење да се одупру налетима номада, да их врате у своје племе поражене , осрамоћене...да се изборе за свој пролаз даље.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију