Конкурс > Приче 2013

Четврта недеља конкурса!

(1/2) > >>

Normal:
У овој теми сви који су заинтересовани, инспиративни могу да поставе своје ''извештаје'' за конкурс...  ;)

kingkong00000:
Tamna se noc nadvila nad srpsko carstvo.Strazari se medjusobno smjenjuju,svaki cas ocekuju epski udar.U tamnoj noci ugledase strazari neko svetlo.Sve ih je obuzeo strah.Svi misle da su to bugari,svi se vredno spremaju.Iznenada svi se uspanicise.To nisu bugari,to je Hrvatska.Svi na svoje polozaje naredjuje vodja Srbije.Medjutim od cuda nasi momci nisu uspeli da pruze ni malo otpora.Hrvatska zauzima juzni dvorac.

Ristivojevic:
Jos jedan dan prepun bitaka, a perifernim vidom zapažam bitku "gromovnikk vs. Mirkorista" kao Teodosić Krstića pod obrucem!
Šta reći o bitci koji je procentualno u realmu, gledanija nego Severinin film na Balkanu?
Verovali ili ne, pobednički niz gromovnikk-a se sastoji od više pobeda nego što "Mala nevesta" i "Kasandra" zajedno imaju epizoda. Njegov savez je proveo vise vremena na vrhu rang liste nego Federer na vrhu ATP liste. Mirkorista je zaboravio da skloni vojsku, momak je imao više sreće nego Esmeraldin izabranik kada je pao sa konja i za milimetar promašio sigurnu smrt. U bitci koja je trajala duže nego film "Sibirski berberin, produženo izdanje", nas momak je savladao hrvatskog predstavnika gromovnikk-a osvojivsi 20 742 v.p. Nova rekordna bitka po broju izgubljenih ekonomskih bodova, u kojoj su ratnici leteli po bojnom polju kao pevač na svadbi kada vidi da neki svat drži devize u ruci.
Lepo kaže Čarls Barkli: Što ulaziš u frku kad si slabiji? Da li se to hrvatska dominacija gasi kao sveće po kući kada prestanu restrikcije struje?
Šta reći o našem momku (Mirkorista) kojeg sada kunu na više načina nego Mijatovića nakon prečke '98. godine?
 -Bravo!


Evo ja sam to uradio malo na komican nacin, nzn dal' odgovara ali ja sam se potrudio bar cete se nasmejati malo :D  afro

Mirkorista svet 38

Kraljina101:
                                                                                                         Hronika još samo jedne bitke

Pada noć, čuje se samo huk sova. Pospani stražari menjaju smenu sa onima koje neprospavana noć tek očekuje. U savezu je objavljen rat i svi moraju da budu na oprezu. Dok se trupe odmaraju u garnizonu, špijuni iz neprijateljskih carstava donose izveštaje. Odjednom, čuje se cepanje vazduha. Stražar pada mrtav. Njegov kolega pokušava da objavi uzbunu, ali ga sačekuje ista sudbna. Senke iz šume guraju ovnove. Čuju se potresi koji nastaju udaranjem ovnovskih glava u stara i trula vrata. Gromade kamenja udaraju u zidine starog zamka. I pre nego što iko pruži otpor, vrata su provaljena a zidovi srušeni. Siluete sa bakljama ulaze u tvrđavu i pale i ruše sve na šta naiđu. Vojska je uhvaćena i ubijena nespremna. Većina posluge je odvedena u roblje, a tvrđava je ostavljena da gori. Tako se završava još samo jedna bitka i još samo jedan pohod.

Risto, kralj si!!!  :) :D ;D

HuligandzaCorleone:
Био је то још један сасвим обичан дан.Док други кад устану оду да се умију,па лепо доручкују,ја прво укључујем компјутер и логујем се на Империју,срећан што имам прилику да се дружим и разговарам са екипом каква је Corleone.Пре отприлике 2 године сам први пут почео да играм Империју,наравно нисам ништа знао о игрици,само нешто што сам видео преко рекламе.Почео сам да играм,ушао у неки савез,дружио се са доста људи,међутим једноставно то није било то! Одлучио сам да престанем да играм. Све до прошле године када сам опет видео рекламу,и рекао себи,зашто не би пробао опет,ко зна како ће сада бити :) Кренуо сам са игром,овај пут сам отпочетка знао неке ствари,и релативно брзо се развио.Добио сам позив од савеза СЕРБОН,и радо га прихватио.Био сам одушевљен људима који су играли у том савезу,то су све људи који имају породицу,али опет и поред тога нађу времена за дружење на игрици,морам да им одам поштовање за то :) Нажалост та дружина се распала,неки су одустали због обавеза,док су други прешли у неке друге савезе.Опет сам остао сам.  :) Послао сам поруке многим вођама разних савеза,али сам само од пар њих добио одоговор.Један од тих савеза је био и савез
Corleone.Kада сам ушао у савез,наравно нисам знао какви су као људи,али као ратници су били изванредни,због тога се нисам ни двоумио.Сва срећа,овде је екипа била још боља,прихватили су ме као да сам ту од самог почетка,и трудили су се да ми помогну на све могуће начине,желели су да се осетим као да сам један од њих.Са њима сам видео шта значи право другарство,због њих сам толико сати провео на империји,шалећи се ,ратујући и једноставно уживаујући.Дуго сам размишљао какав извештај да напишем,да ли да опишем неку битку или тако нешто,међутим,хтео сам да људима покажем да ова игрица није само пуко ратовање,већ и место где можеш да стекнеш много пријатеља,како виртуелних,тако и стварном животу.Наравно као у свакој игрици,проћићете све и свашта,имаћете неке ситуације повољне за вас,као и неке мање повољне,али осећај који добијете,ако наиђете на праву дружину,тај осећај је једноставно незаменљив!  Мало сам написао подужи текст,што се мене тиче,могао сам још много ,много више,али за крај само желим да поздравим моју дружину са реалма 23,савез CORLEONE,Don Donna,the.Stefana,weflexa,dejana1979,cecucecu,Wirus2,serbonavgusta и још доста њих,оваква дружина се само једном рађа!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију