Аутор Тема: Пријава проблема администратору!  (Прочитано 5220 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #15 послато: јул 15, 2013, 01:27:58 пре подне »
a jel mi verujete da me je mrzelo da procitam :D
al vec sam ga zamislio sa uvijenim brcima, i gotivan mi je :D :D

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #16 послато: јул 15, 2013, 09:08:52 пре подне »
Zar se "nebi" ne piše odvojeno? ::)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #17 послато: јул 15, 2013, 10:31:15 пре подне »
mozda na nekom lingcistichkom :D :D ali owako ja mislim ne :D zna to radowan :D

Ван мреже nesko92

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #18 послато: јул 22, 2013, 20:09:53 поподне »
ovde bolje zezanje nego na io :D

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #19 послато: јул 23, 2013, 00:58:37 пре подне »
hahaha pozz neško stari druže

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #20 послато: август 09, 2013, 05:50:19 пре подне »
еееее  ;D



ево да се изјасним  :D пошто мој друг немања не зна  :D па сад да ли сам госпођа или госпођица нећемо о томе  :D :D :D не вири ми испод сукње заебат ћеш се јер сам шкот  ;D ;D ;D
нит сам сава мркаљ нит сам вук караџић него воћка чудновата тврд је ико син те ти зубе поломи  ;D ;D ;D (еее нема сада љутиш што поред "азбуке" и горски вијенац мијењам  :D )
мој је језик,односно моја је азбука ијекавица...или ти јекавица или ти како год желиш пошто си један класични примјер ксенофобика  :) ако желиш да ти појасним зашто то мислим обрати ми се на пп (или ти пошто не схваташ скраћенице - обрати се на привате или ти пошаљи ми приватну поруку да ти појасним )





црногорски језик или ти матерњи језик (за нас који живимо у Црну Гору) или ти по овом новом црногорско - (повлака) српски,(зарез) хрватско,(зарез) бошњачки језик је УСТАВОМ (наравно р.Црне Горе) загарантован језик који се користи у Црној Гори....језик се не зове нити црногорски,нити српски,нити било како другачије,већ како сам горе навео....Ако већ  желиш да знаш (што наравно ниси прелистао на википедији) Црна Гора је мултиетничка држава сачињена од много нација,народности и вјера....па сада ти мој добри друже немања размисли зашто се језик зове како се зове.... (не читај дневне новине ДАН,не читај гласник ПЕЧАТ,него размисли....и једном немој политику да мијешаш са неким чињеницама)....док год ти буду солили памет бит ћеш ксенофобик и ништа друго !!!!

ЈА као члан форума...имам право да пишем како желим...докле год се моје ријечи разумију (а 99% њих разумије) било да користим азбуку...или абецеду....моје ријечи су разумљиве па било то хероглифе или слова....ја ти нијесам крив опет понављам што си ксенофобик па ти је мрзно гледат друго сем оно што ти мислиш да је како треба.....
одговарао сам на језику на којем је тема започета а нити сам вријеђао нити понижавао било ког другог члана....



ти први који прозиваш прво м038 јер је исправио ЦарРадован због правописне грешке што је наравно имао право и урадио јер је имао воље читајући његове (радованове) дугачке постове а не како ти кажеш "велики напредак" читање твојих глупости....
па да те уједно питам кога ЈА и м038 нисмо поштовали са овог форума?? јер ти си први који кршиш ово правило непоштујући мене(као црногорца) тако да... и то ти побијам....

онда ... Црвена.Звезда...поред м038 који су уложили труд и вријеме да би вама (под овим подразумијевам свакога па и мене и тебе) помогли и омогућили лакши и једноставнији начин да се ова игрица упозна па могу рећи и научи,ти захваљујеш тим ријечима...да БРАВО мораш бити адвокат !!! свака ти дала  :) немој случајно шалу препознати  :) бамби за тебе,наравно  :)
а то што Нормала прозиваш може само на част да ти иде (нараво ако је имаш) јер момак се само држи правила и свог посла !!....и овом приликом да га похвалим за сав његов рад  :)

и био би срећан и весео и радостан и шта ли већ да ти се уклони БАН (који си заслужио) да видим твоје аргументе на све ово што сам ти написао  :) за мене си само један незахвална ОСОБА која нема грама разумијевања за туђи рад и оно што иде уз то...труд....докле год је таквих као ти (себичних,лакомих,ксенофобичних,ДА ОПЕТ поновим себичних играча као што си ти...који се јавњају на форум само када им дупе зине за понеки дијамант...СРБИЈА (чији сам и ЈА припадник иако друге НАЦИОНАЛНОСТИ ) ће само да пропада...као што смо пропали на СВЕТСКО ПРВЕНСТВО за које ти гарант ниси ни чуо !!! а да није било људи добре воље СРБИЈА(као име на тој ранг листи) би потонула још дубље !!! размисли патриото драга  ;)
« Последња измена: август 12, 2013, 03:17:09 пре подне d.rose »

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #21 послато: август 10, 2013, 01:21:12 пре подне »
e sad ozb...
dal je neko ovo procitao :D :D

ja ne  :o

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #22 послато: август 10, 2013, 01:26:33 пре подне »
знам да ти ниси  ;D ;D ;D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #23 послато: август 10, 2013, 01:27:34 пре подне »
samo se pitam ko je ludji, ti ili on :D :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #24 послато: август 10, 2013, 01:28:13 пре подне »
ја  ;D ;D ;D а он је банован  ;D ;D ;D ;D

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #25 послато: август 20, 2013, 16:51:45 поподне »
Која  лектира матори, желим да   се  ова  игрица  преведе  на  Војвођански ако неко може да  помогне око тога ;D ;D ;) ;)

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #26 послато: август 20, 2013, 21:57:41 поподне »
Ја хоћу да се империа преведе на ЗЕМУНСКИ језик или ако вам је лакше на ТАУРУНУМ језик односно старо ЗЕМУНСКИ

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #27 послато: август 20, 2013, 22:17:58 поподне »
ako vec prevodite na tolike jezike,prevedite i na juznjacki(srpsko) ako treba pomoc,procitajte malo knjige Bore Stankovica (Kostana,Necista krv...) puno hvala  :D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #28 послато: август 20, 2013, 23:58:12 поподне »
ako vec prevodite na tolike jezike,prevedite i na juznjacki(srpsko) ako treba pomoc,procitajte malo knjige Bore Stankovica (Kostana,Necista krv...) puno hvala  :D

Ne brini mađo, pomoć nije potrebna. Ja sam iz južne Srbije, samo se trebate izjasniti koji dijalekt preferirate, Niški, Pirotski ili čist torlački... ;D


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #29 послато: август 21, 2013, 14:57:18 поподне »
Која  лектира матори, желим да   се  ова  игрица  преведе  на  Војвођански ако неко може да  помогне око тога ;D ;D ;) ;)
Podrzavam predlog :D Da i nama lalama bude lakse