Аутор Тема: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче  (Прочитано 1005 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« послато: октобар 05, 2015, 16:46:47 поподне »
ПРИЧЕ О ИО!
Тема 7. круга конкурса у 2015. години:

'Квалификације за Светско првенство 2015!'


За више информација о Квалификацијама за СП 2015 кликните овде.
« Последња измена: октобар 05, 2015, 16:47:20 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #1 послато: октобар 07, 2015, 14:15:48 поподне »
Квалификације за светско првенство под слоганом „Да ли си спреман-ARE YOU READY да потрошиш (купиш) дијаманте за домовину  и славу -  FOR COUNTRY AND GLORY“ у организацији Империја онлајн почеће 05.10.2015. године. Намера организатора је да укаже на неравноправан положај оних који не купују дијаманте , у свим аспектима игре. Организатори су поручили да Квалификације и Светки куп виде као такмичење које ће показати да играчи који купују дијаманте могу без проблема да се квалификују и даље такмиче на СП док они који не купују дије имају немогућу мисију- Mission Impossible.

Пре неколико дана сам прочитао поруку и обавештење да креће квалификација за Светско првенство у Империа онлајн и једва чекам да почнем да се такмичим, мада не знам колико ћу имати времена јер ме жена тера да усисам и средим стан- каже играч Бр.1- Уколико се квалификујем биће страва, а ако не успем мислим да би убудуће требало Мартина да ми да мало више бесплатних дија јер сам ове потрошио као Грчка кредит од ММФ-а.

Недостатком природних предатора на мапи за квалификације, као и недостатком опције да могу да се нападају варварски кампови резултирао је повећањем њиховог броја а самим тим и нападе на играче.

Док  трају  квалификације варвари ће извести педесет силовитих напада на играче који морају да се одбране а најбољих тридесет играча из 129 земаља  ће у каснијем делу такмичења пробати да  зауставе  неконтролисани раст варвара и стане на пут њиховом размножавању и тиме поврате природну равнотежу екосистема на мапи где играчи уништавају варваре чим се појаве.

ИО Квалификације за СП- У свету квалификација за СП јуче су се на мапи појавили варварски кампови. Варварски кампови који изгледају као и номади, постали су права атракција на мапи, они не нападају играче као номади а осим тога су и пуни реса и злата.
Због ове појаве најрадоснији су они играчи на квалификацијама који су имали проблема са одржавањем војске и даљим развојем. 

[/font][/size]


 Br.1
« Последња измена: октобар 08, 2015, 09:15:44 пре подне No.1 »

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #2 послато: октобар 08, 2015, 21:58:30 поподне »
ИНТЕРВЈУ СА ПРОШЛОГОДИШЊИМ ТАКМИЧАРЕМ У КВАЛИФИКАЦИЈАМА ЗА СП ИО 2014.

Репортер: «Велики поздрав за све такмичаре, све витезове из Србије, поготово теби, јер си нас представио и на YouTube каналу Империје Онлајн. Почеле су квалификације за СП ИО 2015.г. Каква су твоја осећања везана за овај најелитнији турнир у ИО?»

Дурланац: «Ма шта, брате, која осећања? Прво овако, оно што нисам имао у плану да ка`ем, ал` сам се одмах изнервирао. Што? Па зато што неко копира текстове на конкурсу http://prntscr.com/8p79qg . Као нико неће да примети? Као лако ће заради дије на туђем тексту, на туђу муку, туђ труд и време? За пар стотина дија? Па шта ти мислиш... Марина Туцаковић како пише песме, а? Горан Брега? Па и ови наши политичари, све продаше, па се накраше, све то од наше. Туђе узму, па продају к`о своје! Ееее, бре, Слоба беше златан човек, него га прејеб...е, онако красног човека, од блата сад да га правимо, не мож` га направимо који је то горостас био. Па све за нас оставио. Па и Тито! Шта ти мислиш да сам комуњара, а? Па тад кад је неко крао на Голи Оток иш`о! Поштено! Негде бре за крађу и руке ти исеку. А ово за Квалификације и СП ИО – па сентименталан сам...»

Репортер: «Сентименталан? Како то мислиш?»

Дурланац: «Како како? Па сад ми ка`еш да си ме гледао на ЈуБеТубе? Па је л` си видео Вики? Па ту сентименти бију и у мозак и у стомак, па и... ај` нећу кажем где још, овај интервју ће читају и клинци. Ето видиш како водим рачуна о култури, о свему, брате, о свему. Па мора неко мало и културан да буде. Лепо су они рекламу имали: «НИЈЕ ТЕШКО БИТИ ФИН!» Знаш ту су мислели на културу, мислим, разумеш шта `оћу да кажем. Дакле, свим срцем сам уз наше витезове.»

Репортер: «Ти не учествујеш у квалификацијама? Реални или вирални разлози?»

Дурланац: «Шта ти мени орално? `Оћеш ја тебе да набодем у нос реално?»

Репортер: «Не, не, стани мислио сам да ли постоје неки разлози из приватног живота или из света ИО?»

Дурланац: «Па тако кажи! Видиш како свако питање може да се постави другачије. Па приватни, рођо, па оженио сам се, па клинца сам добио!»

Репортер: «Честитам! Али то се сигурно неће ометати да пратиш дешавања на Квалификацијама и касније на СП ИО 2015.?»

Дурланац: «Знаш како кажу, ИО је најважнија споредна ствар на свету! А најаважнија породица! Па ћу пратим, наравно!»

Репортер: «Јеси пратио вести и обавештења из главног штаба ИО?»

Дурланац: «Ма јесам, ма кењ.. мислим причају нешто као да не знамо о чему се ради. Пази да ти ка`ем, све се врти око дија. 129 земаље, преко 17 кила играча, сви се боре за дије. Ал` већина не зна да се до дија стиже дијама. Мож` да знаш да играш кол`ко `оћеш, ал` ако немаш дије, као кер си, разумеш шта `оћу да ти ка`ем.»

Репортер: «Да, али ето наши репрезентативци су наследили 50.000 дија са прошлог СП ИО 2014.»

Дурланац: «Рођаче, ти наркотике користиш? Шта је 50 кила дија? Па ај` ти погледај математику. Завршио си основну, средњу? 30 играча сваком по кило и по дија...да имаш за 10 сати производње и отвориш понеки бонус ковчег. Нема од тога `леба, разумеш ме? Треба сваки да има по 10 кила дија, да можеш да се размашеш. А не овако! Нама спонзор треба. Ето ти си у медији, дај рекламу да направимо, да покажемо шта знамо. Овако само можемо да се такмичимо да будемо у Топ 10.»

Репортер: «У потпуности те разумем. Видећемо шта може да се уради поводом те рекламе. Идеја ти уопште није лоша!»

Дурланац: «Шта лоша? Па знаш ли кол`ко идеја ја имам? Нобел да будем! Ал` бате, мора се штекам! Видиш и текстове нам краду. Интелект нам краду, то ти оно у главу...ма знаш ти то, ти си средњу завршио. Еееее, докле смо ми дошли? Не смеш ни песму да напишеш! Ма да кажеш А, А ће ти украду! Реално је тако, а и оно... како си рек`о оно да се вика, оно бе,  орално.»

Репортер: «Вирално, вирално! Дурланац, хвала ти на пријатном разговору, чућемо се и разговарати о дешавањима на Квалификацијама и СП ИО.»

Дурланац: «Фала и теби, да си ми добар.»

Ван мреже ZlatniDiv

  • Редов
  • *
  • Поруке: 27
  • Углед: +0/-2
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #3 послато: октобар 10, 2015, 15:23:55 поподне »
У свету је настала бука и општи хаос. Чују се приче: "Ускоро ће почети светско првенство." Људи су већ били пресрећни јер могу да бране част и понос отаџбине. Чули су још једну вест да играч aliznhoj неће играти за своју земљу. У народу се пробудила нада да ће тај играч играти за нас и једва су искчекивали да дође нова вест, за њих надајући се, најбоља. Дошла је вест да победник на такмичењу "Рат за превласт" неће играти за нашу репрезентацију, већ за репрезентацију Хрватске. Завладало је велико разочарење у нашој репрезентацији. Питали су се што није изабрао нас. Али све је то брзо прошло због Мартининих речи које су нас подигле на ноге: "И брат ће подићи мач против брата, поља ће бити црвена од крви. Не због похлепе већ због светог права да бране отаџбину. Снага и част племенити ратници! Борите се храбро за Србију!" Почели смо храбро и до краја идемо. Таласи не престају, али бољи грачи постају. На сам врх се пењу, јер за најбоље то је место. Зато храбро орлови у нове победе! :)

 afro

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #4 послато: октобар 11, 2015, 23:45:26 поподне »
15 таласа је већ прошло, 16 је кренуо. Ратници снажно одолевају великој навали номана.
Поле 15. таласа  топ 30 играча изгледа овако - http://prntscr.com/8q82y4
brankobope се добро држи и ако остане на првом месту он ће предводити репрезентацију на такмичењу.

Остале државе исто имају добре играче који се снажно боре.
Италија - http://prntscr.com/8q82y4
Турска - http://prntscr.com/8q84fm
Бугарска - http://prntscr.com/8q84ov
Бразил - http://prntscr.com/8q855g
Хрватска - http://prntscr.com/8q85au

Као што видите, за Хрватску игра alliznhoj, познати могу слободно рећи дијамантос, али и добар стратег. Са осталим играчима и alliznhoj Хрватска ће имати велике велике шансе да направи сјајан успех у даљем такмичењу.  :)

За сада нема много приче, сви се морају бранити од варвара и ко се пласира у топ 30 представља ће државе на такмичењу.
Надамо се на ће наши играчи који су доказани ратници сачувати заслужено стечен углед међу осталим играчима.
Више информација о догађајима и развоју ситуације у следећој репортажи...  ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #5 послато: октобар 13, 2015, 14:38:49 поподне »
Проглашење победника након 1. пресека 7. круга конкурса!
Кликните овде!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже ZlatniDiv

  • Редов
  • *
  • Поруке: 27
  • Углед: +0/-2
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #6 послато: октобар 19, 2015, 01:39:00 пре подне »
Седим ја са друговима на пићу у једном кафићу и зовем конобара да ми каже шифру за вајрлес.
Један другар од њих неколико ми говори: "Шта, немаш интернета да одговориш девојци поруку?" И слатко се смешка.
Ја у себи размишљам, да ли је он нормалан. Кажем му како немам тих проблема.  :D
Каже он: "Па шта ће ти? Инстаграм, Фејс, шта?"
Ја: "Ма не брате. Империја, брате, империја."
Никола(тј. он): "Шта!?"
Ја: "Империја човече, светско првенство играм."
Никола: "Ти играш светско првенство. Ха ха."
Ја: "Да брате, ја."
Никола: "Па како иде?"
Ја: "Па први пут играм светско првенство, верзију 6, тек сам почео".
Никола: "Па дај ми покажи како то иде, како си ти научио? Покажи ми твоје царство, ранг?"
Све сам ја то њему по некад по мало помињао па је запамтио. И покажем му ја све то.
Никола: "Ау брате, што ми ниси раније рекао за све то? Па ово је стварно добра игрица. Бориш се за част отаџбине, хеј. За Србију, свака част брате."
Ја: "Хвала брате, заиста ми је част."
И тако ми наставимо са нашим свакодневним разговорима.  afro

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #7 послато: октобар 19, 2015, 07:12:54 пре подне »
АПСОЛУТНИ МЕРАК

Квалификације за Светско Првенство Империје Онлајн нису као било које друге квалификације. Ево на пример: за било које друге квалификације су довољне кокице или кикирики, пиво (наравно пиво :D ) и добра воља. Када се говори о квалификацијама за СП ИО... е ту је потребно читав спектар диферентних ствари како би ужитак био већи, како би атмосфера била потпунија, једном речју да се има АПОСЛУТНИ МЕРАК! Апсолутни мерак се односи пре свега на навијаче, али то свакако не значи да овај екстатични доживљај битисања и трансцедентни моменат безвремености не експлоатишу и наши витезови у тренуцима доколочарства и надмене самоуверености.

Да завиримо мало у табор Српских Орлова.

Недалеко од табора, на оближњем пољанчету, они неспособни за рат, штитоноше и коњушари, скупљали су тела храбрих војника након претходног таласа. Међусобно су коментарисали како би и они омастили брк, заједно са тридесеторицом у крчми brankobope. Brankobope је изградио највећи ниво крчме, па је после успешне одбране од бесловесних варвара, окупио нека мање-више позната лица, али надасве искусна у војевању. Док сам се приближавао табору, осетио сам прасећину и домаћу пилећину на километар, а вино од дивље купине сам осетио још на 2 километра. Чује се врискање, смејање, а преко dolby surround system-а пиче Dr IGGY и Colonia.
Ево нас пред крчмом. Врло је интересантан назив: «Кип Доброте у долини белих кестенова код брзог вира цркве св. Талалеја са црвеном пећином» Анализу и мотив за назив крчме оставићемо за неку другу прилику... или једноставно оставићемо по страни.
У крчми маше се ребарцима и крилцима, сви задригли, од вина очи као да су им упале у зејтин. Врискају, рипају по столови, један другом на главу, ударју шамаре у знак добродошлице.

Brankobope већ прави стратегију, оно што се каже, убацио се озбиљно.

Brankobope: «Од сутра више нема спавања. `Оћу да ми будете будни 24h, набавићу ја сва могућа енергетска пића, и RedBull, и Burn, и Monster… (Guarana је за девојчице), ма има да ми будете енергетски 2 недеље.»
LAGGER94: «Брате, мени само пиво, пиво ми је довољно, ја само лагер пиво на точење...»
Brankobope: «Добро, Лагер, разумели смо, може и пиво.»
Majstorinho87: «Ма чекај, што не би имали замене? Ево ја ћу замену себи да нађем, зеза ме јетра од тих пића. А и морам да спавам»
Brankobope: «А може и тако, може и замена!»
No-ID: «Брате, и ја бих замену, има нешто у тим енергетским пићима што се свађа са мном. Немам свој индетитет.»
Sumadinac66: «Љубав или шок, знаћу сутра ја – АЈМО!!!» (почела следећа Цецина нумера «Турбулентно»)
Brankobope: «Шумадинац, ај` смири се мало! (обраћа се осталима за столом) Овом само Цецу пустиш, буде будан 3 недеље, њему не треба енерџи дринк. (сада виче према ди-џеј стејџу, јер тамо Шумадинац дивља са DJ Фанки Џанки) А бре каква је бре то музика, шта бре то дрнда све време, дрн, дрн, дрн, утишај бре то! (враћа се присутнима и текућим проблемима) ОК, за активност смо се договорили: енергетска пића, може замена...и може Цеца. Е сад о стратешким партнерима....За сада нико неће да инвестира код нас, јер нам закони нису сређени, дакле нико неће окупљлишта да гради због нас, неће да нам дају координате од својих колонија...Помоћ од Европе да не очекујемо. Они само неке услове постављају, ко ће бре то да испуни све. Ево браћа Руси, растурише ови терористи, а и завлаче ЕУ само тако. Сад нам и војну помоћ нуде и економску. Ма Сибир они имају, које је то богатство код њих.....»
Tina1962: «А са дијамо, шта ћемо са дијама, како ћемо да поделимо дије?»
Brankobope: «Види па ова Тина, само на дије мисли, типично женско. Полако решићемо и то. Даље, ратови или не. Знам да се неки не би сложили са тим, али по мени ратове би требали да избегавамо, ако хоћемо медаљу. Ратови само успоравају, ето балкански, ето Први па Други Светски рат. Намерно нам објављују ратове да би нас економски успорили. Да није било тих ратова сад не би играли вержн Сикс Империју него вержн 7 или 8 или можда чак вержн Виста. Догурали би ми далеко више него Јапанци са технологијом. Чак би и Србија била до Токија. Али...шта је ту је. Само знам да уз Божју помоћ и молитве нашег OcaMakarija014, можемо далеко да догурамо. Отприлике то је то. Разговараћемо после опет. Сад може вољно.»
И сви одмах устали, свако на своју страну, као да су сви једва чекали да Brankobopе заврши свој монолог, као нешто прича, само нешто обећава, као и сви политичари, као сви који су на власти, а од свега тога ништа. Sosinjo је одмах сео да удара оне покер апарате, Majstorinho87 да поправи микрофон Шумадинцу, јер га је овај покварио, ударајући га себи о главу (то увек ради кад слуша Цецу), Vladadziber одмаш наручио флајку добре џибре, Кefo113 истог тренутка извадио таблет да ухвати мрежу, пошто Brankobopе скоро увео WiFi у своју крчму да се јави кеви преко Вибер, јер неће 2 недеље бити ту, а OtacMakarija014 се повукао у своју собу да се помоли Богу за своје саборце и предстојеће дане, па шта Бог да.

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #8 послато: октобар 19, 2015, 19:31:04 поподне »
Прашина и дим су нестали, битке су се завршиле. Још један талас Номада се разбио о моју војску. Задовољно гледам извештај битака, злато и ратни приход ми више нису битни. У банци се одавно окреће 50м злата (жалим што камате нису као код Језде и Дафине), плус  стотине милиона злата и реса које стоје на стању.  Битке су готове али нема одмора, други талас је кренуо. Састав војске Номада се скенира, припремају се анти јединице да их дочекају. Поново симулација: Који генерал, сатав  војске? Тражи се најбоља комбинација са што мање губитака. Истраживања Номада већ неколико дана стављам на 22, за сваки случај.  Поново проверавам на које провинције иду напади. Пре неки дан сам погрешно поставио војску, па сада проверавам по неколико пута. Крај, све је спремно да се дочека следећи талас.

Гледам своје царство, свуда откуцава време као да је неко поставио темпиране бомбе. Време, време, време, свега имам осим проклетог времена. Стотине милиона злата, дрва и гвожђа стоји док време полако откуцава. Знао бих ја како да купим време али немам чиме. Нема везе, са 300 дија сам у самом врху и намеравам ту да останем и ако разум каже „Није битно да ли си 2. или 30.“,  его се са тим не слаже. 

Моје царство на глобалној мапи изгледа као скуп независних градова нивоа један или тачније као скуп Несврстаних који су разапели шаторе око СИВ-а. Становништва скоро да и немам, а ови варвари „Трговци робљем“ ме заобилазе у широком луку. Имам утисак да се стварност са мигрантима пренела на Империју. Мигранти иду у богате државе а ови варвари се појављују поред еконоски јаких царевина.

Ових дана питам себе што ми све ово треба?   Проводим сате и сате времена да бих на крају можда играо са неким људима са којим никада нисам играо. Мање-више  су то познати играчи али да ли ћемо бити тим. Даље може само тим да направи добар резултат и искрено се надам да ће сви играчи оставити неспоразуме иза себе и заједнички као тим у најбољем светлу представимо СРБИЈУ. Да, то је одговор на питање „Зашто?“. Представљати Србију је част.

Пуно среће у даљем такмичењу свим играчима који на свом профилу  са поносом  носе заставу Србије.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #9 послато: октобар 20, 2015, 15:12:46 поподне »
Проглашење победника након 2. пресека 7. круга конкурса!
Кликните овде!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #10 послато: октобар 24, 2015, 19:32:00 поподне »
Беше то на брдовитом Балкану.То је сијало као цео млечни пут окружен звездама.Та светлост беху Српски јунаци.
Испод брдовитих планина,беху разапети шатори.Светлост је обасјавала планине,у снегу се оцртала слика Српског народа.
Планине су бацале одраз јунаштва,асоцирајући кристалима на снагу и част.Око осредњег шатора се окупише све јунак до јунака.
Варнице се колуташе на зимском ветру,док јунаци око логорске ватре скупљају снагу,одмарају ум,пију рујно вино док се поред шатора окреће дивљи вепар.
Пророчанство се те ноћи указа да ће за пар стотина година,њихови потомци водити велике битке,против осталих земаља.
Поносно,виртуално,часно и достојанствено као њихови Јуначки корени.Те зимске ноћи варнице су играле коло са прохладним ветром.
Данас космос доноси јесен,али зимског ваздуха,пророчанство се остварује.Шака наших јунака,ће кренути у велике битке.
Упознаће их Империјански свет и запамтити,наши ће величати њихово име,поносити се и поносно рећи да су из Србије.
Тако мале земље а тако великог срца,пре свега ратничке крви,сталоженог ума,правих тактичких потеза.
Круже гласине о некој великој земљи која мирише на кафу,да су имућни,да их красе плави кристали.Кажу да су опасни.
Али Србин се не плаши,победиће свакога,у част дедова и корена.Ветар доноси још неке гласине,гласине о страшним Бугарима.
Кажу да су они творци саме стратегије,називају се учитељима,помињу се још и Италијани,али као што је њихов велики сликар да Винчи рекао:
"Никакав је такав ученик,који не победи учитеља." Па само нека се надају и нека нас отписују,они су велике земље.
Подценити противника је највећа грешка,ко се задњи смеје најслађе се смешка.Наша деца ће ове године радосна правити снешка.
Причати о борбама великих јунака,како је пао Бразил...насмејаних лица причати о паду свих тих великана.
У снегу правити рукама анђела сличног оног који је чувао наше орлове,који су оштрим видом,снагом ума и брзином односили победе.
Напред наши јунаци,срећу вам желим,наша земља,најбоља у рату,раширите крила одмах на  старту.
Стихом и прозом поносите се својом лозом,јер песме о вама певају,речи и писана дела заувек остају.

СНАГА И ЧАСТ !!!
« Последња измена: октобар 24, 2015, 19:35:08 поподне Mozambi »

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #11 послато: октобар 26, 2015, 00:33:38 пре подне »
Руси су послали последњи "пламен сунца" на самопрозвану и ничим изазвану државу на Блиском истоку. Крај или почетак глобалног рата? Експлозија тока мисли, али и тока свести, преплавило је осећања новог вође Српских Орлова. Ни пуцкетање ватре, ни врискање ни скачање српских великана уз унца унца звуке примитивизма, ни мирис октобарске ноћи, не може пореметити његове анализе, његово сумирање догађаја из плусквамперфекта. Крај је квалификација, све је добро прошло, али...превише је тихо. Он зна да је то језива тишина пред велику буру и то је оно што га плаши, то је оно збoг чега дрхти, али ничим не показује. Видео сам то у његовим очима, тим огледалима душе и одмах сам записао оно што сам видео:

(Ток мисли вође Српских Орлова на крају Квалификација и почетку Светског Првенства ИО 2015.)

"Гледајући кроз призму религиона и моралне компетенције, али и оранголошких фрустрација, а не узимајући у обзир аранголошку карантацију, трансцедентално сам у стању тотално индивидуалне сатисфакције. Наравно, све је то партикула онтолошке природе са одређеним објективним девијацијама и дезорјентисаних асоцијација на егзеколошке догађаје, будући да постоји утицај физије на субјективне моменте и доживљаје hic et nunc потенцијалне свести сваког играча. Зато не видим сврсисходност сумње у догматско-метафизичке дескрипције, а камоли анализе од појединачног ка генералном, јер искуствена поетика и етимологија саме речи Квалификације за Светско Првенство Империје Онлајн, буди етичка и судбоносна питања. Све је то доказиво феноменолошким приступом идеолошког реализма, али свакако да има и ренесансних комбинација са авангардом и пипетичним минимализмом. Културолошки, понављам, само културлошки можемо доћи до свеобухватног закључка да сама тензија око најважнијих и космолошких питања нема посебног релативитета за било који етос, самим тим и антрополошку незамењивост у буквалном смислу. Тиме долазимо до јединствене и апсолутне истине: без Империје Онлајн, а нарочито, неуролошки сагледавано, без Светског Првенства ИО се не може! Зато ауторитарно, ауторитативно и са пуно ауторитета, са потпуним легелитетом и легално, охрабрити моју браћу по оружју, браћу по вери, браћу по крви, браћу по тетки и ујки...."

Заиста, заиста, врхунско је његово сагледавање ситуације и потенцијала, тај завиди ниво созерцавања и контемплације, врло свеобухватно, без икаквих претензија, скенирање сваког витеза, њихових вештина и IQ-a. Да, док се други питају и сву пажњу усмеравају само на кавурму и чварке и да ли је стигао ајвар од куће, он, тај горостасни вођа мора мислити о свему. То су те велике, узвишене мисли, дубоке перцепције и високе амбиције правог вође, који ће бранити част и образ своје нације на Светском Првенству ИО овог лета Господњег - 2015.!
« Последња измена: октобар 26, 2015, 12:32:41 поподне SrbHristov »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: 7. круг конкурса - Квалификације за СП 2015! приче
« Одговор #12 послато: октобар 26, 2015, 15:20:42 поподне »
Проглашење победника након 3. пресека 7. круга конкурса!
Кликните овде!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org